PŘÍPRAVNÝ FOTBAL 19.-20.3.

PŘÍPRAVNÝ FOTBAL  19.-20.3.

Chanos Chanovice "B" - TJ Kašperské Hory  2 : 4  (1:1)

Na velmi dobrém terénu se hrálo z obou stran kvalitní utkání ve kterém se dařilo lépe v koncovce hostům.
Branky:  Korbel, Nadych -  Chlada 2, Jírovec, Zifčák Jiří
Rozhodčí: Kulík

Sokol Neznašovy-Sokol Nalž. Hory  2 : 1 (2:1)

Domácí sehráli poslední přípravné utkání s účastníkem okr. přeboru na velice dobrém terénu kvalitní utkání a mírnou herní převahu v prvním poločase vyjádřili i brankově. Hosté snížili těsně před přestávkou po dobře zahraném rohovém  kopu.Ve druhém poločase se na kvalitě hry podepsal zhoršující se povrch hřiště a to se  projevilo větším množstvím nepřesnosti na obou stranách. Ke cti obou mužstev se hrálo až konce utkání ve v dobrém tempu, tvrdě,  ale z obou stran ohleduplně. Skóre utkání se již nezměnilo , kdy domácí podržel v

závěru několika  dobrými zákroky brankář T.Pikhart.
Branky: Langmajer ml., Ponocný -  Racek
Rozhodčí: Husník

Měčín -  Chrást   7 : 2

Generálka Měčína na zahájení  jarních bojů v 1.B třídě  kde je čeká v neděli derby ve Strážově.

Branky : Němec  2, Tykal 2, Tureček, Vlček, Kodýtek  – Mojžíš  2.

Zavlekov – Hradešice B  4 : 4 (2 : 2)

V Zavlekově se hrál vyrovnaný zápase. Hosté museli vždy dotahovat náskok domácích. Poslední  zlikvidoval vyrovnáním na 4:4  v závěrečné minutě Jiří Kopal z penalty.

Branky :  Kamrlík 2, Křesák  P. 2 – Heimlich, Kilián, Řezáč, Kopal J.(PK).

Rozhodčí : Šafránek.