Krajské soutěže žáků 3.kolo 4.-5.9.

============================================================================================
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
============================================================================================ ŽÁCI SE STŘÍDAVÝMI VÝSLEDKY v Kategorii starších žáků překvapili doma přesvědčivým vítězstvím nad nebezpečným Tachovem . jejich mladší oddíloví spoluhráči zahráli proti svým vrstevníkům z Tachova dobře, ale na zisk bodů to přesto nestačilo. Z Horažďovic si odváží Domažlice čtyři body, když jeden za remízu mladších žáků zůstal na domácí půdě. Horažďovice – Domažlice 0 : 5 (0 : 2) M.Forman Domácí hned v úvodu inkasovali dvě branky po chybách a to úplně zlomilo jejich snahu o lepší výsledek. Druhý poločas už vyzněl zcela v režii hostů, kteří přidali ještě tři branky a v pohodě zvítězili. Branky : 6´,50´-Hartl, 9´-Zlámal, 36´- Škrabal, 60´- Ouřada. Rozhodčí : Hájek. Diváků : 20. Sušice – Tachov 3 : 0 (2 : 0) Domácí hráli velice dobře a nad jedním z nejlepších kolektivů v soutěži dokázala vyzrát v podobě tříbrankového vítězství, které ozdobili i pěknými góly . Branky : Chmelík 2, Tuček
Výsledky Tabulka KP starší žáci po 3 .kole =========================================================================================== 1. Slávia Vejprnice 3 3 0 0 12: 4 9 ( 3) 2. Domažlice 3 2 1 0 8: 1 7 ( 4) 3. Viktoria Plzeň B 3 2 0 1 4: 4 6 ( 3) 4. Stříbro 3 1 1 1 7: 4 4 ( 1) 5. Sušice 2 1 1 0 3: 0 4 ( 1) 6. 1.FC PLzeň 3 1 0 2 7: 4 3 ( -3) 7. Tachov 3 1 0 2 7: 10 3 ( 0) 8. Bolevec 2 0 2 0 2: 2 2 ( -1) 9. Horažďovice 3 0 1 2 2: 11 1 ( -5) 10. Přeštice 3 0 0 3 2: 14 0 ( -6) ===========================================================================================

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI
Horažďovice – Domažlice 0 :0 M.Forman V prvním poločase byli lepší domácí , ve druhém zase hosté, a protože se souboj odehrával převážně ve středu hřiště a bez vyložených šancí skončil zápas spravedlivou bezbrankovou remízou. Rozhodčí : Hájek. Diváků : 20. Sušice – Tachov 0 : 3 (0 : 1) Hosté potvrdili, že mají výborný kolektiv se kterým mohou pomýšlet na nejvyšší mety. Tachov šel do vedení v první půli gólem z penalty. Domácí přesto sehráli zcela vyrovnaný zápas a o lepší výsledek připravili hrubými chybami které soupeř trestal. Branky : Pták 2(1 PK), Gubáni
Výsledky Tabulka KP mladší žáci po 3.kole ===============================================´============================================ 1. Tachov 3 3 0 0 15: 1 9 ( 6) 2. Viktoria Plzeň B 3 3 0 0 15: 1 9 ( 6) 3. Horažďovice 3 1 2 0 3: 2 5 ( -1) 4. Bolevec 2 1 1 0 6: 3 4 ( 1) 5. Přeštice 3 1 1 1 4: 7 4 ( -2) 6. Sušice 2 1 0 1 1: 3 3 ( 0) 7. Slávia Vejprnice 3 1 0 2 6: 13 3 ( -3) 8. Domažlice 3 0 2 1 0: 1 2 ( -1) 9. 1.FC PLzeň 3 0 0 3 1: 10 0 ( -6) 10. Stříbro 3 0 0 3 3: 13 0 ( -3) ===================================================================

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ - skupina B
============================================================================================ ÚSPĚŠNÉ VYKROČENÍ KLATOVSKÉ LIGOVÉ REZERVY Po třech kolech krajské soutěže má Pošumaví v tabulce zastoupení na čele i konci tabulky. Zatím co nováček z Klatov tabulku vede, Luby tabulku uzavírají.Velmi cenné je i vítězství Hrádku v Mrákově kde se hostům podařilo otočit výsledek. Klatovy B – Holýšov 6 : 0 (4 : 0) Rezerva ligových žáků se rozehrála a předvedla pěkný výkon s převahou po celé utkání.I brankově přehrála svého soupeře i když šancí na podstatně vyšší rozdíl měli ještě Kejha,Šnour,Šťastný,Kaznirčík,Voráč avšak nepřesnost a zbrklost jim zabránila k zvýšení výhry. Branky: 3.,29.-Šťastný, 17.-Zahradník,24-Kejha,48.-Šnour62.,-Voráč. Rozhodčí : Blaheta Josef. Diváků : 20 Sestava Klatov B:Lávička Adam(36.-Dolejš) - Kasal(Nový),Sysel,Vacovský,Ploužek - Šnour,Zahradník(Klásek),Čipera(Křížek),Voráč - Kejha(Kazmirčík),Šťastný.Dále byli připraveni na střídání:Maxa,Maštera. Švihov – Nepomuk 2 : 3 (1 : 0) Po dobré výkonu domácích byli hosté v druhém poločasu lepším týmem a zaslouženě vyhrály. Branky : 20.Sýkora,37.Sýkora - 39.Kocur,45.Beran,61.Brož Rozhodčí : Vondráček. Diváků : 40. Sestava Švihova : Bureš M. - Hůrka,Bureš K.,Černý,Duchek,Bittner,Patočka M. ,Patočka R.,Svoboda, Sýkora,Kašpárek(50.Staněk) Mrákov – Hrádek 1 : 2 (1 : 0) Hosté mohli jít do vedení již ve 2.minutě Švelchem. Neproměnili svojí šanci a od 11.minuty prohrávali o branku. Ve druhé půli přišel zvrat , když v 51.minutě vyrovnal Schmirler kterému přihrával Švelch a tentýž hráč nahrál na vítězný gól Kubečkovi. Branky : Schmirler, Kubeček Kdyně - Luby 8 : 0 (4 : 0) Nýrsko - Blovice 2 : 3 (1 : 2) Podrobnosti k těmto zápasům nedošly.
Výsledky Tabulka KS žáků – skupina B po 3 .kole ============================================================================================ 1. TJ Klatovy B 3 2 1 0 11: 1 7 ( 4) 2. Kdyně 3 2 1 0 9: 0 7 ( 1) 3. Švihov 3 2 0 1 13: 7 6 ( 0) 4. Horšovský Týn 3 2 0 1 7: 4 6 ( 0) 5. Blovice 3 2 0 1 9: 7 6 ( 3) 6. Svat. Hrádek 3 2 0 1 4: 3 6 ( 3) 7. Mrákov 3 1 1 1 7: 3 4 ( -2) 8. Nepomuk 3 1 1 1 5: 5 4 ( 1) 9. Chotěšov 3 1 1 1 3: 3 4 ( -2) 10. Holýšov 3 1 1 1 5: 10 4 ( 1) 11. Spálené Poříčí 3 1 0 2 1: 11 3 ( -3) 12. Nýrsko 3 0 1 2 9: 12 1 ( -5) 13. Staňkov 3 0 1 2 3: 6 1 ( -2) 14. Luby 3 0 0 3 1: 15 0 ( -3) ============================================================================================