Krajské soutěže dorostu (KP, KS sk. A) 11.kolo : 30.-31.10.

KR AJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – s t a r š í

KLATOVY NASTŘÍLELY  DVACET BRANEK

Příjemného soupeře hostili dorostenci TJ Klatovy v domácím prostředí.  V obou zápasech dokázali zatížit konto soupeře pěkným brankovým přídělem a společně dohromady se zasloužili o to, že si hosté naložili na cestu domů celkem dvacet branek !

TJ Klatovy - B.Stříbro   8 : 1 (3 : 0)

Utkání s pátým mužstvem,jenž se drží na postupovém místě se stalo jednostrannou záležitostí domácího mužstva.To,že utkání skončilo jenom 8:1 mohou hosté poděkovat svému brankáři a laxní koncovce domácího mužstva.
Sestava:Hamhalter,-Votípka,Vacovský,Fait,Jakubec,-DuchekSysel,(46.Popelka),Toman Z.,Matějka V.,Spolek,Beneš.

===================================================================

1.  FC Rokycany        12  11   1   0   47:  7    34  ( 16)

2.  Tachov             12   7   4   1   39: 18    25  (  7)

3.  TJ Klatovy         12   8   0   4   42: 15    24  (  6)

4.  Bolevec            12   5   3   4   32: 23    18  (  3)

5.  Košutka            12   5   2   5   20: 35    17  ( -4)

6.  Baník Stříbro      12   5   1   6   26: 34    16  ( -2)

7.  Prazdroj Plzeň     12   4   2   6   18: 25    14  ( -4)

8.  Luby               12   4   1   7   19: 29    13  ( -5)

9.  Doubravka  B       12   3   0   9   16: 28     9  ( -9)

10.  Přeštice           12   1   0  11   14: 59     3  (-15)

KRAJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – m l a d š í

TJ Klatovy - B.Stříbro  12 : 1  (6 : 1)
Bývalé opory ligových žáků Presl, Voráček , ale také Tribula s Pavlíkem a Moserem se rozpomněli na své lepší časy a  společně zatížili konto hráčů hostů tuctem branek v jejich síti.

Tabulka – Krajský přebor dorostu - mladší   po  11.(13.)kole

1.  Tachov             12  12   0   0   44:  6    36  ( 18)

2.  FC Rokycany        12  11   0   1   42:  9    33  ( 15)

3.  TJ Klatovy         12   7   1   4   34: 22    22  (  4)

4.  Doubravka  B       12   6   1   5   28: 14    19  (  1)

5.  Bolevec            12   5   1   6   23: 25    16  (  1)

6.  Baník Stříbro      12   5   1   6   22: 36    16  ( -2)

7.  Přeštice           12   3   2   7   22: 35    11  ( -7)

8.  Prazdroj Plzeň     12   3   2   7   18: 34    11  ( -7)

9.  Luby               12   2   4   6    8: 17    10  ( -8)

10.  Košutka            12   0   0  12    4: 47     0  (-21)   ===================================================================

SPOLEČNÁ TABULKA – Krajský přebor dorostu - MLADŠÍ  + STARŠÍ

po  11 . A 14. kole

1.  FC Rokycany        24  22   1   1   89: 16    67  ( 31)

2.  Tachov             24  19   4   1   83: 24    61  ( 25)

3.  TJ Klatovy         24  15   1   8   76: 37    46  ( 10)

4.  Bolevec            24  10   4  10   55: 48    34  (  4)

5.  Baník Stříbro      24  10   2  12   48: 70    32  ( -4)

6.  Doubravka  B       24   9   1  14   44: 42    28  ( -8)

7.  Prazdroj Plzeň     24   7   4  13   36: 59    25  (-11)

8.  Luby               24   6   5  13   27: 46    23  (-13)

9.  Košutka            24   5   2  17   24: 82    17  (-25)

10.  Přeštice           24   4   2  18   36: 94    14  (-22)

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU – skupina A

SUŠICE POTVRDILA SVOJE POSTUPOVÉ NADĚJE

Velmi důležitý boj čekal v 11.kole dorostence TJ Sušice. V přímém souboji o čelo tabulky nedali na svém hřišti hostujícímu Holýšovu šanci a posílili si svoje postupové ambice. Ambice po vítězství v minulém kole potvrdili také jejich vrstevníci ve Švihově. V okresním derby si  podle očekávání  připsaly tři body Svéradice po vítězství na d Okulou Nýrsko která zůstává po jedenácti kolech stále bez bodového zisku na posledním místě tabulky. S prázdnou se nevrátily Horažďovice z Třebnice kde remizovaly s Meclovem.

Švihov - Částkov 3 : 2 (0 : 0)

Domácí  po úspěšném zápase  v Holýšově měli tentokráte problémy se sestavou, když za  zraněného Dolejše , Slámu a Hůrku  museli naskočit  věkem ještě žáci Bureš  s M.Patočkou.. V prvním poločase byli blíže ke vstřelení branky domácí, ale čtyři gólovky změnu skóre nepřinesly. Po přestávce začali lépe hosté kteří se ujali v 50.minutě vedení   a také další branku dali hosté. , ale tentokráte do vlastní sítě a bylo vyrovnáno. PO přihrávce od Cihelky Jan Zdráhal  otočil skóre ve prospěch Švihova které ještě vylepšili sami hosté dalším vlastencem.  Částkov  přestože dal čtyři branky na body nedosáhl, když ty dva byly vlastní  sítě.

Sestava : Zdráhal L. – Bureš, Pflug, Milata, Petrus, Cihelka, Zdráhal J., Patočka M., Suchý, Kašpárek Kovářík.

Rozhodčí: Blaheta. Diváků: 40.
Branky:  Zdrahal Jan, vlastní  2.

FK Svéradice - Okula Nýrsko 1:0 (0:0)

Václav Dušek ml.

Důležité derby utkání začalo vyrovnaně, ale s postupem času si domácí začali vytvářet drtivou převahu, ale již v průběhu prvního poločasu několik vyložených šancí neproměnili. Nejdříve trefil ve skluzu Štepán Kulhánek břevno, následně jeho bratr Ondřej nedosáhl na míč před odkrytou brankou. Pokus Větrovce mířící do branky pak nýrský obránce vytlačil zády mimo. Největší šance domácích přišla ve 39. minutě, když výborně hrající Š.Kulhánek rozehrál nepřímý volný kop na Duška, jehož střelu vyrazil nýrský brankář pouze na ruku svého spoluhráče a rozhodčí Lang nařídil penaltu. Tu však Větrovec poslal pouze do tyče nýrské branky. Druhý poločas začali domácí velkým náporem, a v 53. minutě se zaslouženě dočkali i branky, když Prokopec využil perfektní přihrávku za obranu hostí a pod tělem nýrského brankáře poslal míč do branky. Domácí fotbalisté pak prakticky celý zbytek utkání odehráli na polovině soupeře, ale jaké šance dokázali neproměnit, snad ani není možné. Ty největší měli Tichý, který zblízka přestřelil prázdnou branku a deset minut před koncem Vonášek, jenž si položil na zem dva hráče soupeře, ale v rozhodující chvíli trefil pouze brankáře. Trestný kop Duška, pak nýrský brankář vytáhl na roh. V závěru mohl ještě domácí postihnout trest, když po chybě v rozehrávce Svéradic postupovali nýrští hráči dva na jednoho. Matěj Hájek však mířil jen lehce do míst, kde stál brankář Viktora. Domácí fotbalisté zvládli pro ně velmi důležité utkání a připisují si tři body, i když výsledek 1:0 je pro hosty vzhledem k několika vyložených šancí domácích hodně milosrdný. Z řad domácích zaslouží za předvedený výkon pochvalu všichni hráči - začínaje od mladíka Tichého a po zkušené J.Větrovce a Prokopce konče. Výborně řídil rozhodčí Lang Jiří z Klatov.

Branky: 53. Prokopec Zdeněk

Rozhodčí: Lang Jiří, ŽK: 2:3, Diváci: 50

Sestava FK Svéradice: Viktora - Bouše, Š.Kulhánek, L.Švec, Dušek - Vonášek, Z.Prokopec, P.Tichý (88.Martínek), O.Kulhánek - Vlček, J.Větrovec

TJ Sušice – Holýšov   4 : 0 (2 : 0)

Velmi důležitý zápas sehráli dorostenci TJ Sušice. Pokud prohráli, pak by si vyměnili umístění s hosty z Holýšova. Výhra jim naopak posílila naději na přezimování na čele tabulky  a  další krůček k zajištění postupu. Domácí tým prokázal již po první polovině , že hosté příliš nadějí na to získat body v Sušici nemají a dvěma góly po přestávce svůj konečný úspěch podtrhli.

Branky : Pechek 2, Švajka, Farták