Okresní přebor dorostu - sk. A, B 11.kolo : 30:-31.10.

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU   - skupina A

MĚCHOLUPY SE ROZLOUČILY S DVOUCIFERNÝM VÍTĚZSTVÍM

Tři kola před koncem první části přeboru okresu  přinesla již definitivní jistotu trojici týmů které přezimují  na medailových místech  Měcholupy, Janovice i Strážov. Ten ztrácí na první Měcholupy dva body, ale pokud bude ve zbývajících třech zápasech které se před rozdělením do skupin o vítězství a umístění na dalších místech  stoprocentně bodovat, bude postupovat do finále z prvního místa, neboť jeho další soupeři Měcholupy a Janovice mají o jeden zápas sehraný více. Teoretické šance ještě k zisku čtvrtého postupujícího má celek z Běšin, ale Mochtín má čtyti body k dobru a jeden zápas k dobru.

Strážov - Janovice 2 : 2 (2 : 1)

Oba soupeři v tomto zápase bojovali o co nejlepší pozici v zisku bodů potřebných do finálové části.Domácí si dokázali od úvodních minut vytvořit tlak, s ním přišly i šance, ale v koncovce to skřípalo. Zodpovědnost vzal na sebe nejlepší jejich útočník Bouberle, uvolnil se od svých strážců a po hezké individuální akci  poslal Strážov do vedení. Tentýž hráč ve 36.minutě poslal do ulice mezi obránce ideální přihrávku na Šlégla a síť hostů se rozvlnila po druhé. Stačila chvilka nepozornosti v domácí obraně  které využil Holý, unikl po pravé straně a tečovaná střela brankářem domácích skončila za jeho zády a hosté se tímto gólem vrátili zpět do hry. Také druhé půle přestože byla ze strany domácích méně herně vydařená přinesla čtyři další gólové šance, ale strážovští střelci tentokráte neměli svůj den. Nedáš , dostaneš se potvrdilo a  hosté v 75.minutě Štychem vydařenou střelou do horního rohu domácí svatyně vyrovnali Kdyby se hrálo na šance, pak by domácí vyhráli 8:2, ale  hosté  přestože dohrávali o deseti  bez vyloučeného Koláře nerezignovali a odměnou je pro ně  zisk cenného bodu.

Rozhodčí: Lažánek K. Diváků: 40
Branky: 20. Bouberle Antonín, 36. Šlegl Marek - 37. Holý Radek, 75. Špindler Viktor
ČK:  Kolář Milan

Plánice - Měcholupy 0 : 10 (0 : 3)
O výsledku rozhodlo prvních pět minut kdy  získali hosté  rychlý tříbrankový náskok, když v první minutě dal vedoucí branku Kaňák, ve 3.minutě z penalty  skóroval Kanta a v 5.minutě uzavřel gólovou smršť první půle po rohovém kopu Čermák. V ´vodu druhé půle sice dvakrát zahrozili domácí , ale góly v další části střílel jen tým hostů.

Rozhodčí: Beneš Diváků: 15
Branky: - Kanta David  3,  Kaňák Jan  2,  Kanta Michal st., Valečka Tomáš, Čermák Jan,  Friš Patrik, David.

Bolešiny - Běšiny 1 : 3 (1 : 2)
Ani v posledním svém podzim,ním zápase ve kterém domácí zakončili v roli nováčka tuto část soutěže jim nepřinesla zisk bodů a přezimují bez bodu na konci tabulky.

Rozhodčí: Jarko Josef.
Branky: 34. Hess Jaromír - 20. Bulka Václav, 44. Brůha Milan, 51. Rudolf Miroslav

===================================================================

1.  Měcholupy          10   7   1   2   44: 15    22  (  7)

2.  Janovice           10   6   2   2   34: 11    20  (  8)

3.  Strážov             9   6   2   1   29: 10    20  (  5)

4.  Mochtín             9   4   4   1   13:  7    16  (  4)

5.  Běšiny             10   3   3   4   18: 19    12  ( -3)

6.  Plánice             9   1   0   8   10: 39     3  (-12)

7.  Bolešiny            9   0   0   9    7: 54     0  (-15)

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU   - skupina B

O DVĚ POSTUPOVÁ MÍSTA BUDE NA JAŘE VELKÝ BOJ

Ve zbývajících třech kolech které chybí také v této skupině k ukončení první části  bude na jaře velký boj , když na dvě postupová místa je teoreticky ještě pět kandidátů! Jen poslední Hradešice se již musí s mířit s tím, že budou bojovat o umístění na 9.-15.místě. Podzimní část nejlépe absolvoval dorost Svatoboru Hrádek a jim se výkony i výsledky nejvíce přiblížil dorost z Nezamyslic.

Hradešice - Nezamyslice 1 : 5 (0 : 1)
Rozhodčí: Husník.
Branky: 69. Fořt Ondřej - 38. Kopačka Martin, 47. Rejšek Karel, 60. Rejšek Karel, 70. Kopačka Martin, 82. Niebauer Roman

Chanovice - Dlouhá Ves 0 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Dušek Václav. Diváků: 40
Branky: - 23. Janout Radek, 30. Jakubec Tomáš, 31. Janout Radek, 90. Janout Radek

Hrádek - Žichovice 3 : 0 (1 : 0)
Hráči domácích si dokázali vytvořit v prvním poločase  několik brankových příležitostí. Z nich byl úspěšný pouze  Josef Bureš které šel odvážně do souboje s brankářem hostů  a vytěžil z toho vedoucí branku. Druhý poločas byl  pohledný  a  diváci v něm uviděli další dva góly. Na  2:0 zvýšil  Moravec který pronikl před branku hostů  a  úspěšně zakončil. Obdobně byl úspěšný  po svém sólu středem hřiště Vlček. Soupeř přestože nastoupil pouze s deseti hráči  bez kanonýra Brože  srdnatě bojoval a neprodal svojí kůži na hřiště lídra tabulky zadarmo.

Rozhodčí: Bala Petr .
Branky: 16. Bureš Josef, 52. Moravec Jiří, 60. Vlček Lukáš

Pačejov - Sušice B 1 : 0 (0 : 0)

Utkání rozhodla kuriózní branka Jana Štěpána kolenem z 20 metrů krátce před koncem utkání.
Rozhodčí: Petržílka.
Branky:  Štěpán Jan