SVÉRADICE ZAHÁJILY DVAKRÁT DOMA

SVÉRADICE ZAHÁJILY DVAKRÁT DOMA FK Svéradice "A" - TJ Sušice "B" 3:3 (0:2) Václav Dušek Domácí tým mužů nastoupil do utkání proti velmi kvalitnímu soupeři v kombinované sestavě a v prvním poločase měli hosté zjevně navrch. Přesto měl první velkou šanci již ve 2. minutě svéradický Makovec, ale podobně jako v 16. minutě sušický Kočí, který měl obdobnou příležitost, trefil jen brankáře. Remízový stav vydržel do 27. minuty. Pak domácí obrana nedokázala odkopnout míč a Kočí ho napálil přesně k levé tyči. Za chvíli chybovala domácí obrana znovu a L.Soukup umisťoval míč před zcela volným hráčem nešťastně do vlastní branky. Ve druhém poločase domácí přidali a poprvé skóroval po přihrávce Makovce dorostenec Větrovec. Hosté ještě dokázali najít odpověď brankou Józy, ale domácí to nepoložilo. Po chytré přihrávce Petráška skóroval po samostatném úniku Makovec a osm minut před koncem docílil vyrovnávací branky Vápeník, když propálil míč ze skrumáže do branky. Poločas: 0 : 2. Rozhodčí: Dušek. Branky: 49.J.Větrovec, 72. S.Makovec, 82.Vápeník - 27.Kočí, 34.vlastní, 58.Józa Sestava Svéradic: M.Soukup - Kába - L.Soukup (46.Z.Prokopec), Marek, Ouda - Větrovec (58.Opalecký), Vrána, Vápeník, Petřík - S.Makovec, Fridrich (46.Petrášek FK Svéradice - TJ Sokol Pačejov 4:1 (1:0) Domácí nastoupili k prvnímu přípravnému dorosteneckému utkání s šesti novými hráči a dlouho se nemohli proti velmi dobře hrajícímu soupeři prosadit. Na začátku druhé půle domácí vypadli z rytmu a hosté se dostali k vyrovnávací brance z kopačky Štepána, který využil svého postavení ve skrumáži po rohovém kopu. Pak již hřiště ovládli domácí fotbalisté a vypracovali si několik šancí, z nichž dokázali tři proměnit. Poločas : 1 : 0. Rozhodčí : Dušek . Branky: 38.Z.Prokopec, 67.J.Větrovec, 75.,84.Vlček - 58.Štěpán Sestava Svéradic: Viktora - Bartuška, Bouše, V.Větrovec, L.Švec - Vonášek, Končelík, Tichý, Dušek - Vlček, Martínek střídali: Z.Prokopec, J.Větrovec