Klatovy si na turnaji Royal cupu připsaly další tři body

Klatovští fotbalisté  si připsali další tři body

DUKLA PRAHA – KLATOVY   1:2 (0 : 1)

Miroslav Sedlmaier
Zedek Karel

K dalšímu utkání turnaje Royal cupu zajížděli klatovští fotbalisté v neděli do Prahy . Soupeřem jim byl tým vedený známým fotbalovým internacionálem Janem Bergerem Dukla Praha. Trenér Josef Zvonič po  zranění ještě nechal odpočívat Vonáška a Viktora. Naopak se do sestavy vrátil uzdravený  Běloušek , novic v týmu Milota (přišel z Přeštic) a také mohl v tomto duelu počítat s návratem staronových tváří v klatovském dresu Šlechtou, Vítovcem a Dolejšem.

Účastník  pražského přeboru  doposud na turnaji nezaváhal a byl vedoucímu týmu divize  velmi zdatným soupeřem. Klatovy šly po velkém tlaku u úvodu utkání do vedení již v 11.minutě  kdy otevřel skóre Zedník z pokutového kopu. Další velkou šanci měl v závěru poločasu  Brejcha k přímého kopu, ale  a brankář domácích jeho střelu bravurně vyrazil na roh.
Do druhého poločasu nastoupilo pět nových hráčů, ale byli to hosté, kteří v 67.min  vyrovnali, když  Sokol přešel přes Javůrka a podél Karolína vyrovnal na 1:1.  Deset minut na to sice prudkou přihrávku ve vápně ještě Voborník minul, ale za ním stojící Hovorka poslal míč do sítě Dukly. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo a Klatované si připsali do tabulky turnaje další tři body.

Branky : Sokol -  Zedník PK, Hovorka
Sestava TJ Klatovy -
I.poločas: Míčka-Poslední,Bečka,Milota-Janek,Brejcha,  Javůrek,Běloušek,Zedník-Voborník,Kotáb
Sestava 2.poločas:  Jarolím-Dolejš,Bečka,Javůrek-Hovorka,Vítovec,Šlechta,Běloušek,Zedník-Voborník,Kotáb