Česká žákovská liga 11.kolo : 16.-17.11.

ČESKÁ LIGA   ŽÁKŮ – s t a r š í

KLATOVY OPĚT DOMA ZABODOVALY

KLATOVY - FC PÍSEK   3 : 1 (1 : 0)

Miroslav Lev

Velmi dobré utkání obou družstev,ve kterém se prosadili domácí žáci.V 17.min. po přihrávce Beisbiera poprvé měnil stav utkání Vejmelka.V 31.min. došlo k zranění brankáře domácích Rišky,který při vyběhnutí proti útočícímu hráči došlo ke střetu a bolestivě si poranil kotník.Po ošetření pokračoval dále ve hře.Průběh prvního poločasu byl velmi vyrovnaný.Ihned na začátku druhého poločasu se podařilo domácím zvýšit na 2:0 opět Vejmelkou a taktickou hrou domácí nepustili soupeře do žádné vážné akce.V 65.min. se dostali hosté pěknou kombinací před branku domácích a zakončoval tuto akci Motejzlík - 2:1. Hosty tato branka povzbudila a nebezpečně zatápěli před šestnáctkou domácích.Domácí tento tlak zvládli a v 69.min. brankář hostů při výkopu nastřelil domácího hráče od kterého se míč odrazil k dobře postavenému klatovskému Kláskovi a ten krásným obloučkem vsítil třetí a rozhodující branku Klatov.

Branky : 2x-Vejmelka(17',36'.),1-Klásek (69'.) -  65'.Motejzlík
Rozhodčí Mareška Ladislav,Rubáš Jaroslav,Štěpán Zdeněk
Diváků: 40  ŽK 3:3.

Sestava Klatov:Riška - Janda,Lávička Mich,Veselka - Harmady(70.-Křížek),Mészáros - Beisbier,György(66.-Klásek),Kejha - Vejmelka,Matějka(60.-Zazvonil)

Tabulka – Česká liga  žáků  - starší   po  11 .kole

===================================================================

VÝSLEDKY

ČESKÁ LIGA   ŽÁKŮ – m l a d š í

KLATOVY - FC PÍSEK   0 : 6 (0 : 2)

Klatovští mladšíci nastupovali oslabeni o dvě opory -Petra Ulrycha(teplota)a Gabriela(ruka v sádře).Přesto začali ve velkém stylu a proti vyspělejšímu soupeři se drželi statečně.Celý první poločas se snažili soupeře přehrát technicky způsobem  krátkých přihrávek,které na velmi těžkém terénu na soupeře platily.Přesto do poločasu dvakrát inkasovali v 7. a 21. min.(1x z perfektně zahraného rohového kopu). Po změně stran došlo u obou týmů ke dvěma změnám v sestavách a klatovští mladíci se opět zakousli do soupeře ,kterému hodně ztížili jejich vítězství.Soupeři se podařilo skórovat ještě ve 42.,44, a 52.,56.min. na konečných 6:0.I přes poměrně vysokou porážku domácí kluci zanechali dobrý dojem a po skončení utkání se dočkali od diváků potlesku za jejich obětavý výkon.

Branky : 2x-Příhoda a Chytrý, 1x- Zahráda a Šlehofer.
Rozhodčí:  Mareška Ladislav
Diváků: 40
Sestava Klatov:Kovařík(Štěpán) - Brož Matrin,Lávička Martin,Skala Martin(Vališ Jaroslav),Tokár Tomáš(Jandečka Tomáš) - Zedek Tomáš,Valeš Jakub(Brož Jan),Uruba Ondřej,Koželuh Vojtěch - Lužný Jakub, Lukeš Michal.