Krajské dorostenecké soutěže (KP, KS sk. A) 5.kolo: 18. - 19.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – s t a r š í

KLATOVY NEHRÁLY, LUBY DOMA REMIZOVALY

Po druhé za sebou v domácím zápase měly za soupeře  domácí Klatovy týmy z Plzně. Zatím co v minulém zápase  se jeho zahájení  muselo posunout o 35 minut později pro pozdní příjezd Bolevce z důvodu avizovaného oznámení o poruše na autobusu, tentokráte se soupeře z klubu Prazdroje Plzeň vůbec nedočkaly. Důvod: hosté pro poruchu autobusu vůbec do města karafiátů nepřijeli. Že by se v Plzni nenašel kvalitní dopravce ?

Klatovy  - Prazdroj Plzeň   (NEHRÁNO)

Soupeř se k utkání nedostavil pro poruchu dopravního prostředku

Luby – Baník Stříbro  2 : 2 (1 : 2)

Tabulka – Krajský přebor dorostu  - starší   po  5 .kole

===================================================================

1.  FC Rokycany         5   5   0   0   24:  3    15  (  6)

2.  Tachov              5   4   1   0   17:  7    13  (  4)

3.  TJ Klatovy          4   3   0   1   13:  5     9  (  6)

4.  Luby                5   2   1   2   10:  8     7  ( -2)

5.  Bolevec             5   2   1   2   15: 14     7  (  1)

6.  Košutka             5   2   0   3   13: 17     6  ( -3)

7.  Baník Stříbro       5   1   1   3   12: 18     4  ( -2)

8.  Prazdroj Plzeň      4   1   0   3    7: 12     3  ( -3)

9.  Senco Doubravka     5   1   0   4    8: 18     3  ( -6)

10.  Přeštice            5   1   0   4    8: 25     3  ( -3)

Společná tabulka mladší +  starší  po 5.kole

1.  FC Rokycany        10  10   0   0   43:  8    30  ( 12)

2.  Tachov             10   9   1   0   33:  9    28  ( 10)

3.  TJ Klatovy          8   5   0   3   21: 16    15  (  9)

4.  Luby               10   3   4   3   11: 11    13  ( -5)

5.  Bolevec            10   4   1   5   24: 25    13  (  1)

6.  Senco Doubravka    10   4   0   6   22: 23    12  ( -6)

7.  Baník Stříbro      10   2   2   6   22: 30     8  ( -4)

8.  Prazdroj Plzeň      8   2   1   5   13: 24     7  ( -5)

9.  Přeštice           10   2   1   7   17: 38     7  ( -5)

10.  Košutka            10   2   0   8   13: 35     6  (-12)   ===================================================================

KRAJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – m l a d š í

Luby – Baník Stříbro  0 : 0

Tabulka – Krajský přebor dorostu - mladší   po  5 .kole

1.  FC Rokycany         5   5   0   0   19:  5    15  (  6)

2.  Tachov              5   5   0   0   16:  2    15  (  6)

3.  Senco Doubravka     5   3   0   2   14:  5     9  (  0)

4.  Bolevec             5   2   0   3    9: 11     6  (  0)

5.  Luby                5   1   3   1    1:  3     6  ( -3)

6.  TJ Klatovy          4   2   0   2    8: 11     6  (  3)

7.  Baník Stříbro       5   1   1   3   10: 12     4  ( -2)

8.  Přeštice            5   1   1   3    9: 13     4  ( -2)

9.  Prazdroj Plzeň      4   1   1   2    6: 12     4  ( -2)

10.  Košutka             5   0   0   5    0: 18     0  ( -9)

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU – skupina A

SUŠICE VYSTŘÍDALA NA ČELE TABULKY  SVÉRADICE

Před pátým kolem které bylo na programu o minulém víkendu byli na  čele tabulky fotbalisté ze Svéradic před Týmem z Horažďovic a třetí byla Suzšice. Shodou okolností tato první tři mužstva zajížděla k dalšímu kolu na hřiště týmů  na Domažlicko. Horažďovice podlehly v Domažlicích domácím dorostencům, Svéradice jako tradičně na body nedosáhly v Postřekově a tak vítězství TJ Sušice v Chodském, Újezdu otevřelo cesto do čela tabulky dorostu TJ Sušice. Na Domažlicku neuspěl ani  Švihov ve Kdyni a Nýrsko v Meclově. Okula je po pátém kole stále bez bodu a uzavírá tabulku, Švihov se ziskem čtyřech bodů je dvanáctý. Lépe jsou na tom Svéradice na 4. a Horažďovice na 5.místě, když oba týmy mají shodně devět bodů..

Domažlice – Horažďovice  2 : 0 (2 : 0)

Po chybách v obraně hostů získaly Domažlice dvoubrankový náskok. Horažďovice měly jedinou vyloženou šanci která skončila pouze nastřelením do brankáře  domácích.

Meclov – Nýrsko  3 : 2 (3 : 1)

Horká půda  svědčila domácím fotbalistům. Hosté vedli brankou Hájka. Domácí pak otočili na 3:1 a v 73.minutě Korschinský z penalty snížil na 3:2.

Branky za Nýrsko : 17. Hájek, 73. Korschinský (PK)

Postřekov – Svéradice  2 : 1 (0 : 0)

Václav Dušek ml.

Svéradice nastoupily v Postřekově bez svých opor Boušeho a Vonáška, šanci tak dostali mladí hráči. Přesto hosté pomýšleli na zisk bodů a rozhodně nechtěli odjíždět s prázdnou. Ve vyrovnaném prvním poločase si obě mužstva vytvořila po jedné gólové šanci. Hostující Větrovec mířil hlavou z malého vápna nad branku domácích a na druhé straně skončila těsně před přestávkou hlavička Váchala na tyči. Do druhého poločasu nenastoupil nejlepší hráč domácích Váchal a hosté pak další průběh utkání podcenili. Nejdříve si vytvořili asi patnácti minutovou převahu, ale branku vstřelit, přes další gólovou šanci Větrovce, nedokázali. Tak udeřili do té doby ve druhém poločase neškodní domácí, když centr z pravé strany domácí hráč napálil přesně k tyči. Hosté se ještě nestačili ani vzpamatovat a už prohrávali o dvě branky. Svéradická obrana vyrobila velkou hrubku a domácí hráč zcela sám proti Cihlovi nezaváhal. Hosté se pak ještě nevzdali a vytvořili si velký tlak, který korunovali brankou Ondřeje Kulhánka. Tlak hostů byl i nadále velký a bylo jen otázkou času, kdy se Svéradicím podaří vyrovnat. Do závěrečného hvizdu to však již nestihli o domácí se dočkali poměrně šťastného vítězství. Pro Svéradice tak stále platí, že ještě nikdy v Postřekově nevyhrály a ne jinak tomu bylo i tentokrát.

Branka hostů: 84.O.Kulhánek

Rozhodčí: Kopejtko

Sestava FK Svéradice: Cihla (70.Viktora) - Bartuška, Š.Kulhánek, L.Švec, Dušek - Vlček, Tichý (70.Martínek), Končelík, Z.Prokopec, O.Kulhánek - J.Větrovec

Chodský Újezd – Sušice  0 : 6 (0 : 2)

Sušice se v souboji s jedním z nováčků na Chodsku představila v dobrém světle a odváží si očekávané tři body.

Branky: Pechek 3, Bošek 2, Švajka

Kdyně – Švihov  3 : 1 (1 : 0)

Ve Kdyni se hrál vyrovnaný zápas. Domácí v něm byli nakonec šťastnější v koncovce. Ve druhé půli získali hosté převahu kterou dokázali zúročit ve vyrovnávající branku v 56.minutě kterou dal Dolejš dorážkou odražené po odražené střele od břevna kterou vyslal na domácí branku Cihelka. V době kdy byli blíže ke vstřelení branky Švihovští  skóroval naopak domácí Vávra. Závěrečný tlak vynesl hostům tři šance, branku ale žádnou. V době kdy hrál Švihov hru vabank se dostal k míči Kopecký a dvě minuty před koncem přidal pojistku v dobově třetí branky v síti hostů.

Branky: 39. Šmejkal K., 66.Vávra, 88.Kopecký – 56. Dolejš.

Sestava Švihova :  Zdráhal L.- Kovářík, Flug, Petrus, Sláma,Kašpárek(80.Bureš), Suchý, Hůrka, Cihelka, Dolejš, Milata(46.Zhdráhal J.).