Krajské soutěže dorost - (KP, KS sk.A 2 .kolo : 28.-29.8.

=================================================================== KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍ DOROST ===================================================================

KLATOVY I LUBY VENKU BODOVALY Náročný program měli v minulém týdnu dorostenci TJ Klatovy. Nejdříve v úterý je čekala dohrávka 1.kola v Rokycanech a v sobotu cestovali opačným směrem na hřiště nebezpečného nováčka do Stříbra. Další máš zástupce Start Luby hrál rovněž venku a stejně jako Klatovy dokázal také tento tým přivést tři body. Stříbro – Klatovy 2:4 (1:2) Jiří Toman Miroslav Sedlmaier Hosté z Klatov chtěli po neúspěchu v Rokycanech ve Stříbře bodovat naplno, což se jim nakonec podařilo, vůbec to však nebylo jednoduché.Pro zranění nemohl hrát Toman Zb. a Spolek zůstal na lavici. Prvních 20 minut měli hosté navrch. V dobré šanci trefil Jakubec v 15.minutě tyč o tři minuty po té . hlavička Beneše šla vedle. Ve 20.minutě to již vyšlo po té když na rozehraný roh Benešem naskočil Fait a krásnou hlavou poslal hosty do vedení. Velkou příležitost měl vzápětí Jakubec ale z deseti metrů přestřelil . Domácí měli také několik dobrých šancí,ale nedotáhli je do úspěšného konce. Ve 28.minutě se to naopak podařilo Matějkovi který se dobře orientoval před brankou domácích a zvýšil na 0:2. Domácí nezůstali nic dlužni. Nejprve ve 31.nastřelili tyč, ale ve 35.minutě byli z trestného kopu úspěšní a snížili na 1:2. Za tohoto stavu nastupovala obě mužstva do druhého poločasu. Domácím jejich snaha vyrovnat přinesla úspěch , což se jim vyplnilo v 58.minutě , kdy zahrál rukou ve vápně Votípka a následovala penalta ze které se domácí nemýlili. Hosté prokázali, že je tento stav nevyvedl z míry a v 63.minutě opět Duchkem strhli vedení na svojí stranu. V 70.miutě byla příležitost ještě náskok zvýšit, sám před brankářem Beneš však přestřelil. O minutu později ho našel Spolek před bránou a tentokrát se nemýlil 2:4. V 88.min. mohl ještě Spolek upravit výsledek, ale sám před brankářem přestřelil. Branky : 20.Fait, 28.Matějka, 63.Duchek, 71.Beneš. Sestava: Hamhalter - Hromada(37.Votípka), Vacovský, Popelka - Duchek, Fait, Matějka V. , Sysel, Jakubec - Hospodka(67.Spolek), Beneš Prazdroj Plzeň - Luby starší 1 : 4 ( 1 : 2), mladší 0 : 0 Rokycany - Klatovy 2:1 (1:0) V dohrávce 1.kola se v Rokycanech střetly dva kolektivy které v průběhu náročného soutěžního ročníku jistě výraznou měrou budou chtít zasáhnout do umístění v boji o přeborníka kraje a šanci postoupit do divize. Jiří Toman Miroslav Sedlmaier Utkání do kterého nastoupila obě družstva v nejsilnějších sestavách, když pouze hostům chyběl zraněný Spolek a mělo od začátku výbornou úroveň.Hosté začali aktivně a v prvních 10 minutách měli balon více na svých kopačkách,domácího brankáře však ohrozili pouze střelami ze středních vzdáleností.Domácí postupně hru vyrovnali,první šanci měli ve 20 minutě.,kdy střela z pravé strany skončila těsně vedle.Ve 21 min.však domácí poprvé udeřili.Na rohový kop si naběhl Kříž,nohou lízl balon,který skončil v brance.Ve 33 min.se velmi dobře hrající Kříž uvolnil před velkým vápnem, chytrým lobem chtěl přehodit brankáře Hamhaltra,ale tomu však pomohlo břevno.Hoste nehráli také špatně,ve 32 min. byl ve vápně faulován Duchek,penalta se však nekopala.Ve 35 min se do šance dostal Beneš,jeho střelu obrana zablokovala a odvrátila na rohový kop.Ve 36 min.zlikvidoval brankář Klatov šanci domácím.Ve 45 min kopal Toman trestný kop ,střelu směřující do šibenice domácí brankář vyrazil dobíhající Hospodka v dorážce neuspěl.Do druhého poločas hosté vletěli jako uragán,od 46 do 52 min se Hospodka ocitl ve třech šancích,bohužel bez úspěchu.V 54 min.pronikl do vápna Toman,jeho dobrou střelu gólman vyrazil.Hosté v těchto fázích zápasu domácí zamkli na své polovině,měli drtivý tlak,gól však ne a ne padnout.Dočkali se až v 65 min.kdy se Beneš dostával do velkého vápna na jehož hranici byl faulován a následný přímý kop proměnil Toman ve vyrovnávací branku..Klatovy chtěly vítězství strhnout na svou stranu,dál se tlačili do předu,čehož hosté v 82 min.využili k protiútoku,kdy Kříž přihrál před bránu,první střelu brankář vyrazil na dorážku Pražáka již nestačil 2:1.Hosté se snažili do konce zápasu ještě vyrovnat,domácí si vítězství již pohlídali. Branku za Klatovy : Toman . ŽK 3:1. Sestava:Hamhalter - Hromada,Vacovský, Fait, Jakubec,-Duchek(75Votípka)Sysel,Toman Z.,Matějka V.Beneš,Hospodka. Trenér Jiří Toman : Bylo to utkání,které se líbilo,jezdilo se celých 90 min.nahoru dolu. Bohužel nedařilo se nám v koncovce.Nezvítězilo lepší mužstvo,ale šťastnější,což sportovně přiznali i místní činovníci.Mužstvo jsem pochválil za bojovnost a nasazení nikoliv za proměňování šancí.Ukázalo se,že Rokycany budou patřit ke špičce krajského přeboru.
Tabulka KP straší dorost po 2 .kole =================================================================== 1. FC Rokycany 2 2 0 0 7: 1 6 ( 3) 2. Luby 2 2 0 0 7: 2 6 ( 3) 3. Tachov 2 1 1 0 6: 4 4 ( 1) 4. Senco Doubravka 2 1 0 1 7: 6 3 ( -3) 5. Baník Stříbro 2 1 0 1 6: 5 3 ( 0) 6. TJ Klatovy 2 1 0 1 5: 4 3 ( 3) 7. Prazdroj Plzeň 2 1 0 1 5: 6 3 ( 0) 8. Bolevec 2 0 1 1 2: 7 1 ( -2) 9. Přeštice 2 0 0 2 3: 7 0 ( -3) 10. Košutka 2 0 0 2 4: 10 0 ( -3) Výsledky : Baník Stříbro - TJ Klatovy 2 : 4 ( 0 : 1) Bolevec - FC Rokycany 0 : 5 ( 0 : 2) Přeštice - Tachov 2 : 4 ( 1 : 2) Prazdroj Plzeň - Luby 1 : 4 ( 1 : 2) Senco Doubravka B- Košutka 6 : 2 ( 2 : 2) Program příštího kola : Košutka - Baník Stříbro NE 10:00 Luby - Senco Doubravka SO 10:00 Tachov - Prazdroj Plzeň SO 10:00 FC Rokycany - Přeštice SO 10:00 TJ Klatovy - Bolevec SO 10:00 =================================================================== =================================================================== KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍ DOROST ===================================================================
Tabulka KP mladší dorost po 2 .kole =================================================================== 1. Senco Doubravka 2 2 0 0 10: 2 6 ( 0) 2. FC Rokycany 2 2 0 0 7: 1 6 ( 3) 3. Tachov 2 2 0 0 5: 2 6 ( 3) 4. Prazdroj Plzeň 2 1 1 0 5: 0 4 ( 1) 5. TJ Klatovy 2 1 0 1 4: 7 3 ( 3) 6. Luby 2 0 2 0 0: 0 2 ( -1) 7. Přeštice 2 0 1 1 1: 3 1 ( -2) 8. Bolevec 2 0 0 2 2: 4 0 ( -3) 9. Baník Stříbro 2 0 0 2 4: 9 0 ( -3) 10. Košutka 2 0 0 2 0: 10 0 ( -3) Výsledky : Baník Stříbro - TJ Klatovy 2 : 4 ( 1 : 0) Bolevec - FC Rokycany 1 : 2 ( 0 : 2) Přeštice - Tachov 1 : 3 ( 1 : 1) Prazdroj Plzeň - Luby 0 : 0 ( 0 : 0) Senco Doubravka B- Košutka 5 : 0 ( 2 : 0) Program dalšího kola : Košutka - Baník Stříbro NE 12:15 Luby - Senco Doubravka SO 12:15 Tachov - Prazdroj Plzeň SO 12:15 FC Rokycany - Přeštice SO 12:15 TJ Klatovy - Bolevec NE 12:15 ===================================================================
=================================================================== KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU - skupina A SVÉRADICE ATAKUJÍ ČELO TABULKY
Také druhý zápas podzimu vyšel dorostencům Svéradic o místní pouti doma na výbornou a po vítězství v Domažlicích se se ziskem šesti bodů dělí o první místo v tabulce. Naopak také druhý zápas nevyšel dorotencům Okuly Nýrsko , když po prohře na hřišti nováčka v Částkově si nechali body odvést do Domažlic.
Švihov – Meclov 1 : 2 (1 : 1) Domácí vedli od 6.minuty brankou Hůlky. O čtyři minuty na to bylo po hrubce domácího gólmana Berana vyrovnáno. Opět strhnout vedení na stranu domácích měl Dolejš, ale ten šanci ve 27.minutě nedokázal zúročit. Když ani pozměně stran nevyužil další gólovku domácích Suchý přišel v závěru utkání trest a hosté čtyři minuty před koncem dali P.Svobodou vítězný gól. Duelu by slušela remíza, naopak prohra pro Švihov je z kategorie zcela zbytečných. Branky : 6.Hůrka – 10.Beran, 86. Svoboda P.. Rozhodčí Hais. Sestava Švihova : Zdrahal-Kovařík, Horváth, Petrus, Zlámal, Turek, Pflug, Hůrka, Cihelka(80.Sýkora), Dolejš, Milata(65.Suchý) FK Svéradice - Jiskra Bezdružice 4:0 (3:0) Václav Dušek Domácí se o místní pouti zcela zaslouženého vítězství. Od úvodních minut byli jasně lepším celkem a bylo především otázkou času, kdy se poprvé rozvlní síť branky hostů. Stalo se tak v 17. minutě, když Prokopec chytře vystřelil uvnitř pokutového území a hostující brankář neměl šanci. Druhou branku domácích vymyslel opět Prokopec, když nacentroval z levé strany a Větrovcovi stačilo před prázdnou brankou jen správně nastavit nohu. Vzápětí byl faulován znovu aktivní Prokopec a exekutor Vonášek si s trestným kopem poradil jak nejlépe mohl, když jejich střela skončila v šibenici hostující branky. Ve druhém poločase domácí kontrolovali uspokojivý výsledek a předháněli se v zahazování gólových šancí. Opět Prokopec předvedl ukázkový biliár, když jeho rána se odrazila od obou tyčí, ale v brance neskončila. Další velkou šancí měl Končelík, ale zblízka přestřelil. Možnost skórovat měl i střídající Vojta Větrovec, ale taktéž nemířil přesně. V samotném závěru si hosté zavinili sami. Bezdružický obránce školácky a zbytečně fauloval v pokutovém území Prokopce a nařízenou penaltu kapitán Eda Bouše nadvakrát proměnil. Sestava FK Svéradice: Viktora (82.Cihla) - Bartuška, Bouše, Š.Kulhánek (66.Dušek), L.Švec - Vlček (70.V.Větrovec), Končelík, Vonášek, O.Kulhánek - J.Větrovec, Z.Prokopec Branky: 17.Z.Prokopec, 31.J.Větrovec, 33.J.Vonášek, 90.E.Bouše Rozhodčí: Haviar, ŽK: 1:1, Diváci: 100 Sušice – Chotěšov 6 : 1 (0 : 1) Domácí byli do poločasu lepší, ale stačil jeden únik hostů a odcházeli do kabin s jednobrankovým mankem. Po bouřce která nastala v domácí kabině o přestávce si domácí hráči vzali k srdci domluvu trenérů a hra ve druhé půli již byla ze strany Sušice daleko fotbalovější , ale hlavně padaly v ní branky do chotěšovské svatyně. Branky : Nekola 2, Voldřich, Pechek, Švajka, Dryk(PK) – Grüssl. Nýrsko – Domažlice 1:4(0:2) Branky: Korschinský – Forst 2, Frček, Votruba.Rozhodčí: Černý. Horažďovice – Chodský Újezd 2 : 0 (1 : 0) Branky: <
Tabulka KS dorostu – skupina A po 2 .kole =================================================================== b>
Výsledky-tabulka -zde
1. Kdyně 2 2 0 0 8: 0 6 ( 3) 2. Svéradice 2 2 0 0 8: 3 6 ( 3) 3. Horažďovice 2 2 0 0 3: 0 6 ( 3) 4. Sušice 2 1 1 0 9: 4 4 ( 1) 5. Částkov 2 1 0 1 8: 6 3 ( 0) 6. Domažlice 2 1 0 1 7: 5 3 ( 0) 7. Holýšov 2 1 0 1 5: 3 3 ( -3) 8. Meclov 2 1 0 1 2: 2 3 ( 0) 9. Postřekov 2 1 0 1 5: 10 3 ( 0) 10. Švihov 2 0 1 1 2: 3 1 ( -2) 11. Bezdružice 2 0 1 1 3: 7 1 ( -2) 12. Chotěšov 2 0 1 1 2: 7 1 ( -2) 13. Chod. Újezd 2 0 0 2 3: 7 0 ( 0) 14. Nýrsko 2 0 0 2 2: 10 0 ( -3) Výsledky : Horažďovice - Chod. Újezd 2 : 0 ( 1 : 0) Kdyně - Postřekov 7 : 0 ( 1 : 0) Švihov - Meclov 1 : 2 ( 1 : 1) Sušice - Chotěšov 6 : 1 ( 0 : 1) Svéradice - Bezdružice 4 : 0 ( 3 : 0) Nýrsko - Domažlice 1 : 4 ( 0 : 2) Holýšov - Částkov 5 : 2 ( 3 : 1) Program příštího kola : Částkov - Horažďovice NE 14:30 Domažlice - Holýšov SO 14:45 Bezdružice - Nýrsko NE 10:30 Chotěšov - Svéradice SO 14:00 Meclov - Sušice NE 10:00 Postřekov - Švihov NE 10:00 Chod. Újezd - Kdyně SO 10:30 ===================================================================