LIGOVÍ ŽÁCI VSTUPUJÍ DO HERNÍ PŘÍPRAVY

Kolektiv ligových žáků TJ Klatovy se připravuje na podzimní boje v novém ligovém ročníku. Ten již klepe na dveře a žáci reprezentující Pošumaví do podzimní části vstoupí úvodním zápasem v sobotu 14.srpna v Rokycanech. Domácí tým se po roční přestávce opět do ligy vrací a bude pro Klatovy které skončily na 5.místě minulého ročníku velice silným soupeřem. Dokazují to výsledky v minulém ročníku, kdy Rokycany zvítězily nejen v krajském přeboru, ale staly se také držitelem krajského poháru pro tento rok. O týden později se již představí Klatované na domácím hřišti kde v sobotu 21.srpna přivítají dvojzápase starších a mladších žáků týmy Junior Praha. Po týdenní přípravě bez míče bylo pro hráče TJ Klatovy příjemným zpestřením přípravné utkání v Hrádku u Sušice. Zápas s domácími fotbalisty, účastníky krajské soutěže se hrál za jejich jednostranné převahy .Nově tvořící družstvo starších žáků si s chutí zahrálo a v druhém poločase se již dostavil o očekávaný střelecký koncert. Svatobor Hrádek – Klatovy 0 : 12 Poločas: 0:3. Rozhodčí : Kurc. Branky : 6-Vejmelka(18,20,41,43,58,64),4-Matějka (39,50,51,66), 1 - Zazvonil(5) a Beisbier(56.) Sestava Klatov:Blumentritt(35.Riška)-Kazmirčík(35.Veselka),Lávička Michal,Ploužek (35.Voráč) - Janda(35.Křížek)- Beisbier,Mészáros,György - Šťastný(35.Klásek),Vejmelka, Zazvonil(35.Matějka).