Krajské soutěže dorost - (KP, KS sk.A 4 .kolo : 11.-12.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – s t a r š í

PLNÝ POČET BODŮ PŘIVEZLY POUZE KLATOVY

Oba naši zástupci v krajském přeboru zajížděli na hřiště soupeřů. Úspěšnější tentokráte byly Klatovy které získaly na hřišti posledního týmu  tabulky očekávané body. Jejich úspěch se začal u straších dorostenců rodit až po přestávce. Mladší položili základ úspěchu již v první půli kterou vyhráli rozdílem tří branek. Starší dorost  Startu Luby poprvé našel na podzim přemožitele, naopak mladší dorost si tři body z Plzně dokázal přivést.

Přeštice- Klatovy  0 : 5 (0 : 0)

Jiří Toman

Miroslav Sedlmaier

Favorizovaní hosté po celý zápas velkou převahu,domácí však v prvním poločase dobře bránili.První super šance se zrodila v 17.min.kdy Spolek dal z hranice malého vápna vedle,podobně se vedlo o minutu později Tomanovi,ten lobem přehazoval brankáře bohužel i branku.Ani šance  Hromady ve 24.minutě nepřinesla výsledný efekt v podobě branky.Domácí zahrozili dvakrát ve  28.a 29.minutě , ale radost jim pokazil brankář Hamhalter, které obě šance zlikvidoval. Když ani Klatovy nebyly v koncovce úspěšní odcházela obě mužstva k poločasové přestávce za bezbrankového stavu. Co nestihli hosté v první půli se jim podařilo po změně stran. V 50.minutě po centru Jakubce vstřílí Beneš hlavou první branku. V 73.minutě si to oba hráči zopakovali,jen s tím,že Beneš zakončil nohou.Pěkná akce po ose Votípka-Matějka,který našel naběhnutého Hromadu jehož koncovka neměla chybu znamenalo, že v 84.minutě vedly Klatovy rozdílem tří branek.  Tři minuty po té ještě Hospodka po samostatné akci zvýšil na 0:4 a konečný účet  na 0:5 uzavřel v 90.minutě Beneš  a po přihrávce od Hospodky do prázdné branky zakončil zápas pro něj hattrickem.
Rozhodčí : Duda. ŽK 2:2
Branky:Beneš 3,Hromada 1,Hospodka 1.

Sestava TJ Klatovy :Hamhalter-Jakubec,Vacovský,Fait,Votípka-Duchek (75.Popelka), Hromada,Toman Z.(85.Sysel)Matějka v.-Spolek (46.Hospodka)Beneš.
Branky :
Beneš 3x,Hromada,Hospodka

Trenér Jiří Toman :
"V prvním poločase jsme do utkání nedali vše,hlavně koncovka byla žalostná.Po bouřce v kabině o přestávce se hra ve druhém pol.zlepšila,kluci začali více běhat,soupeř postupně fyzicky odpadl a tak kromě 5 golů jsme spoustu šancí ještě nedali."

Košutka – Luby    2 : 1 (2 : 1)

Luby si do Plzně zajely pro první  podzimní porážku v tomto soutěžním ročníku

Branka za Luby : Bošek

Výsledky-tabulka

Tabulka – Krajský přebor dorostu  - starší   po  4 .kole

1.  FC Rokycany         4   4   0   0   19:  3    12  (  6)

2.  Tachov              4   3   1   0   13:  6    10  (  4)

3.  TJ Klatovy          4   3   0   1   13:  5     9  (  6)

4.  Luby                4   3   0   1   11:  4     9  (  3)

5.  Košutka             4   2   0   2   12: 13     6  ( -3)

6.  Bolevec             4   1   1   2    8: 12     4  (  1)

7.  Senco Doubravka     4   1   0   3    8: 13     3  ( -6)

8.  Prazdroj Plzeň      4   1   0   3    7: 12     3  ( -3)

9.  Baník Stříbro       4   1   0   3   10: 16     3  ( -3)

10.  Přeštice            4   0   0   4    4: 21     0  ( -6)

===================================================================

KRAJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – m l a d š í

Přeštice Klatovy   2 : 3  (0 : 3)

Branky za Klatovy : Presl,Pavlík,Rejko
Rozhodčí : Duda

Košutka – Luby    0 : 1 (0 : 1)

Domácí  toužili po prvních podzimních bodech a také po první brance v síti soupeře. Zásluhou dobře hrajícího soupeře se jejich přání muselo odložit a body putují na Šumavu.

Branka : Švec

Tabulka – Krajský přebor dorostu - mladší   po  4 .kole

1.  FC Rokycany         4   4   0   0   17:  4    12  (  6)

2.  Tachov              4   4   0   0   13:  2    12  (  6)

3.  Senco Doubravka     4   3   0   1   13:  3     9  (  0)

4.  Bolevec             4   2   0   2    7:  7     6  (  3)

5.  TJ Klatovy          4   2   0   2    8: 11     6  (  3)

6.  Luby                4   1   2   1    1:  3     5  ( -1)

7.  Prazdroj Plzeň      4   1   1   2    6: 12     4  ( -2)

8.  Baník Stříbro       4   1   0   3   10: 12     3  ( -3)

9.  Přeštice            4   0   1   3    5: 11     1  ( -5)

10.  Košutka             4   0   0   4    0: 15     0  ( -9)

SPOLEČNÁ TABULKA (STARŠÍ+MLADŠÍ)  po 4.k,ole

1.  FC Rokycany         8   8   0   0   36:  7    24  ( 12)

2.  Tachov              8   7   1   0   26:  8    22  ( 10)

3.  TJ Klatovy          8   5   0   3   21: 16    15  (  9)

4.  Luby                8   4   2   2   12:  7    14  (  2)

5.  Senco Doubravka     8   4   0   4   21: 16    12  ( -6)

6.  Bolevec             8   3   1   4   15: 19    10  (  4)

7.  Prazdroj Plzeň      8   2   1   5   13: 24     7  ( -5)

8.  Baník Stříbro       8   2   0   6   20: 28     6  ( -6)

9.  Košutka             8   2   0   6   12: 28     6  (-12)

10.  Přeštice            8   0   1   7    9: 32     1  (-11)

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU – skupina A

ČELO TABULKY OBSADILY TÝMY Z POŠUMAVÍ

Velice lichotivý je pohled na tabulku krajské soutěže dorostu po čtyřech kolech. Na čele tabulky je trojice Svéradice (9 bodů), Horažďovice(9) a Sušice (8 bodů). Shodou okolností se tato trojice dokázala prosadit v tomto kole kdy  získala plný počet bodů. Úspěšně je doplnil i Švihov,   který doma v souboji  dvou nováčků přesvědčivě zvítězil a se čtyřmi body se posunul na 10.místo. Bez bodů je stále Okula Nýrsko a právě proto uzavírá tabulku na posledním místě.

Chod. Újezd - Švihov 4 : 0 (3 : 0)
Již ve 12.minutě se po rohovém kopu hlavičkou prosadil  domácí Suchý  1:0. Když v 31. aDolejš a ve 42.minutě Jan Zdráhal vsítili další branky bylo o výsledku rozhodnuto. Ten ještě mohl být vyšší, ale Dolejš v 76.minutě neproměnil nařízený pokutový kop.

a Branky: 12. Suchý, 31. Dolejš, 42. Zdrahal, 73. Milata

Sestava Švihova : Zdráhal L. – Kovářík, Pflug, Sláma, Petrus(80.Bureš), Kašpárek(60.Horváth), Suchý, Zdráhal J.,(75.Renger), Dolejš, Milata(85.Hlinka), Cihelka.

Sušice - Postřekov 7 : 1 (3 : 0)

Favorizovaní domácí potvrdili svojí roli . Nenechali nic náhodě , měli po celý zápas převahu a do poločasu si vytvořili  již rozhodující náskok . Střelecky se dařilo Pechkovi, který si vystřílel první podzimní hattrick.
Rozhodčí: Zahrádka
Branky: Pechek  3, Švajka, Voldřich, Bošek, Drýk –Beroušek

Svéradice - Meclov 2 : 1 (1 : 0)

Václav Dušek ml.

Domácím fotbalistům tentokrát chyběl nemocný kapitán Eda Bouše a s horečkou navíc nastoupil Zdeněk Prokopec. Hosté byli v úvodu lepším mužstvem a v první dvacetiminutovce si vypracovali dvě slibné šance, když jedna z nich byla určitě gólová. Svéradice ale výbornými zákroky podržel brankář Cihla, který tentokrát dostal v brance přednost před Viktorou. První však udeřili domácí. Po pěkné kombinaci zakončoval Větrovec, meclovský brankář ještě skvěle zasáhl, ale odražený míč vrátil do branky Ondřej Kulhánek. Domácí nabuzení vstřelenou brankou převzali iniciativu, ale do přestávky již další branku nepřidali. To se jim dlouho nedařilo ani ve druhém poločase, ve kterém již svého soupeře herně přehrávali, ale hosté také hrozili velmi nebezpečnými brejky především P.Svobodou a Kokaislem. Svéradice  se dočkaly až šest minut před koncem, když se k míči uvnitř pokutového území dostal Jakub Větrovec a pohotově se trefil pod břevno meclovské branky. Závěr trochu podcenili a dovolili hostům Kokaislem snížit, ale konec již měli opět pod kontrolou a na jejich konto se tak připisují zasloužené tři body.
Rozhodčí: Kudláček Diváků: 0
Branky: 23. Větrovec, 84. Kulhánek - 85. Kokaisl

Sestava FK Svéradïce: Cihla - Bartuška, Š.Kulhánek, L.Švec, Dušek - Vlček, Vonášek, Končelík, O.Kulhánek - J.Větrovec, Z.Prokopec (84.P.Tichý)

Horažďovice – Kdyně  1 : 0 (1 : 0)

Výsledkem velké převahy v první půli  Horažďovic byla 40.minuta kdy  poslal míč do sítě hostů Jan Želízko. Ve druhé půli hosté střídáním oživili útočnou řadu a domácí se nakonec museli obávat o výsledek. Domácím po delší době zachytal  brankář Ondřej Hájek.

Branka : Želízko.

Nýrsko – Chotěšov  2 : 3 (1 : 0)