OKULA NA DOMÁCÍM TRÁVNÍKU NADĚLOVALA

OKULA NA DOMÁCÍM TRÁVNÍKU NADĚLOVALA Týden před zahájením podzimní části krajského přeboru, kdy na domácím trávníku v Nýrsku přivítá Okula Nýrsko Rapid Plzeň vyzkoušela po provedené nezbytné údržbě svůj trávník . Do podvědomí svých diváků se s novými posilami zapsala dobře a nelze si nej přít, aby úspěšná byla i za týden . Ještě před tím ve středu v Nýrsku v generálce sehraje SKP Okula Nýrsko od 18.00 hodin přípravný zápas s Duklou Janovice. SKP OKULA NÝRSKO – HRÁDEK U SUŠICE 8:0 Miroslav Sedlmaier Jiří Vondra V dalším přípravném zápase se představilo Nýrsko již na svém travnatém hřišti. Ačkoliv mělo míč převážně na svých kopačkách pozorně bránící obrana soupeře je dlouhou dobu k ničemu nepustila. Domácím se podařilo v závěru první půlhodiny přesto využít chybičky v obraně Svatoboru . Po rohovém kopu a hlavičce Malého stačil míč brankář ještě vyrazit ,ten se dostal ke Kajínkovi a tomu se podařilo prostřelit míč do sítě hrádeckého góllmana. Hosté se ještě nestačili vzpamatovat ze šoku a o minutu na to opět inkasovali, když po pravé straně se uvolnil Šůs a jeho zpětnou přihrávku proměnil Valíček. Třetí branku do konce první půle přidal tvrdou přízemní střelou přes celou branku Kamil Presl . Druhou půli hosté odpadli fyzicky a tak domácí mohli odstartovat svůj brankostroj. V 53. minutě využil Vacík zpětné přihrávky od Valíčka a zvýšil na 4:0. V 60. minutě byl sražen v pokutovém území soupeře Valíček. Kopala se penalta a sám postižený proměnil na 5:0. V 60. minutě si na centr do vápna hostí naběhl Soušek, jeho hlavičku vyrazil brankář na šestnáctku k nohám Běla a ten poslal pohotově míč do sítě soupeře po šesté. V 72. minutě přišla ke slovu i nová posila v mužstvu. Po soupeřově ztrátě míče ve středu hřiště, přešli domácí do rychlého brejku. Valíček včasnou přihrávkou uvolnil Šůse a ten sólový nájezd proti brankáři proměnil již v sedmou branku utkání. Na konečných 8:0 zakončoval po přetaženém rohovém kopu z levé strany hlavou Jirka Malý. Poločas : 3 : 0. Rozhodčí: Hájek . Branky: Valíček 2, Kajínek, Presl Kamil, Vacík ,Běl, Šůs, Malý. Sestava Nýrsko: Daněk – Hájek, Valenta, Malý, Smolík(46’Polák) – Presl Kamil(46’Soušek), Šteiner, Kajínek(46’Běl), Šulc(46’Vacík) – Valíček, Šůs.