Krajské soutěže - dorost : KP, KS skupina A 6.kolo : 25. - 26.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – s t a r š í

JEDINÝ BOD ZÍSKAL KLATOVSKÝ MLADŠÍ DOROST

Neslavně skončilo šesté kolo pro oba naše zástupce v krajském přeboru dorostu . Ze čtyř zápasů dokázal bodovat pouze mladší dorost TJ Klatovy v Plzni na Doubravce. Jejich starší kluboví spoluhráči neuspěli a po druhé v průběhu podzimu se vracejí ze hřiště hostů s prázdnou. Poprvé to bylo po těsné prohře v úvodním kole v Rokycanech které také tabulku přesvědčivě vedou, ale s Doubravkou je to totální neúspěch. Vždyť pro domácí  tři body získané s TJ Klatovy znamenaly  teprve druhý zápas podzimu ve kterém tento tým dokázal bodovat! Na hřiště soupeře kam jezdí ostatní pro body si Klatovy přijely pro porážku! Luby měly za soupeře druhý týmy tabulek obou věkových kategoriích které dokázaly odvést plný počet bodů do Tachova. Jediným kdo tentokráte bodoval byli mladší dorostenci TJ Klatovy ktří získali bod na Doubravce. Bohužel z tohoto zápasu se nám nepodařilo získat žádné informace a to hlavně ke škodě úspěšného týmu.

Doubravka  B – Klatovy   2 : 1 (1:0)

Klatovy přijely na Doubravku v oslabené sestavě ve které pro zranění chyběli Toman,Spolek,Sysel a nemocný Popelka. To se  projevilo na jejich výkonu.Přesto  nezačali špatně a již ve 2.minutě mohli jít do vedení,kdy po akci Beneše,přehazoval Hospodka špatně vyběhnutého brankáře,ale ke škodě hostů i branku.V 16.minutě poprvé zahrozili domácí a po závaru před bránou dali naštěstí vedle.V dalších minutách byl u třech dobrých šancích velice aktivní Beneš,ovšem ty skončily bez brankového efektu.Ve 34.min.přišel trest v podobě gólu,Fait ztratil míč,fauloval a domácí z přímého kopu z levé strany a následné teči  šli do vedení. Vstup do  druhého poločasu se vydařil domácím, kdy po dvou minutách hry  úspěšně zahrávali volný kop  a  z něho zvýšil na 2:0.V 60.minutě se podařilo po faulu na Beneše a následně nařízené penalty Vavovským vyrovnat. Vzápětí po přihrádce Beneše chyběla střele  Faita razance.Navíc tento hráč musel v 65.minutě pro dvě žluté karty ze hřiště. Smutné je to, že oslabil tým hostů v době kdy si dokázal vytvořit tlak a byli velmi  blízko k vyrovnání. Úspěch nepřinesla ani hra  vabank  a když ani  v nastaveném čase Hospodka svojí šanci nevyužil, radovali se ze zisku bodů domácí. Ti prokázali více bojovnosti a vůle po vítězství a odměnou pro jsou tři body. Hosté se překvapivě vracejí  s prázdnou.

Sestava:Hamhalter-Votípka,Vacovský,Jakubec,-Duchek,Hromada,Fait,Pavlík Jar. (53.Tribula), Matějka V.-Beneš,Hospodka.
ŽK 2:4, ČK 0:1  Fait
Rozhodčí Rys

Trenér Jiří Toman : "Jsem zklamán z výkonu i výsledku. Mrzí mne , že jakmile není na hřišti Z. Toman tak mužstvo nic nevymyslí Nedokážeme více bojovat a místo toho diskutujme s rozhodčím za což dostáváme karty. Zvláště Fait je v zápasech nedisciplinovaný,čímž nás v době kdy jsme se mohli pokusit vyrovnat zbytečně oslabil.Máme v těchto týdnech nabitý program,takže čekám a doufám,že se chybějící  hráči uzdraví a budeme tak předvádět lepší fotbal než tomu bylo v Plzni."

Luby – Tachov   1 : 2 (1 : 1)

Tabulka – Krajský přebor dorostu  - starší   po 6. kole

===================================================================

1.  FC Rokycany         6   6   0   0   31:  3    18  (  9)

2.  Tachov              6   5   1   0   19:  8    16  (  7)

3.  TJ Klatovy          5   3   0   2   14:  7     9  (  6)

4.  Bolevec             6   2   2   2   16: 15     8  (  2)

5.  Luby                6   2   1   3   11: 10     7  ( -5)

6.  Baník Stříbro       6   2   1   3   16: 19     7  ( -2)

7.  Doubravka  B        6   2   0   4   10: 19     6  ( -6)

8.  Košutka             6   2   0   4   13: 24     6  ( -6)

9.  Prazdroj Plzeň      5   1   1   3    8: 13     4  ( -5)

10.  Přeštice            6   1   0   5    9: 29     3  ( -3)

KRAJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – m l a d š í

Doubravka  B – Klatovy   2 : 2 (1:1)
Po dvou výhrách a stejném počtu proher je to první remíza TJ Klatovy v tomto ročníku. V tabulce jsou Klatovy jen o bod před Startem Luby na 6.místě a to je určitě i přes zisk bodu na Doubravce zatím nečekaně málo!

Luby mají za sebou v průběhu podzimu velice těsné výsledky. K jejich škodě málo branek dávají a, ale také minimálně inkasují.  Branka kterou daly so tachovské sítě byla teprve v pořadí druhá ze šesti zápasů a inkasované dva góly byly v pořadí pátý a šestý, coč je průměr na zápas výborný , ale přesto to na lepší umístění než 7.místo nestačí.

Tabulka – Krajský přebor dorostu - mladší   po  6. kole

1.  FC Rokycany         6   6   0   0   25:  5    18  (  9)

2.  Tachov              6   6   0   0   19:  3    18  (  9)

3.  Doubravka  B        6   3   1   2   16:  7    10  ( -2)

4.  Bolevec             6   3   0   3   15: 13     9  (  3)

5.  Baník Stříbro       6   2   1   3   13: 13     7  ( -2)

6.  TJ Klatovy          5   2   1   2   10: 13     7  (  4)

7.  Luby                6   1   3   2    2:  6     6  ( -6)

8.  Přeštice            6   1   1   4   10: 16     4  ( -2)

9.  Prazdroj Plzeň      5   1   1   3    8: 18     4  ( -5)

10.  Košutka             6   0   0   6    0: 24     0  (-12)

SPOLEČNÁ TABULKA  – Krajský přebor dorostu - mladší +starší   po  6. kole

1.  FC Rokycany        12  12   0   0   56:  8    36  ( 18)

2.  Tachov             12  11   1   0   38: 11    34  ( 16)

3.  Bolevec            12   5   2   5   31: 28    17  (  5)

4.  TJ Klatovy         10   5   1   4   24: 20    16  ( 10)

5.  Doubravka  B       12   5   1   6   26: 26    16  ( -8)

6.  Baník Stříbro      12   4   2   6   29: 32    14  ( -4)

7.  Luby               12   3   4   5   13: 16    13  (-11)

8.  Prazdroj Plzeň     10   2   2   6   16: 31     8  (-10)

9.  Přeštice           12   2   1   9   19: 45     7  ( -5)

10.  Košutka            12   2   0  10   13: 48     6  (-18)

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU – skupina A

V DERBY PŘIŠEL  ŠVIHOV O BOD  V POSLEDNÍ MINUTĚ

Na čele tabulky již kraluje Sušice , což také potvrdila v přímém souboji s druhým celkem tabulky výrazným vítězstvím. Střetnutí v Horažďovicích kam zajížděl Švihov bylo prvním ze vzájemných soubojů s této soutěži. Domácí ještě na jaře hráli krajský přebor, cesta hostů do Horažďovic vedla přes prvenství v okresním přeboru  a následný postup do této soutěže. V samotném zápase v Horažďovicích se drželi statečně , ale nakonec se vrací s prázdnou, když o bod přišli v samotném závěru tohoto vyrovnaného duelu.

Horažďovice – Švihov  1 : 0 (0 : 0)

Hosté se představili ve velice dobrém světle. Byli domácím vyrovnaným soupeřem  a když v průběhu utkání nedokázali využít čtyři tutovky ke vstřelení branek které měli  dvakrát Dolejš, dále  Hůrka a Cibulka přišel trest. V 90.minutě je rozesmutněl a domácí naopak rozveselil autor jediné branky Janda.  Domácí mohou vděčit svému brankáři  Hájkovi, který je proti Švihovu podržel.

Svéradice - Chodský Újezd 1:3 (0:0)

Václav Dušek ml.

Domácí fotbalisté měli v prvním poločase drtivý tlak a vytvořili si 9(!!!) čistých gólových šancí, ale ke vší smůle i vlastní neschopnosti nedokázali skórovat. To se podařilo až v úvodní minutě druhého poločasu Vlčkovi. Jenže pak hosté vysunuli svého hráče Vacka do středu útoku a ten pro hostující obranu, která byla navíc oslabena o nemocného a do té doby výborně hrajícího Štepána Kulhánka, nezastavitelný. Během deseti minut nastřílel čistý hattrick.

Úspěšný střelec hostujícího celku však byl domácím celkem konfrontován a všechny důkazy zatím směřují k tomu, že startoval neoprávněně. O dalším osudu tohoto utkání tedy rozhodne STK PKFS.

Branky: 46. Vlček - 78., 81., 88. Vacek

Rozhodčí: Petržílka, ŽK: 2:3

TJ Sušice  - Kdyně   5 : 1  (2 : 1)

V Sušici se v přímém souboji střetla dvě nejlepší družstva v tabulce. Domácí v tomto měření sil obstáli a přesvědčili, že to myslí s návratem do krajského přeboru vážně. Kolektiv který mají k dispozici to jistě v dalším průběhu potvrdí.

Branky : Nekola 2, Švajka, Dryk, Pechek  - Kopecký.

Rohodčí : Hais.

Nýrsko – Postřekov  0 : 4 (0 : 1)

Domácí tým opět neuspěl  a je bez zisku bodu na  úplném dnu tabulky.