Energetici z Plzně v žávoském souboji dvakrát remizovali

ENERGETICI Z PLZNĚ KLATOVECH REMIZOVALI Miroslav Sedlmaier Miroslav Lev Na domácí půdě pokračovali ligoví žáci Klatov v přípravě na nový ročník. Tentokráte si pozvali zdatného soupeře z Plzně, neboť energetici spolu s Viktorií Plzeň a nováčkem z Rokycan(první podzimní soupeř klatovských žáků o mistrovské body již za týden v Rokycanech) budou tvořit společně s Klatovy čtyřlístek zástupců kraje v nejvyšší žákovské soutěži. KLATOVY A - ZČE PLZEŇ A 4 : 4 Utkání nezačalo pro domácí šťastně, když již ve 4.minutě poprvé inkasovali. O pět minut později již bylo srovnáno zásluhou Matějky na 1:1. Přestože měli v dalším minutách domácí herně navrch, byli to opět hosté kteří šli ve 27.minutě po prudké tečované střele domácí obráncem, kteroho zasáhla do zad míč putoval na opačnou stranu než byl připraven brankář.Tři minuty po přestávce hosté zvýšili na 3:1, což ale domácí borce nevyvedlo z míry a nasazeného tempa dvěma góly ve 42.minutě Mészárose po rohovém kopu a ve 45.minutě Vejmelkou z přímého kopu vyrovnali. Autor třetí branky po přihrávce od Matějky poslal v 61.minutě poprvé Klatovy do vedení a domácí tým byl na koni. Pak následoval festival neproměněných šancí kdy nejprve dvakrát své sólo sám na brankáře nezakončil Matějka a ani gólovka Vejmelky se neujala. To nahrálo hostům kteří minutu před koncem šťastně vyrovnali . Poločas : 1 : 2. Branky za domácí: 2x-Vejmelka(45.,61.),1x-Matějka (9.) a Mészáros(42.). Rozhodčí : Harmady Miloš KLATOVY B - ZČE PLZEŇ B 1 : 1 Vyrovnané utkání hrané převážně ve středu hřiště.Domácím se prvním podařilo prolomit smůlu v proměňování šancí a v 50.min. šli do vedení zásluhou důrazu Kejhy před brankou soupeře. Dlouho se však domácí neradovali , protože za 4 minuty bylo vyrovnáno na 1:1 a utkání se dohrálo bez dalších branek až do konce. Poločas : 0 : 0. Branky : 50.-Kejha (1:O) - 54. - 1:1. Rozhodčí : Harmady Miloš