Česká liga žáků 4 .kolo : 4.-5.9.

=================================================================== ČESKÁ LIGA STARŠÍ ŽÁCI – skupina A ===================================================================

IMPOZANTNÍ NÁSTUP KLATOV Skutečně nezvyklý obrázek úvodu zápasu spíše patřící do hokeje než fotbalu se nabídl divákům při dalším ligovém žákovské utkání v Klatovech, když po sedmnácti sekundách lovil brankář z jihočeské metropole poprvé míč ze své sítě. Domácí nakonec zápas dokázali dotáhnout do vítězného konce a pokračují ve velmi úspěšné podzimní sérii. Zatím po úspěchu svých starších vrstevníků pouze pošilhávají mladí žáci, kteří i ve čtvrtém zápase na body nedosáhli. Nutno podotknout, že rozhodující pro úspěšnost v žákovské lize je bilance straších žáků a ta je zatím nad očekávání velice slibná. Klatovy - SK Čtyři Dvory 5 : 1 (2:0) Miroslav Lev Miroslav Sedlmaier Ihned po úvodním zahajovacím výkopu z půlící čáry se míč na tři přihrávky dostal před branku hostů a tato blesková akce byla zakončena brankou. Akce měla tento spád, Vejmelka poslal míč na Matějku, ten přihrál Beisbierovi,který zakončoval.Klatovští kluci v domnění ,že góly budou padat automaticky se v dalším minutách dopouštěli nepřesností . Radost udělala až 25.minuta , kdy po ukázkové spolupráci na jeden dotek mezi Mészárosem a Vejmelkou zakončil Mészáros na 2:0. Po přestávce se hosté snažili o zvrat, ale vítr z plachet jim vzal v 50.minutě Vejmelka který dokázal zužitkovat přihrávku Veselky ve třetí gól domácích. Domácí opět vzali do svých rukou režii zápasu a v 55. minutě Veselka po dorážce upravil na 4:0. Po té dal kouč Klatov s vidinou bezpečného náskoku příležitost mladším hráčům. V 65.minutě z volného přímého kopu zvýšil Vejmelka nechytatelnou přízemní střelou stav utkání na 5:0. Do konce utkání zbývaly tři minuty , když z ojedinělého útoku využil nepozornosti brankáře domácích hostující Mokoš uzavřel bilanci zápasu na 5:1. Branky : 17 sekunda Beisbier ,25. Mészáros , 50 . a 65. Vejmelka, 55. Veselka -67. Mokoš . Rozhodčí : Mudra Zdeněk,Bureš Jiří,Balák Michal. Diváků: 90, ŽK 2:0. Sestava Klatov: Blumentritt - Janda(61.Kazmirčík),Lávička M.(55.Křížek), Harmady (55.Čipera), Zazvonil - György(55.Kejha),Mészáros, Beisbier - Veselka, Vejmelka,Matějka (61.Klásek).Do branky byl ještě připraven Riška.
Výsledky-tabulka -zde
Tabulka ČLSŽ po 4 .kole =================================================================== 1. TJ Klatovy 4 3 0 1 13: 6 9 ( 3) 2. Viktoria Plzeň B 4 3 0 1 8: 3 9 ( 3) 3. Bohemians Praha 4 3 0 1 6: 1 9 ( 3) 4. FC Rokycany 4 2 1 1 12: 8 7 ( 1) 5. FK Tábor 4 2 1 1 5: 4 7 ( 1) 6. FC Písek 4 2 1 1 3: 2 7 ( 1) 7. České Budějovice 4 2 0 2 12: 7 6 ( 0) 8. Marila Příbram 4 2 0 2 10: 5 6 ( 0) 9. SK Strakonice 4 2 0 2 13: 9 6 ( 0) 10. AFK Podolí Praha 4 2 0 2 2: 5 6 ( 0) 11. SK ZČE Plzeň 4 1 1 2 5: 7 4 ( -2) 12. Junior Praha 4 1 0 3 4: 9 3 ( -3) 13. SK Hořovice 4 0 1 3 3: 14 1 ( -5) 14. SK Čtyři Dvory 4 0 1 3 2: 18 1 ( -5) ===================================================================
=================================================================== ČESKÁ LIGA MLADŠÍ ŽÁCI – skupina A ===================================================================

Klatovy - SK Čtyři Dvory 2 : 0 (1:0) Ludvík Fremut Miroslav Sedlmaier Svého prvního vítězství se mladší žáci v letošním ligovém ročníku nedočkali ani ve čtvrtém kole. V prvním poločase byl vidět vyrovnaný souboj s minimálním počtem brankových příležitosti na obou stranách. Domácí zahrozili v 18.minutě , když míč na levé straně potáhl Skala až k brankové čáře, ale zpětná přihrávka z jeho kopačky nenašla v pokutovém území adresáta. Hosté si vypracovali příležitost skórovat ve 26.minutě. Domácí obrana nedokázala důsledně pokrýt všechny útočníky a hostům se podařilo rychlou útočnou akcí, založenou na půlce hřiště dopravit míč až za záda domácího brankáře. Na začátku druhé půle se nechali domácí zatlačit ke své brance a probudila je až druhá branka v jejich síti a to ve čtyřicáté minutě. Aktivnějším přístupem vyrovnali hru, ale branku soupeře se jim již nepodařilo ohrozit. Rozhodčí : Mudra Zdeněk,Bureš Jiří,Balák Michal. Diváků: 30, ŽK 1:1. Sestava: Kovařík Jiří, Ulrych Petr, Zedek Tomáš, Gabriel Milan, Koželuh Vojtěch, Brož Martin, Skala Martin (Kubaň Jaroslav), Uruba Ondřej, Lukeš Michal, Lávička Martin (47´Lužný Jakub), Fait Ondřej (42´ Valeš Jakub) Trenér L.Fremut : "Ve hře jsme zkvalitnili hru obrany, ale velice nám vázne hra směrem k soupeřově brance, na což se budeme muset v tréninku nejvíce zaměřit".
Tabulka ČLMŽ po 4.kole
=================================================================== 1. Bohemians Praha 4 3 1 0 19: 4 10 ( 4) 2. Viktoria Plzeň 4 3 1 0 18: 5 10 ( 4) 3. AFK Podolí Praha 4 3 1 0 13: 3 10 ( 4) 4. České Budějovice 4 3 0 1 17: 8 9 ( 3) 5. Marila Příbram 4 3 0 1 15: 6 9 ( 3) 6. Junior Praha 4 2 2 0 5: 1 8 ( 2) 7. SK Čtyři Dvory 4 2 1 1 8: 6 7 ( 1) 8. FK Tábor 4 1 1 2 5: 12 4 ( -2) 9. FC Rokycany 4 1 1 2 4: 11 4 ( -2) 10. FC Písek 4 1 0 3 8: 9 3 ( -3) 11. SK Hořovice 4 1 0 3 5: 14 3 ( -3) 12. SK Strakonice 4 0 2 2 3: 11 2 ( -4) 13. TJ Klatovy 4 0 0 4 1: 10 0 ( -6) 14. SK ZČE Plzeň 4 0 0 4 0: 21 0 ( -6) ===================================================================