Krajské soutěže dorostu (KP, KS sk.A) 13.kolo : 13. – 14.11.2004

KR AJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – s t a r š í

V LUBECH ANI KLATOVECH SE NEHRÁLO

Až v náhradním termínu zakončí oba zástupci Pošumaví v krajském přeboru dorostu  svojí podzimní sezónu. V Lubech ani v Klatovech se v sobotu pro nezpůsobilý terén nehrálo.

Utkání TJ Klatovy – Přeštice a Luby – Kušutka byla pro nezpůsobilé terény hřišť odložena.

Tabulka – Krajský přebor dorostu  - starší   po  13 .kole

===================================================================

1.  FC Rokycany        14  13   1   0   61:  8    40  ( 19)

2.  TJ Klatovy         13   9   0   4   46: 17    27  (  9)

3.  Tachov             14   7   6   1   42: 21    27  (  6)

4.  Bolevec            14   6   3   5   40: 28    21  (  0)

5.  Košutka            13   5   3   5   20: 35    18  ( -3)

6.  Baník Stříbro      14   5   2   7   27: 40    17  ( -4)

7.  Prazdroj Plzeň     14   4   3   7   20: 31    15  ( -6)

8.  Luby               13   4   2   7   20: 30    14  ( -4)

9.  Doubravka  B       14   3   2   9   18: 30    11  (-10)

10.  Přeštice           13   1   0  12   15: 69     3  (-18)

KRAJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – m l a d š í

Tabulka – Krajský přebor dorostu - mladší   po  13 .kole

SPOLEČNÁ TABULKA – Krajský přebor dorostu - MLADŠÍ  + STARŠÍ

po  13 . A 14. kole

1.  FC Rokycany        28  26   1   1  112: 20    79  ( 37)

2.  Tachov             28  21   6   1   98: 28    69  ( 27)

3.  TJ Klatovy         26  17   1   8   82: 39    52  ( 16)

4.  Bolevec            28  11   5  12   64: 56    38  ( -4)

5.  Baník Stříbro      28  11   4  13   52: 78    37  ( -5)

6.  Doubravka  B       28  10   3  15   49: 51    33  ( -9)

7.  Prazdroj Plzeň     28   7   5  16   40: 76    26  (-16)

8.  Luby               26   6   6  14   30: 50    24  (-12)

9.  Košutka            26   5   3  18   25: 84    18  (-24)

10.  Přeštice           26   4   2  20   39:109    14  (-28)

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU – skupina A

SVÉRADICE SI VYSTŘÍLELY TŘETÍ PŘÍČKU

Rekordním vítězstvím 11:0 zakončil svoje letošní účinkování  tým ze Svéradic. Na domácím hřišti si tímto vítězstvím vystřílel třetí místo v tabulce. Na tento zápas bude také velmi dobře vzpomínat kanonýr Svéradic  Vetrovec, neboť šest branek v jednom utkání se jen stěží ve fotbalové kariéře opakuje a již jen to, že dal tento úspěšný střelec více než polovinu branek  svého týmu  je nutné ocenit. Velmi blízko k tomu, aby podzimní část soutěže nezakončila  bez bodového zisku měla Okula Nýrsko. Nepodařilo se a tak pro  tým Okuly končí jedno velice neúspěšné soutěžní období. Nováček soutěže Švihov si vedl daleko úspěšněji o čemž svědčí nejen poslední vítězství doma, ale také  celkový zisk 19 bodů  a osmé místo v tabulce dává velmi dobré vyhlídky pro jarní část této soutěže.  Tím kdo nakonec podzimní soutěž vyhraje se mělo rozhodnout v utkání Sušice – Domažlice.Přímý souboj o čelo tabulky se pro nezpůsobilé hřiště v Sušici odložil  na sobotu 20.11. od 10.00 hodin na hřiště do Velkých Hydčic.

Miroslav Sedlmaier

Švihov - Bezdružice 4 : 3 (1 : 1)

Domácí nastoupili do utkání s náhradním brankářem Černým, když první mezi tyčemi Švihova  se musel podrobit operaci. Na těžkém terénu prohrávali od 25.minuty domácí polovlastní brankou  . Do poločasu vyrovnal Dolejš. Po přestávce musel Švihov dvakrát dohánět  jednobrankový náskok hostů kteří se vždy dokázali trefit z přímých kopů. Rozhodnutí  přinesla poslední minuta tohoto duelu ve které překonal brankáře hostů Cihelka.

Branky: Dolejš Marek 2,   Horváth,  Cihelka Lukáš

Sestava Švihova : Černý -  Petrus, Pflug, Milata, Hůrka, (46.Bureš) ,20.Kovářík, Zdráhal J. (46.Horváth), Suchý, Cihelka, Kašpárek( Sláma) , Dolejš.

FK Svéradice - Hraničář Částkov 11:0 (6:0)

Bartuška Miroslav

Svéradické dorostence zastihl závěr mistrovských soutěží ve výborné formě. Proti Částkovu předváděli od úvodních minut perfektní fotbal a poměrně brzy si vytvořili brankový náskok. Již v 5. minutě skóroval hlavou po rohovém kopu J.Větrovce Vonášek. O chvilku později přidal druhou branku prudkou střelou do protipohybu brankáře O.Kulhánek. Třetí branku přidal po brejku Vlček a bylo prakticky po zápase. Další branku vstřelil Větrovec, když mířil mezi nohy brankáře Částkova. Do poločasu pak skórovali ještě Z.Prokopec a opět J.Větrovec. Ve druhém poločase brankostroj domácích po výrazné převaze pokračoval, když ještě čtyřikrát mířil do černého kanonýr Jakub Větrovec. První vstřelené branky v sezóně se dočkal i jeho kolega z útoku Josef Končelík. V závěru utkání pak ještě zmrzlé diváky rozehřála bomba kapitána Boušeho do tyče po Vonáškem rozehraném trestném kopu. Domácí fotbalisté předvedli velmi dobrý výkon a zaslouženě si vysokým vítězstvím vylepšili skóre. Velmi dobrým výkonem přispěl rozhodčí Pressl z Klenové.

Branky: 22. , 33.,52.,57.,58. a 75.  Větrovec J., 29. Prokopec Z.,  68. Končelík Josef, 5. Vonášek  11. Kulhánek , 16. Vlček J.,

Rozhodčí: Pressl Václav, ŽK: 0:2, Diváci: 50

Sestava FK Svéradice: Cihla - Bartuška, L.Švec, Š.Kulhánek (61.Dušek), Bouše - Vlček (77.V.Větrovec), Z.Prokopec, Vonášek, O.Kulhánek - Končelík (68.R.Jedlička), J.Větrovec (75.Martínek)

Nýrsko – Holýšov    1 : 2 (1 : 2)

Domácí byli nejblíže k prvnímu bodovému zisku. Sehráli ze soupeřem vyrovnanou partii. Bohužel nedokázali v druhé půli využít ani jednu ze šancí skóre srovnat a popřípadě i otočit.

Branky: 29.Hájek (PK),  22.Hadrava, 45.Janeček.
Rozhodčí: Vizingr

Postřekov – Horažďovice   3 : 2 (2 : 2)