Okresní přebor dorostu – skupina A , B - 1.kolo : 21.-22.8.

Okresní přebor dorostu – skupina A ,B - 1.kolo : 21.-22.8.
=================================================================== OP dorostu – skupina A ===================================================================

DESÍTKA VE STRÁŽOVĚ ODOLALA Hned na úvod mohl padnout ve Strážově první dvouciferný výsledek. Domácí tým po bezzubé převaze v první půli svého soupeře z Plánice doslova převálcoval a bylo jen otázka času jakým rozdílem skóre zápas skončí. Nakonec dopadl lichotivě pro hosty, kteří odolali snaze domácích o vstřelení desáté branky. Další dva zápasy v této skupině byly velice vyrovnané, poslední člen této skupiny tým Bolešin měl volný den. Janovice - Mochtín 2 : 0 (2 : 0) Hrálo se vyrovnané utkání ve kterém obě mužstva nastoupila v kom binovaných sestavách. Domácí šli do vedení po nedorozumění v obraně hostí v 7.minutě do vedení, které ve 43.minutě zvýšili , když autorem obou branek byl Břečka. Rozhodčí: Pressl .Branky: 7. Břečka, 43. Bohuslav. ŽK 1:1. Běšiny - Měcholupy 2 : 2 (1 : 1) Začátek utkání se hrál v pomalém tempu,bez golových příležitostí,nikdo nechtěl inkasovat jako první.Ve 30.min se po nenápadné akci dostal k míči důrazný Brůha a z malého vápna se nemýlil-1:0.Domácí chtěli uklidnit hru,ale své sólo ze 33.min proměnil ve vyrovnávací gól David,a tak se opět začínalo od nuly.Po přestávce se hra zrychlila a přitvrdila-odnesl to střelec Měcholup David,který musel kvůli zranění odstoupit.Běšiny se hrnuly do útoku,ale zapomněly na zadní vrátka-v 75.min utekl Valečka a svůj únik bezpečně zakončil-1:2.Domácí se poté vrhli ze všech sil do útoku,hrálo pouze na půli hostů.Agresivitu obou týmů musela rozhodčí klidnit rozdáním žk.Nakonec se několik domácích fanoušků dočkalo vyrovnání 5 min před koncem,kdy se trefil po rohovém kopu hlavou Boháč a zajistil tak domácím alespoň bod. Rozhodčí: Špilderová. Branky : 30. Brůha, 85. Boháč - 33.min David, 75.min Valečka. ŽK 2:3. Diváků: 20. Strážov - Plánice 9 : 2 (1 : 1) Domácí začali od začátku utkání aktivněji a hned v první minutě zápasu si vytvořili brankovou příležitost,když si na centr Bouberleho naběhl Kalista Karel, ale jeho hlavička minula hostující branku. Po dalších promarněných příležitostech Holara, Šlégla a Švůgra přišel trest, když Brůha využil zaváhání svého strážce a prostřelil Vaňka v domácí brance. 0:1. Zasloužené vyrovnání po výrazné převaze zajistil ve 42.minutě Bouberle. Do druhého poločasu vstoupili domácí s několika změnami v sestavě a bylo to na jejich hře poznat, ale na rozdíl od prvního poločasu se dokázali i brankově prosadit. Na vytouženou desátou branku už domácí nedosáhli, přestože na to měli téměř patnáct minut a sérii vyložených příležitostí. Rozhodčí: Kudláček .Branky: 42. Bouberle, 50. Kalista K., 51. Kalista R., 60. Koloros, 61. Holar, 70. Kalista R., 75. Šlegl, 78. Holar, 87. Kollross Petr- 16. Brůha, 55. Brůha.
OP dorostu – skupina A po 1 .kole =================================================================== 1. Strážov 1 1 0 0 9: 2 3 ( 0) 2. Janovice 1 1 0 0 2: 0 3 ( 0) 3. Běšiny 1 0 1 0 2: 2 1 ( -2) 4. Měcholupy 1 0 1 0 2: 2 1 ( 1) 5. Bolešiny 0 0 0 0 0: 0 0 ( 0) 6. Mochtín 1 0 0 1 0: 2 0 ( 0) 7. Plánice 1 0 0 1 2: 9 0 ( 0) Příští kolo : Mochtín - Plánice NE 10:00 Měcholupy - Bolešiny SO 14:30 Janovice - Běšiny SO 14:15 ===================================================================
=================================================================== OP DOROSTU – skupina B ===================================================================

CHANOVICKÝ NOVÁČEK ZAČAL REMÍZOU Do okresního přeboru se přihlásila celkem čtyři nová družstva, z toho startují ve skupině B tři nováčkové. a nevedli se v prvním kole vůbec špatně. Chanovice dokázaly překvapivě přivést bod z Hrádku a Pačejov v Hradešicích dokonce zvítězil. Třetí nováček tým TJ Sušice B který reprezentuje mladší dorost tohoto klubu. Po vyhraném prvním poločase v Žichovicích nakonec přišel o vítězství i vyloučeného hráče. Žichovice - Sušice B 2 : 1 (0 : 1) V rozhodujících okamžicích utkání hrál roli hráč hostů Studecký. Ten nejprve ve 35.minutě neproměnil PK kterým by navýšil náskok na rozdíl dvou branek a v 70.minutě pak pro dvě žluté karty musel opustit hřiště. Domácí po prohrané první půli zvedli hlavu. Zabojovali a rozhodnutí vzal na svá bedra šikovný Brož, který v nastaveném čase dal vítěznou branku. Rozhodčí: Kurc . Branky: 65. Brejcha, 91. Brož - 6. Melka. ŽK 1:2, ČK 0:1(70.Studecký 2 ŽK). Nezamyslice - Dlouhá Ves 4 : 0 (3 : 0) Domácí překvapili a získali zaslouženě vysoké vítězství. Rozhodčí: Kulík . Branky: 21. a 89. Rejšek,40. Niebauer, 43. Kopačka, Hradešice - Pačejov 1 : 2 (0 : 1) Zatím co hosty podržel výborným výkonem brankář , domácímu strážci svatyně se naopak první podzimní zápas nevydařil. Rozhodčí: Jiříček . Branky: Jára - Štěpán, Ticháček Hrádek - Chanovice 2 : 2 (0 : 1) Nováček z Chanovic zaskočil Svatobor dvoubrankovým náskokem který se podařilo domácím v závěru alespoň zlikvidovat. Rozhodčí: Jedlička . Branky: 70. Adamec, 80. Matějovic - 40.a 52. Vít. ČK 0:1 (Němec –2 ŽK)
Tabulka OP dorostu – skupina B po 1 .kole =================================================================== 1. Nezamyslice 1 1 0 0 4: 0 3 ( 0) 2. Žichovice 1 1 0 0 2: 1 3 ( 0) 3. Pačejov 1 1 0 0 2: 1 3 ( 3) 4. Hrádek 1 0 1 0 2: 2 1 ( -2) 5. Chanovice 1 0 1 0 2: 2 1 ( 1) 6. Hradešice 1 0 0 1 1: 2 0 ( -3) 7. Sušice B 1 0 0 1 1: 2 0 ( 0) 8. Dlouhá Ves 1 0 0 1 0: 4 0 ( 0) Příští kolo : Sušice B - Chanovice SO 12:15 Pačejov - Hrádek SO 13:30 Dlouhá Ves - Hradešice NE 10:00 Žichovice - Nezamyslice NE 10:00 10:00===================================================================