PŘÍPRAVA NA ŽÁKOVSKOU LIGU POKRAČUJE

PŘÍPRAVA NA ŽÁKOVSKOU LIGU POKRAČUJE Klatovští ligoví žáci se připravují na podzimní boje v nejvyšší žákovské soutěži. V v minulém týdnu si v úterý starší žáci zajeli do Žihobce, kde měli soustředění Strakonice. V těchto utkání dostali příležitost všichni hráči a byli rozděleni podle věku(ročník-90 a 91).První utkání se hrálo za silného deště a promočeném trávníku, kde chybovali především brankáři.Ročník "90" prohrál s "A" družstvem Strakonic 4:1(3:0) a ročník "91"byl rovnocenným soupeřem do 55.min. utkání "B" týmu Strakonic.Pak do branky nastoupil mladý a nezkušený brankář a během 15-ti minut obdržel 6 branek. Konečný výsledek 9:0 (1:0) TJ PŘEŠTICE – KLATOVY (starší žáci) 0 : 10 Přípravné utkání ve kterém se projevila zkušenost a přehled na rozmoklém terénu. Poločas : 0 : 5. Branky : 5x-Vejmelka(14.,19.,35.,43.,49.),2x-Mészáros(5.,40.),2x-Matějka (23.,59.), 1x-Janda 46. SestavaKlatov:Blumentritt(26.-Lávička A.,46.-Riška)- Veselka,Lávička Mich.(Kasal), Kazmirčík(Ploužek) - Janda - Zahradník(Kološ),György(Výtisk), Mészáros,Křížek(Vacovský) - Vejmelka,Matějka. PŘEŠTICE-KLATOVY 5:3 Utkání bohaté na pokutové kopy, když domácí proměnili dva,hosté z Klatov jeden.Hattrickem se při svém debutu mezi mladšími žáky hostů zaskvěl talentovaný Michal Lukeš. Poločas: 2:1. Branky za Klatovy : 3- Michal Lukeš.