Royla cup 2005 - Klatovy opět vítězně

Brandýs nad Labem - Klatovy    0 : 1 (0 : 0)

Zedek Karel

Pátým zápasem si upevnili klatovští fotbalisté prvenství ve své skupině na Royal cupu, když porazili účastníka středočeského kraje Brandýs nad Labem těsným vítězstvím 1:0 po nerozhodném poločase.
Za Klatovy nastoupila nová posila David Filinger, který má ligové zkušenosti z Plzně, Mostu nebo z Chomutova. Svůj první zápas oslavil brankou.
Utkání  se po celou dobu hrálo za velmi hustého sněžení. Klatovští měli po většinu hrací doby územní převahu, kterou ovšem nedokázali využít střelecky. Již ve 4.min poslal míč hlavou těšně mimo branku Bečka. Další větší šanci nevyužil ke konci poločasu Vítovec.
Ve druhé půli se v 52.min po levé straně prosadil Běloušek, nacentroval před branku, kde hlavou s přehledem otevřel skóre utkání nový muž Klatov Filinger. Další velkou šanci nevyužil Bečka. V 85.min se před brankařem objevil osamocený  Zedník, ale mířil pouze přímo do jeho náruče.