Okresní přebor žáků sk.A,B 5. kolo , OP ml.žáci Domažlicka(Luby) : 18.-19.9.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ   - skupina A

MARTIN OPATRNÝ TO OPĚT ZAŘÍDIL

Výraznou individualitou dosavadního průběhu přeboru žáků ve skupině B je hráč Měcholup Martin Opatrný.  Jestliže na čele tabulky před největšími favority Měčínem a Železnou Rudou je Sokol Měcholupy, pak je to právě zásluhou tohoto hráče, který sám dal  třináct ze dvaceti branek lídra tabulky. Tento hráč také zařídil vítězství v Plánici kde byl autorem dvou ze tří branek  lídra tabulky.

Janovice - Bezděkov 2 : 7 (0 : 4)

Radomír Jůzek

Omlazený tým domácích  nedokázal využít řadu šancí , které si při utkání vytvořili . Hosté naopak dokonale trestali jak chyby  v obranné činnosti ,tak nevyužité šance góly  a to i přesto,  že v druhé půli byl vyloučen hráč hostů Žvakin a měli na hřišti o jednoho hráče méně.
Rozhodčí: Diváků: 50. ŽK 0:2, ČK 0:1.
Branky: 53. Urban, 64. Bureš - 10. Švestka, 14. ,20., 25. Guman, 52. ,57. Čuba, 62. Švestka

Plánice - Měcholupy 2 : 3 (1 : 0)

V úvodu  zápasu bezvýsledně vyvinuli  domácí  tlak a výsledkem byl pokutový kop který Těžký proměnil. Ve druhém poločase se začala projevovat převaha hostů .Martin Opatrný vyrovnal ale domácí  rychle odpověděli a šli opět do vedení na 1 : 1 . Měcholupy však nepřestaly hrát a Opatrný vyrovnal na 2:2 . Následný tlak  hostů i  vyústil ve vítězný gól který vsítil v poslední minutě Miroslav Valečka.

Rozhodčí: Diváků: 20
Branky: Těžký,  Vojta – Opatrný  2, Valečka

Neznašovy - Železná Ruda 0 : 6 (0 : 2)

Favorit ze Železné Rudy nenechal nic náhodě a získal domácí na první vítězství musí nadále čekat.

Rozhodčí: Lecjaks .
Branky: Lehečka, Nguyen  2 , Kořán, Vörös, Hacker

Nýrsko B - Strážov 9 : 2 (3 : 1)

Herní vyzrálost domácích nedala soupeři ze Strážova žádnou šanci na úspěšnější výsledek.
Rozhodčí: Černý Diváků: 30
Branky:  Flor  3,  Kovács  2,  Prodan 2  Hvězda,  T.Bureš,  -  Vaněk,  Kochman

Měčín - Bolešiny 6 : 0 (4 : 0)

Na šesti brankách domácích se podílelo střelecky pět hráčů.

===================================================================

1.  Měcholupy           4   4   0   0   20:  4    12  (  9)

2.  Měčín               3   3   0   0   16:  3     9  (  3)

3.  Železná Ruda        4   3   0   1   17:  8     9  (  3)

4.  Velhartice          3   2   0   1   14:  4     6  (  0)

5.  Nýrsko  B           4   2   0   2   22: 14     6  (  0)

6.  Plánice             4   2   0   2   17: 10     6  ( -3)

7.  Bezděkov            3   1   0   2   11: 15     3  (  0)

8.  Janovice            4   1   0   3    6: 14     3  ( -3)

9.  Strážov             4   1   0   3    5: 23     3  ( -3)

10.  Neznašovy           4   0   1   3    3: 17     1  ( -5)

11.  Bolešiny            3   0   1   2    2: 21     1  ( -2)

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ   - skupina B

PAČEJOVŠTÍ  SE VRÁTILI K KOLINCE S POCITEM KŘIVDY

Co všechno může zapříčinit neúčast delegovaného rozhodčího se přesvědčili žáci Pačejova kteří hráli na hřišti v Kolinci. Režii zápasu vzal rozhodčí laik z funkcionářů domácích a výsledkem byla  nařízená penalta proti hostům v závěru zápasu která rozhodla o jejich prohře. V tomto případě by měla vedle domácího rozhodčího laika společně zpytovat svědomí o delegovaná rozhodčí  Baldová ! Na dokreslení snad stačí slova sekretáře Sokola Pačejov Tomáše Cihláře :Pačejovští žáci se vrátili z utkání v Kolinci smutní, s pocitem velké křivdy.Je smutné, že k utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí. Utkání řídil domácí trenér, který svému týmu daroval vítězství vymyšlenou penaltou v poslední minutě utkání.
Dle slov trenéra i kapitána hostů se jednalo o zcela jasné ovlivnění výsledku. „

A co píše k utkání sekretář Sokola Kolinec Milan Milfort :
“ Dle mého názoru  situace byla posouzena správně i přesto, že zde nebyl úmysl zasáhnout hráče, ale vlivem kopu tento nemohl pokračovat v akci, kdy se dostával sám před brankáře. Zasažení kopačkou bylo pro kolineckého hráče velmi bolestivé a tento byl silně otřesen. Smutnou událostí utkání je nepřítomnost delegovaného rozhodčího“.

Nalž. Hory - Nezamyslice 7 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Mácal .
Branky: 4. Nauš, 19. Liška, 32. Liška, 40. Hnojský, 42. Liška, 42. Melka, 73. Hnojský

Sušice B - Hartmanice 2 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Hais.
Branky: Hanus, Uldrich

Chanos Chanovice - Kašper.Hory 4 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Petržilka .

Branky: Češka 2, Polena 2.

Rabí - Svéradice 0 : 1 (0 : 0)

Domácí byli lepší, když dominovali  zejména ve druhém  poločase. Spálili ale několik výborných šancí a nakonec inkasovali pět  minut před koncem po té, když po rohovém kopu  zaspala celá obrana.

Milan Milfort

Domácí zaslouženě zvítězili a je škoda, že  neproměnili šance a o vítězství rozhodl přísný pokutový kop, kdy hostující hráč minul míč a kopl do břicha kolineckého hráče, čímž mu zabránil v dalším pohybu.

Tabulka – Okresní přebor žáků-skupina B   po  4 .kole

1.  Sušice B            4   3   1   0    7:  0    10  (  4)

2.  Malý Bor            4   3   0   1   12:  4     9  (  3)

3.  Kolinec             4   3   0   1   12: 10     9  (  3)

4.  Svéradice           4   2   1   1    4:  5     7  (  1)

5.  Nalž. Hory          4   2   0   2   11:  6     6  (  0)

6.  Hartmanice          4   2   0   2   10:  6     6  (  0)

7.  Pačejov             4   2   0   2   10:  6     6  (  0)

8.  Dlouhá Ves          4   2   0   2   14: 11     6  (  0)

9.  Kašper.Hory         4   1   1   2    5:  7     4  ( -2)

10.  Chanos Chanovice    4   1   1   2    6:  9     4  ( -2)

11.  Rabí                4   1   0   3    7: 10     3  ( -3)

12.  Nezamyslice         4   0   0   4    2: 26     0  ( -6)

OKRESNÍ   PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ    DOMAŽLICE

3.kolo   - 18.9. 2004

Luby - Klenčí  7 : 0  ( 2:0 )

V sestavě domácích dostali příležitost všichni hráči kádru.Hosté domácí branku za celý zápas neohrozili a Lubští ještě spoustu příležitostí ke skórování nevyužili.
Rozhodčí : Špindlerová
Branky : 3 - Švátora, l - Kloupar,Johánek,Jílek,Kurc.
Sestava  Luby :  Mikulášová ,Hessová ,Bulka ,Sýkora ,Švátora ,Špaček ,Papež, ,Pivoňka , Jílek, Kurc ,Szabó ,Bálek ,Johánek ,Kardoš ,Kloupar.