Krajské soutěže KPSD, KPMD, KS sk. A - 12. kolo : 6.-7.11.2004

KR AJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – s t a r š í

ŠEST BODŮ Z BOLEVCE SE POČÍTÁ

Při systému dalšího herního uspořádání krajského přeboru která bude na jaře pokračovat nástavbovou finálovou části  kdy se bud přenášet všechny získané body ze základní části je šest bodů které získaly Klatovy v Plzni na Bolervci  velmi cenných  a právě se soupeřem, který zřejmě bude do finálové pětky která bude bojovat o pocty nejvyšší. Luby hrály rovněž v Plzni s béčkem Doubravky a jediný bod získaný za remízu starších žáků již příliš nadějí na případné probojování mezi pět nejlepších moc nepomohl.

SSC Bolevec – Klatovy  2 : 4 (1 : 1)

Jiří Toman

Utkání na Bolevci se hrálo v dobrém tempu se spoustou šancí na obou stranách.V 5.min.po rohu hlavičkoval Vacovský vedle,v 6.min.Spolek ze strany nastřelil brankáře.Udeřilo však na druhé straně,ve 13.min.domácí Haniger dostal přihrávku před prázdnou bránu od spoluhráče,který stál v ofsajdové pozici,1:0.Hosté se dočkali vyrovnání v 21.min,kdy po akci Tomana a jeho přihrávce vyrovnal Beneš 1:1.Ve 23.min napřáhl ke střele,jeho tvrdou střelu k tyči domácí brankář vyrazil.Ve 30.min.po rohu hlavou domácí hráč přestřelil a ve 38.min.Hamhalter vyrazil těžkou střelu domácích.Ve 42.min.po chybě domácího stopera šel sám Spolek na brankáře,kterého přehazoval,střela však šla těsně vedle a ve 45.min.po rohu střílel Vacovský z voleje do brankáře.PO přestávce unikl  v 55.minutě  po pravé straně Spolek naservíroval míč Benešovi,který poslal hosty do vedení1:2.V 57.min skončila hlavička dom. hráče po rohu na břevně.V 57.min.poslal do šance Beneš Spolka,Kterému však štěstí nepřálo,trefil pouze brankáře.61 min.hostům přála,kdy rychlý protiútok po ose Toman-Beneš, který zakončil Toman  zkušeně 1:3.V 63.minutě  domácí Vít po rohu snížil na 2:3.Ještě v téže  minutě nastřelil Spolek z přímého .kopu břevno.V 71.min se objevil domácí hráč sám před bránou střela šla naštěstí vedle. Definitivní jistotu tří bodů dala hostům 83.min,kdy stř.Hospodka se ve vápně prosadil a uzavřel tak konečný výsledek 2:4.Hosté si vítězství zasloužili,neboť byli v tomto utkání lepším mužstvem.
Branky: Haniger,Vít  -  Beneš 2, Toman Z, Hospodka,