V OKRESNÍM PŘEBORU SE BEZ DIVÁKŮ ODEHRÁLO DOSUD NEJVYROVNANĚJŠÍ PODZIMNÍ KOLO

Ani vedení v 81.minutě nestačilo M.Boru k tomu, aby v Mochtíně bodoval
Nedobytná lubská tvrz odolala i nájezdu Sokola Sokola Měčín
Gól Josefa Hozmana pět minut před koncem zachránila Nezamyslicím body
Měcholupy výhrou v Hradešicích si upevnily první místo
Hrající kouč Budětic V. Korda zatroubil k útoku, ale bitvu o body nakonec vyhráli hosté z Dlouhé Vsi
Tři penalty a tři vyloučení v utkání Strážov-Chudenice

Osmé kolo, které v rámci opatření zbrzdit šíření koronaviru v ČR se hrálo bez diváků , což se ukázalo podle dosažených výsledků právě k jejich škodě. Většina zápasů měla zajímavý, a hlavně vyrovnaný průběh. V Nezamyslicích po prvním poločase byli spokojenější s jednobrankovým vedením hosté. Radost jim vzal pět minut před koncem vyrovnávajícím gólem domácí J.Hozman a o druhý bod fotbalovější hosté přišli v penaltovém rozstřelu.
     V Rabí, kde na místním hřišti má domácím klima SK Budětice se od 4.minuty , kdy domácí hrající kouč Václav Korda poslal svůj tým do vedení odehrála bitva o to, zda domácí konečně urvou první podzimní vítězství. Asi na tom nejsou za dobře se štěstěnou, neboť ta se přiklonila na stranu hostů, kteří přestože od 39.minuty dohrávali zápas o deseti bez vyloučeného Trčana.
     Do oslabení šel rovněž Malý Bor v Mochtíně a možná to ho stálo neudržení těsného vedení, a nakonec přišli hosté v Mochtíně o všechny body.
     Naději na bodový zisk doma dlouho drželi hráči Kašperských Hor v duelu s janovickou Duklou. Po odstoupení své opory Jakuba Mirvalda se tenký led do remízou prolomil a kapitán hostů Matěj Hájek je vítězným gólem o radost bodovat v závěru zápasu připravil.
     Dobrou partii po prvním poločase měli rozehranou na hřišti ve Strážově hostující Chudenice. V druhé půli se ale nevyvarovali zbytečných vyloučení a dvacetiminutová branková přestřelka mezi 60 až 80.minutou ukončila úspěšnou domácí snahu splnit roli favorita se soupeřem, který dohrával s osmi hráči.
     Zápas v Hradešicích, ve kterém domácí hostili lídra tabulky měl napovědět, zda domácí, pokud budou bodovat přeruší vítězné hostů a zdramatizují tak současný boj o čelo tabulky. Síla hostujícího kolektivu tomu zabránila, a naopak tímto vítězstvím si upevnili po zásluze pozici lídra přeboru.
     Nejúspěšnějším týmem na domácím hřišti je s plným ziskem 15 bodů Start Luby B. dosavadní výborné skóre si vylepšil překvapivě vysokou výhrou nad Sokolem Měčín na 22:2!!

TJ NEZAMYSLICE - OKULA NÝRSKO B 1:1 (0:1) PK 5:4

Branky: 85. Hozman Josef - 37. Vávra Dominik
Rozhodčí: Šmrha Miroslav - Šantora Jakub, Steinbach Jiří, ŽK 1:2.
TJ Nezamyslice: V. Kaliský – J. Pánek (ŽK), L. Hozman (91. V. Kočí), M. Hampl, P. Kováč (84. J. Vlček), J. Hozman, D. Podskalský (60. M. Valeček), L. Kindelmann, L. Tůma, M. Věneček, D. Pichler.
FK Okula Nýrsko B: V. Pitra – P. Taušek, D. Vávra (ŽK), J. Pavlík, T. Valenta, Z. Mašek (7. M. Valenta), L. Václavovic, M. Šlehofer (46. A. Bastl), M. Bastl (ŽK) (80. D. Vítovec), P. Hlavatý (61. Š. Švec), P. Janovský.

START LUBY B - SOKOL MĚČÍN 4:1 (0:1)

Branky: 47. Šleis Karel, 49. Janda Leon, 62. Šůs Miroslav, 82. Jirotka Jakub - 42. Čejka Martin
Rozhodčí: Abraham Josef - Molnár Ludovít, Ulrich David, ŽK 3:0
Start VD Luby B: O. Přibyl – M. Svoboda (ŽK), T. Blohman (ŽK) (83. M. Červený), K. Šleis, R. Pikahart, M. Šůs (ŽK), V. Maňas, L. Janda, M. Havlovic (69. V. Rehák), M. Irlbek (78. J. Jiroutka), J. Havlíček.
Sokol Měčín: R. Šlajch – M. Čejka, O. Jareš (69. O. Mašek), J. Krotký, D. Němec, J. Klíma, P. Duchek, L. Duchek, L. Čejka, R. Šteffel, D. Kubík.

FK BUDĚTICE 2012 - TATRAN D. VES 1:2 (1:1)

Branky: 4. Korda Václav - 10. Švec Pavel, 57. Dryk Jakub
Rozhodčí: Bala Petr - Lojík Václav, Jedlička Pavel, ŽK 2:4, ČK 0:1 (39. Trčan Petr 2ŽK).
FK Budětice 2012: P. Toucha – J. Josefík, V. Dušek (72. L. Fiala), M. Kriepel, M. Štěch (ŽK), M. Paroubek, M. Miroš, V. Korda (72. Z. Chmelík), Z. Frančík (72. J. Vinter), D. Homolka (ŽK) (46. P. Miroš), D. Hlavin.
Tatran Dlouhá Ves: R. Hanzl – O. Goby, V. Příhoda, P. Šperl, P. Beránek, F. Blažek (ŽK) (46. J. Dryk), P. Švec (ŽK), M. Kulhánek (ŽK), M. Brabec, D. Klaus (46. Z. Kodýdek), P. Trčan (2 ŽK) (ČK 39).

SOKOL MOCHTÍN B - SK MALÝ BOR 1929 3:2 (0:1)

Branky: 70. Žiak Jan (pen.), 81. Sládek Milan (vl.), 84. Šup Ondřej - 43. Vonášek Dominik, 68. Petřík Václav
Rozhodčí: Formánek Tomáš - Ulrich David, Kaiser Daniel, ŽK 0:4, ČK 0:1(80.Šipla David 2ŽK)
Sokol Mochtín B: D. Prokop – J. Peleška, O. Šup, M. Pryimak (46. S. Palotás), T. Vlk, K. Rajtmajer (46. S. Spasov), M. Blahník, J. Podraský, J. Žiak, J. Pretzelmayer, P. Zoubek (75. J. Kiklhorn).
Sokol Malý Bor: J. Lád – M. Sládek, D. Vonášek, D. Šipla (2 ŽK) (ČK 80), J. Němec (ŽK), F. Chodl (ŽK), K. Jára, V. Petřík, L. Kliment (72. M. Polena), P. Kocum, F. Vodička.

SK KOVO STRÁŽOV - SOKOL CHUDENICE 4:2 (1:0)

Branky: 45. Kološ David (pen.), 61. Chaluš Michal, 69. Chaluš Michal, 78. Kološ David (pen.) - 67. Vachtl Pavel, 73. Vachtl Pavel (pen.)
SK Kovodružstvo Strážov: L. Vaněk (ŽK) – J. Michel, J. Franc, M. Chaluš, J. Flodr, D. Kološ, L. Kalivoda (ŽK), T. Červený, B. Mayer (46. J. Vališ), Z. Toman (84. D. Bouberle), R. Šteiner (69. M. Plíhal).
Sokol Chudenice: V. Fremuth – D. Duda (ČK 80), L. Zoubek, M. Ježek (2 ŽK) (ČK 58), P. Vachtl, P. Vachtl, J. Soupír (ŽK), M. Majer (ŽK), M. Stryczek (ŽK), P. Kadlec, J. Soupír.
Rozhodčí: Stach Vladislav, ŽK 2:6, ČK 0:3 (53.Majer Michal , 80.Duda Dominik) , 58. Ježek Martin (2ŽK).

SOKOL HRADEŠICE - TJ MĚCHOLUPY 1:3 (0:1)

Branky: 68. Melka Lukáš - 31. Novotný Ondřej, 60. Červený Ondřej, 73. Čížek Václav
Rozhodčí: Petličarovský Ivan - Klištinec František, Dušek Václav.
Sokol Hradešice: P. Písečný – V. Panuška (ŽK) (89. M. Šrámek), J. Král, M. Melka (ŽK), F. Melka, L. Melka, M. Florián, J. Liška (80. V. Gabriel), D. Vaněček (ŽK) (80. V. Metlička), M. Buchta, L. Zdichynec.
TJ Měcholupy A: J. Kovařík – K. Veselka, F. Zelenka (ŽK), V. Čížek (ŽK), O. Novotný, T. Jandečka, V. Kaas (ŽK), J. Duchek (79. D. Novák), O. Červený, S. Bečka (ŽK), D. Bálek (91. T. Javorský).

TJ KAŠPERSKÉ HORY - DUKLA JANOVICE 1:2 (1:1)

Branky: 17. Mirvald Jakub - 12. Hájek Matěj, 77. Hájek Matěj
Rozhodčí: Lojík Václav - Bala Petr, Moravec Jiří, ŽK 2:3, ČK :1(84.Petruška Partik 2 ŽK)
TJ Kašperské Hory: M. Kolář – M. Schmid, V. Šuba, M. Tomek (ŽK), J. Mirvald (51. M. Mužík), V. Šuba (85. K. Nový), D. Řimnáč (ŽK), A. Kůs, L. Uxa (46. J. Voldřich), T. Kašák (26. D. Kůs), R. Rovňan (46. L. Bílý).
FK Dukla Janovice: L. Červenka – J. Macura, V. Drmla (81. M. Švůgr), M. Bohatý, V. Špindler, D. Jůzek (66. J. Kotlan) (84. P. Petruška (2 ŽK)), M. Urban (ŽK), J. Šlégl, A. Zhvakin, M. Hájek.