Přípravné fotbalové zápasy

PŘÍPRAVNÉ FOTBALOVÉ ZÁPASY

M u ž i

Čkyně - Sušice 1 : 4 Sušičtí fotbalisté o svém vítězství nad soupeřem z jihočeského regionu rozhodli hattrickem který dal v první půli Josef Sládek. Spoluhráči úspěšného střelce doufají, že nové kopačky které si poprvé vyzkoušel na zeleném trávníku tento hráč budou přinášet sušickým barvám střelecké úspěchy i v souboji o mistrovské body. Poločas : 0 : 3. Branky za Sušici : Sládek 3, Hoda.
Mochtín – Domažlice 1 : 2 V utkání hraném na hřišti ve Vrhavči byl druhý tým minulého ročníku krajského přeboru v prvním poločase lepším kolektivem a ujal se vedení brankou kterou dal v závěru této části hry Tesař. Dvě minuty po přestávce zvýšil Bočan na rozdíl dvou branek. VS přibývajícím časem převzali aktivitu hry na svoje kopačky fotbalisté Mochtína a v závěru zápasu svého soupeře překvapivě přehrávali. Po čestném úspěchu který vstřelil Mareš byli velmi blízko i vyrovnání, ale favorit svoje jednobrankové vedení nakonec uhájil. Poločas: 0 : 2. Branky : 87.Mareš - 38. Tesař, 47.Bočan. Rozhodčí : Řeřicha.
Svatobor Hrádek B – Sokol N. Hory 3 : 1 Poločas: 3 : 0. Branky : Šebesta, Javorský Štěpán, Brejcha M. – Podlešák. Rozhodčí : Vizingr.
Sokol Běšiny – Sokol Vrhaveč B 3 : 3 Poločas : 1 : 1. Branky : Vacovský, Matějjka, Holub – Skřivánek A., Skřivánek P., Hrach D.Rozhodčí : Husník.
Sokol Neznašovy – ARBO Velhartice 3 : 1 Poločas : 1 : 0. Branky : 18. a 90.Mundl, 62.Voráček P. – 47.Lorenc, ŽK 0:1. Rozhodčí : Petrželka F.
D o r o s t

Sokol Pačejov - Sokol Hradešice 7 : 2 Poločas: 4 : 1. Branky : Kubaň 3, Kouba, Ticháček, F.Štěpán, J.Štěpán - Šmrha 2 (1x PK).Rozhodčí : Holeček
Start Luby – TJ Suščice 1 : 1
Ž á c i

TJ Sušice – SK Strakonice 0 : 2 (/starší) , 0:6 (mladší). Přípravný souboj hraný na hřišti v Žihobcích s nováčkem žákovské ligy skončil podle očekávání vítězstvím fotbalových talentů ze Strakonic.