Ligové výběry prověřují kvality žáků TJ Sušice

Přípravný fotbal   5. – 6.3. 2005

Neznašovy – Mochtín B  2 : 1 (0 : 1)

Na dobře připraveném náhradním hřišti v Neznašovech se hrálo slušné, kvalitní  utkání. Domácí o svém vítězství rozhodli až v závěru, kdy se jim podařilo otočit výsledek.

Branky : Mundl, Ulrych K. – Bejvl

Rozhodčí : Langmajer V.st.

Blovice  B   - Pačejov    1 : 1   (0 : 0)

Hosté sehráli toto přípravné utkání v rámci  svého soustředění . Na konečný stav srovnávali výsledek v závěrečných minutách.

Branku za hosty:  Boř.

Strážov  B  - Tlumačov   1 : 1 (1 : 1)

Na výborně připraveném hřišti v Nýrsku hostila strážcovská rezerva  účastníka okresního přeboru z Domažlicka.  Hrálo se vyrovnané utkání které na to že bylo pro oba týmy v tomto roce první přípravné mělo dobrou úroveň . Kladem byla oboustranně slušná hra. Domácím zachytal brankář J.Nový, který zlikvidoval soupeři několik brankových příležitostí.

Branku za Strážov : Kubalík V.

Rozhodčí : F. Petržilka

Koloveč -  Strážov  A   1 : 4

Branky : Janka 2, R.Smolík a Holar.

Malý Bor – Kolinec  1 : 1 (1 : 0)

Slušně hrané utkání na těžkém terénu skončilo spravedlivou remízou.

Branky : 37.min. Mareš - 83.min. Kohout
Rozhodči : J. Petržílka, 50 diváků.

SUŠICKÉ ŽÁKY PROVĚŘUJÍ LIGOVÍ SOUPEŘI

Sušické žáky, kteří se ve sportovních třídách zaměřených na fotbal při ZŠ v Lechově ulici připravují na jarní  soutěžní část  krajském přeboru  dělí od prvního soutěžního dvojzápasu jen několik dnů. Z důvodu účasti ligové rezervy Viktorie Plzeň na  turnaji ve  Francii úvodní jarní  soutěžní  zápas sehrají již ve středu 16.března. Proto také v herní přípravě finišují a poslední přípravné zápasy jim  slouží k prověření výkonnosti . Soupeře si zvolili skutečně silné, ligové výběry Písku, Strakonic, Klatov a Rokycan. Po utkání v Písku kde v silně kombinovaných sestavách prohráli starší žáci  3:0 a mladší 1:0  a sobotním zápase v Žichovicích s SK Strakonice je čeká   v úterý 9.března (10.00 a 11.45 hod. ) na škvárovém hřišti  v Klatovech  rovněž  s ligový soupeř  TJ Klatovy  a  přípravu zakončí v sobotu na hřišti dalšího účastníka žákovské ligy v Rokycanech.

TJ Sušice – SK Strakonice   (starší)  2 : 1 ( 1 : 1).

Vyrovnané utkání  ve kterém hosty zaskočil rychlý gól vstřelený Ottou z trestného kopu. Vítěznou trefu pak dal ve druhém poločase Tuček.

Branky : Otta, Tuček

TJ Sušice  -  SK Strakonice (mladší)  6 : 1 (2 : 1)

Druhý zápas skončil zaslouženým vítězstvím Sušice která již nastoupila na poločas i s uzdraveným kanonýrem Vrhelem. Střelecky se tentokráte prosadil autor hattricku Páleník.

Branky : Páleník 3, Vrhel, Jech a Halas.