KLATOVY - JISKRA DOMAŽLICE 3 : 2

Další přípravný duel se hrál v sobotu v Janovicích. Soupeřem byl suverén jarní části krajského přeboru Jiskra Domažlice který se nechal připravit o zasloužený postup do divize neúspěšným posledním mistrovským zápasem doma v Rapidem Plzeň. Trenéři obou týmů měli velké starosti se sestavou. V týmu hostů chybělo pět hráčů základního kádru, Klatovy postrádaly šestici fotbalistů které aspiruje rovněž do základní sestavy. Vesměs pro zdravotní problémy. Průběh utkání měl všechny znaky přípravného zápasu o čemž svědčí o to, že na hřiště mezi své svěřence vyběhl jako platný hráč asistent trenéra Běloušek. Klatovy byly aktivnější ale branku kterou vstřelili Skalou jim hlavní rozhodčí na základě nepochopitelné signalizace svého asistenta neuznal. K vedení jim tak dopomohl až sám soupeř. Ve 27.minutě ale vyrobil na půlící čáře hrubku v rozehrávce, míč vypíchl Kotáb na nohu Miškoviče a tento dlouhonohý klatovský útočník své sólo z poloviny hřiště z poloviny hřiště bezpečně zakončil. Hosté nepřijeli darovat svojí kůži lacino , což také potvrdili mezi 30. a 34.minutou kdy kontrovali a dvěma góly otočili stav utkání. Hra ani ve druhé půli nepřekročila hranice průměru. Klatovští přidali na bojovnosti i důrazu na dvě branky z úspěšně proměněných pokutových kopů Miškovičem je opět poslaly do vedení. Snaživý soupeř se nevzdal a po vydařeném rohovém kopu a úspěšné hlavičce Šota zaslouženě vyrovnal. Polocas : 1:2. Rozhodčí : Cupl Zbyněk Branky: 27,58,61.min Miškovič - 30.min Rejtar, 34.min Krakeš a 74.min Šot Sestava Klatov:Jarolím(Macho)-Javůrek(Vítovec),Běloušek(Miškovič), Dolejš, Janek, Poslední,Běloušek Pavel ,Bušta,Kopp,Kotáb J,Skála.