Poslední příprava železnorudských fotbalistů

Poslední příprava železnorudských fotbalistů SRK ŽEL.RUDA - TJ SUŠICE A 2 : 3 Rudolf Pavel Miroslav Sedlmaier Poslední kontrolní utkání před startem soutěží sehráli domácí s mužstvem Sušice A.Soupeře se nezalekli a odehráli velice slušné utkání.Hosté měli od začátku mírnou převahu,kterou nedokázali zužitkovat.Příčinou nebyla pouze neschopnost hostujících střelců, ale také to, že domácí obrana dirigována Radkem Tomanem je držela na dištanc od své branky.Naopak to byli domácí borci, kteří zásluhou šikovného dorostence Dudy ohrozili brankáře Kindelmana, ale ten si počínal zkušeně a pohotově domácí šanci zlikvidoval. Brankový účet utkání nakonec otevřeli hosté ve 24.minutě po pohledné kombinaci a úspěšném zakončení Frančíka. Další šance Kočího a Hubáčka likvidoval domácí brankář Schwendtner. Domácím ve 44.minutě podařilo srovnat stav utkání .Na rohový kop Hájka k zadní tyči naběhl J.Mareš a ideálně hlavou trefil a k poločasové přestávce odcházely oba týmy za nerozhodného stavu 1:1. Druhá půle probíhala opět v režii favorizovaných hostů. Brankář domácích několikrát zachraňoval v poslední chvíli, ale přesto musel kapitulovat v 68.minutě po tečované střele Kočího. Hosté po té co v 73.minutě ještě střídající Sládek zvýšil na 1:3. polevili a snaživí domácí si dokázali vytvořit šance ke zkorigování výsledku. Největší šanci měl 11.minut před koncem Mareš , ale brankář Kindelman odvrátil pohromu pádem pod nohy. Domácí se přesto dočkali v 88.minutě po pěkné kombinaci a přesné přihrávce Loose to se z hranice velkého vápna tentokráte netradičně Hájek pravačkou trefil přesně do růžku svatyně hostů. Poločas : 1:1. Rozhodčí : Balda.Branky : Mareš, Hájek - Frenčík, Kočí, Sládek. Diváků : 30.