Po hodech ve Staňkově přišel v Pocínovicích půst

SKP OKULA NÝRSKO - SOKOL HRADEŠICE 1 : 1 Několik zkušených hráčů dostalo po sobotním vítězném zápase volno a příležitost dostali hlavně mladý hráči. Ti měli dokázat ,že mají zájem se poprat o místo v základní sestavy. Po solidním výkonu ve Staňkově , ale v duelu s Hradešicemi přišel dokonalý propadák . V domácí sestavě zklamali svým výkonem hlavně opory mužstva. Okule trvalo v úvodu utkání příliš dlouho se dostat do očekávaného herního rytmu a nedokázala využít ani jednu z mála vytvořených šancí a tak skončil poločas bez branek. Po vystřídání v druhé půli doznala hra Nýrska alespoň určitého zlepšení a i vedoucí branky. V 61. minutě se po spolupráci s Rubášem dostal sám před brankáře Kadlec a otevřel skóre zápasu. S přibývajícím časem upadala hra domácích opět do podprůměru a toho využili hosté k vyrovnání, což se jim v úplném závěru Floriánem také podařilo. Poločas: 0:0. Rozhodčí : Řeřicha. Branky: 61.Kadlec - 90. Forián . Sestava Nýrska: Daněk, Hájek,46.Smolík), Polák, Valenta(46.Soušek) , Běl(46.Kadlec), Malý ,Vacík(46.Šulc), Kajínek, Ulip , Valíček, Rubáš.