V JANOVICÍCH SE HRÁLO I OPRAVOVALO

V JANOVICÍCH SE HRÁLO I OPRAVOVALO Žákovský dvojzápas se hrál na hřišti v Janovicích ve kterém hostily Klatovy žáky z města na Otavě. Samotným zápasům předcházely potíže s hrací plochou, neboť zde pracovníci firmy prováděli opravu propadlého trávníku. Z tohoto důvodu se nakonec hrálo na zkráceném hřišti která se skládala ze dvou třetin hrací plochy. KLATOVY A - SUŠICE A 4 : 1 Lépe se s vynucenou zvláštností zkráceného hřiště vypořádalo družstvo Klatov a lepší kombinační hrou i koncovkou přehráli svého soupeře. Poločas : 2 : 1. Branky : 2-Vejmelka(20.,70.),2-Mészáros (27.,66.) - Chmelík (31.) Rozhodčí : Harmady Miloš. Diváků : 40.Sestava Klatov:Riška(36.Blumentritt) - Janda,Lávička Mich.,Veselka,Kazmirčík (36.Zahradník) - Harmady(36.Čipera),Beisbier,Mészáros,György(36.Křížek) - Vejmelka, Matějka. KLATOVY "B" - SUŠICE "B" 5 : 2 Hrálo se 2x30 minut ve kterém nastoupila obě družstva kombinovaných sestavách straší a mladší. Vyrovnané utkání ve kterém byli domácí kluci při střelecké chuti. Poločas : 3 : 2. Rozhodčí : Harmady Miloš. Branky : 2-Výtisk(12.,35.),1- Voráč(10.), Šťastný (30.), Šnour( 49.) - 1- Szedmák(15.),Kojzar (21.) Sestava Klatov: Dolejš(31.-Lávička Adam) - Sysel - Vacovský,Kasal(31.-Nový),Ploužek - Kološ(31.-Maxa), Kejha, Výtisk, Voráč - Klásek,Šťastný(31.Šnour).