Středeční přípravný fotbal (4.8.)

Přípravný fotbal NÝRSKO – JANOVICE 6 : 2 Domácí bez několika hráčů základní sestavy se proti dobře hrajícímu soupeři střelecky prosadili v závěru první půle kdy dvakrát skórovali. Po přestávce se projevila lepší kondiční připravenost a ani branky na sebe nenechaly čekat. Poločas : 2:0.Rozhodčí : Petrželka. Branky : 2 - Zwiefelhofer , Kadlec a Presl - Slivoň, Keřlík. VRHAVEČ – MOCHTÍN 2 : 0 Na hřišti ve Vrhavči nastoupily v tréninkovém žápase oba týmy v kombinovaných sestavách Poločas : 1 : 0. Rozhodčí : Husník. Branky : Skřivánek P., Hrach D.
FŠ MOST – KLATOVY 1 : 1 Klatovští žáci si opět zajeli k předposlednímu utkání před letním soustředěním do Žihobců, kde tráví své soustředění Fotbalová škola Most hrající rovněž žákovskou ligu sk. C.Utkání se vyvíjelo příznivěji pro Klatovy, ale první vážnější chybu soupeř potrestal ve 25.min. a ujal se vedení.Ve 12.min. se zranil Beisbier a musel odstoupit k potřebnému ošetření, a další zranění si přivodil Janda po srážce s vlastním brankářem. Do druhého poločasu došlo ke změnám v rozestavení a zranění nebyla vážná a oba hráči se zapojili do utkání.Ve 40. min. György přenou přihrávkou našel nabíhajícího Beisbiera a ten svým důrazem před brankou vyrovnal na 1:1. Do konce utkání se převaha žáků Klatov ještě zvýraznila ale ani samostatné akce Matějky,Kejhy,Mészárose již smírný stav nezměnilo. Přesto Klatovy předvedly i bez svého nejlepšího hráče Vejmelky velmi dobrý kombinační fotbal. Poločas : 1 : 0. Branku za Klatovy dal Beisbier.Diváků : 70. Sestava Klatov: Riška (36.Blumentritt) - Křížek(36.-Kazmirčík),Lávička Mich.,Janda - Veselka - Harmady, Mészáros, György(36.-Čipera),Beisbier(12.Klásek) - Kejha, Matějka.