Česká žákovská liga 12.kolo : 30.-31.10.

ČESKÁ LIGA   ŽÁKŮ – s t a r š í

TJ Klatovy - SK Strakonice  1 : 1 (0 : 0)

Miroslav Lev

Strakonice přijely do Klatov s taktikou hrubých faulů a likvidačních zákroků.Tato taktika byla podporována hrubými výrazy nejen diváků ale i trenérů hostí.První poločas byl ve znamení tvrdých soubojů především ze strany Strakonic a tímto způsobem si vynutily mírnou převahu.Domácí se nenechali vyprovokovat k opakování a tak poločas skončil bez branek. Ve 42.minutě středová řada domácích rychlou kombinací a přesnou přihrávkou Harmadyho na Vejmelku překonala obranu soupeře. Vejmelka z úhlu přesnou střelou překonal brankáře hostí 1:0.To byl signál k ještě větší agresivitě soupeře na domácí, docházelo k častému přerušování hry pro hrubé zákroky.V 56.minutě zahrávaly Strakonice rohový kop,který prošel podél celé branky a stoper hostů Dub vyrovnal na 1:1. Vrchol agresivity - 58.minuta kdy hráč Strakonic,přestože domácí brankář měl míč pod kontrolou, likvidačním zákrokem zajel oběma nohama do klatovského gólmana. Hra byla na deset minut přerušena pro nezbytně nutné ošetření a výměnu v brance domácích(bylo podezření na zlomeninu holenní kosti, což  se naštěstí v nemocnici nepotvrdilo).Po dalších zákrocích museli opustit hřiště v 60.min.György-nakopnutý kotník a v 70.minutě Harmady pro nakopnutou achilovku.Utkání se dohrálo ve vypjaté atmosféře.

Branky:  42.-Vejmelka -  56.-Dub
Rozhodčí : Janoch Marek
Diváků: 50. ŽK  3 : 4, ČK 0:1 (58.-Rejžek)
Sestava Klatov:Riška(58.Blumentritt)-Janda,Lávička Mich.,Beisbier-Harmady,Veselka-György,Mészáros,Kejha-Vejmelka,Matějka.Zraněné hráče nahradil Čipera a Křížek.

ČESKÁ LIGA   ŽÁKŮ – m l a d š í

TJ Klatovy - SK Strakonice    0 : 3 (0 : 0)
Utkání ze strany hostů přehnaně tvrdé na to doplatil Martin Brož,který byl odnesen ze hřiště s podezřením poškození kolenních vazů!!!