ŽICHOVICE TĚSNÁ VÝHRA V DERBY VYNESLA DO ČELA TABULKY
Sušice přivezla poprvé z venku na podzim body
Hrádek vyhrál na penalty v Kaznějově
Luby stále na svůj první domácí úspěch musí čekat
Mochtín opět poznal, jak doma chutná vítězství

Sedmé kolo 1.A třídy předně přineslo nečekaný výsledek v podobě prohry doma jednoho z aspirantů na postup béčka SK Petřín.
Z pohledu výsledků týmů z Pošumaví pak přineslo toto kolo očekávaný, nicméně teprve první podzimní zisk bodů pro Sušici na hřišti soupeře. K útoku na tři body dala povel hráčská zkušenost v sušického týmu. Dokazuje to fakt, že pod vítězství týmu z města na Otavě na Umělce Slavoje Žihle se podepsali "devadesát dvojky", respektive hráči narození v roce 1992, v 9.minutě Míra Vrhel, v 36.minutě jistil na 0:2 Dominik Vašák a vítr z plachet domácím při snaze vyrovnat vzal ve 48.minutě pojistkou na 1:3 jejich vrstevník Jaromír Králík!
Vydolované, a hlavně vybojované dva body z Kaznějova přivezli také borci Svatoboru. Přestože prohrávali již v 16.minutě 2:0, dokázali zkušeným Radkem Kočím 22 minut před koncem vstřelit kontaktní branku a svojí snahu o vyrovnání korunovali Hrádečtí dvě minuty před koncem Štěpánem, čímž si vynutili penaltový rozstřel, který pod vedením gólmana Rybára dokázali vylepšit o zisk druhého, bonusového bodu.
Po prohraných dvou domácích zápasech v derby s Mochtínem a se Svéradicemi ani ve třetím utkání nedokázali hráči Startu Luby potěšit své příznivce prvním bodovým ziskem a potvrdit své překvapivé ale cenné vítězství v minulém kole v Radnici. O prohře se soupeřem z Bělé nad Radbuzou rozhodla jediná branka, kterou Luby inkasovaly ve 28.minutě od zkušeného kanonýra, šestatřicetiletého Jaroslava Malého. Hosté potvrdili, že na podzim patří svými výsledky po první poloviny tabulky a domácím vrátili prohru z podzimu minulého roku v Lubech, kdy tento duel skončil těsnou výhrou Startu 1:0.
Mochtín doma hostil plzeňskou Košutku, která po sérii odložených zápasů nastoupila teprve ke čtvrtému podzimnímu zápasu a k prvnímu v tomto ročníku venku. Z Pošumaví se vrací tento tým bez bodů, když nejprve po bezbrankovém prvním poločase vyrovnal z penalty vedení domácích, nicméně pokutový kop se kopal dvě minuty před koncem rovněž proti hostům. Jeho exekutor, mochtínský Jan Žiak proměnil v druhé vítězství svého týmu na podzim na domácím hřišti.
Ten, kdo očekával, že v derby Svéradice-Žichovice se projeví rozdíl mezi oběma soupeři v tabulce ve výrazné vítězství hostů se mýlil. Hosté po sobotní prohře rezervy Petřína doma se Žákavou šli do zápasu s vizí, že pokud tento duel dotáhnou do vítězného konce , budou odcházet ze hřiště v nové roli lídra tabulky. Samotné utkání bylo vývojem skóre dramatické, padlo v něm sedm branek a skončilo těsnou výhrou favorita, který se ale na ní hodně nadřel.

Dohrávka  5.kola 7.10.:

TJ SOKOL KRALOVICE - TJ KOŠUTKA PLZEŇ 1:2 (1:1)

Branky: 23. Koča Pavel - 12. Pekník Tomáš, 58. Sládek Lukáš (vl.)
Rozhodčí: Říha Zdeněk - Mičan Jan, Schveinert Radek. Delegát: Hamouz Jaroslav.
Sokol Kralovice: J. Bodurka – J. Vlk, L. Sládek, J. Lavička (ŽK), M. Kulhánek, P. Bulín (46. O. Dušiička), M. Bulín, M. Kůsa, M. Horyna, P. Pícl (82. P. Gažák), P. Koča.
TJ Košutka Plzeň: D. Frýdl – M. Primas, J. Hemzáček, J. Pekník, T. Peknik, Z. Rolko, D. Triner (69. J. Blažejovský), M. Navrátil, P. Sobotka (74. T. Krejčí), F. Řežábek (46. M. Hejnal), F. Bloch (46. J. Kalaš).

FK BOHEMIA KAZNĚJOV - TJ SVATOBOR HRÁDEK 3:4 (3:1) PK 5:6

Branky:8. Mareš Matěj, 16. Vondráček Jan, 45. Běhounek Ondřej - 20. Kutil Jiří, 68. Kočí Radek, 90. Štěpán Antonín
Rozhodčí: Jirsa Lukáš - Šimek František, Ruda Daniel. Delegát: Hajšman Pavel, ŽK 3:2, ČK 1:0(90.Kopač Jan 2ŽK)
Bohemia Kaznějov: T. Vaneš – M. Vondráček (46. M. Polívka), T. Valeš, O. Běhounek, J. Kiss, V. Višňovský, J. Hyneš, J. Kopač (2 ŽK) (ČK 90), J. Vondráček, M. Mareš (67. V. Vašíček), M. Tichý (ŽK) (82. J. Višňovský).
Svatobor Hrádek: V. Ryba – Š. Gajdečka, L. Kutil (72. K. Mareš), L. Šoural, J. Brabec (ŽK) (46. M. Kolář), J. Skuhra, R. Kočí, J. Pojar (ŽK), A. Štěpán, J. Kutil (92. J. Sekyra), J. Skála.

TJ SLAVOJ ŽIHLE - TJ SUŠICE 2:3 (1:2)

Branky:41. Přibyl Tomáš, 62. Masopust Jiří - 9. Vrhel Miroslav, 36. Vašák Dominik, 48. Králík Jaromír
Rozhodčí: Schneider Josef - Křen Jiří, Bogdan Gabriel. Delegát: Hamouz Jaroslav, ŽK 2:2.
Slavoj Žihle: J. Huček – F. Půta (ŽK), L. Razek, R. Otcovský (58. P. Malý), V. Churavý (80. V. Fink), L. Milan, M. Morgenstern, T. Přibyl, J. Šafář (ŽK), J. Brož, J. Masopust.
TJ Sušice: F. Míček – A. Pivetz, O. Skrbek, L. Kodýdek, T. Marek (ŽK), O. Míčka (57. Š. Krůs), T. Klíma, M. Kramár (90. P. Hubáček), J. Králík (90. V. Klíma), M. Vrhel, D. Vašák (ŽK).

TJ START LUBY - TJ START BĚLÁ NAD RADBUZOU 0:1 (0:1)

Branky:28. Malý Jaroslav
Rozhodčí: Frgal Lukáš - Bína Roman, Petrželková Kateřina. Delegát: Churý Petr,ŽK 4:3, ČK 1:0(88.Čipera Pavel 2ŽK)
TJ Start Luby: V. Hromada – A. Čížek (ŽK), M. Vejskal (ŽK), T. Blohmann (85. F. Sýkora), T. Bureš, V. Maňas, P. Čipera (2 ŽK) (ČK 88), J. Skýpala (73. M. Sysel), T. Votava, J. Jirotka (63. J. Nešpor), K. Šleis.
TJ Start Bělá nad R.: T. Jarina – M. Blacký, J. Brejcha, V. Iščenko, L. Černý, J. Malý (ŽK), M. Šinál, L. Sobotník, M. Tomášek (ŽK), M. Černý (ŽK), V. Landrgott (80. P. Cingroš).

TJ SOKOL MOCHTÍN - TJ KOŠUTKA PLZEŇ 2:1 (0:0)

Branky:59. Smolík Zbyněk, 88. Žiak Jan (pen.) - 73. Rolko Zdeněk (pen.)
Rozhodčí: Smitka Josef - Picek Lukáš, Strolený Petr. Delegát: Havlík Václav, ŽK 3:2.
Sokol Mochtín: M. Blahník – S. Spasov, J. Bejvl, S. Strejc (20. M. Pryimak (ŽK)), D. Gajdušek, J. Šafránek (61. S. Palotás), Z. Smolík, J. Žiak, J. Pretzelmayer (ŽK), M. Kapusta (83. P. Švátora), J. Čeleda (ŽK).TJ Košutka Plzeň: D. Frýdl – M. Pitule (69. P. Sobotka), J. Hemzáček, J. Pekník (69. M. Hejnal), T. Peknik, Z. Rolko (ŽK), D. Triner (68. H. Nguyen Xuan), M. Navrátil, J. Kalaš (ŽK), F. Řežábek, K. Liška (57. F. Bloch).

FK SVÉRADICE - TJ ŽICHOVICE 3:4 (1:2)

Branky:7. Kába Roman, 61. Motejzík Jiří, 82. Beránek Vlastimil - 4. Krejčí Karel, 44. Butnaru Ion (pen.), 51. Žáček David, 62. Krejčí Karel
Rozhodčí: Mifková Hedvika - Štěpán Zdeněk, Fanfule Ladislav. Delegát: Mareška Ladislav, ŽK 1:2.
FK Svéradice: M. Soukup – T. Nesveda, M. Petrásek (57. M. Hrubeš), V. Brůha (ŽK), V. Beránek, M. Heimlich, L. Jíra, E. Bouše, S. Makovec, F. Nováček (46. J. Motejzlík), R. Kába.
TJ Žichovice: J. Kozlík – D. Žáček, I. Butnaru, T. Jůda, J. Volf (ŽK), K. Krejčí (87. L. Mourek), M. Špírek (67. J. Landa), Š. Říha, P. Čadek (ŽK), T. Hnídek, J. Motl.

FC ROKYCANY B - TJ SOKOL RADNICE 1:1 (1:0) 5:4

Branky:24. Laubr Jiří - 84. Esterka Jan
Rozhodčí: Špindlerová Zuzana, Bína Roman, Petrželka František, Bláha Vladimír, ŽK 2:4.
FC Rokycany B: M. Wohlmuth – J. Klír (ŽK), D. Holek, O. Lang (ŽK), J. Laubr (81. D. Hájek), O. Varga, P. Spěváček, M. Drábek (46. M. Chmelíř), F. Stejskal (70. K. Bouše), M. Ineman, J. Drábek (72. R. Pražský).
TJ Sokol Radnice: J. Volák – L. Brož, D. Rýdl, M. Svoboda (61. Š. Huttr (ŽK)), M. Spěváček (ŽK) (76. J. Esterka), O. Seget (61. M. Habr), M. Krč, F. Poláček, P. Valenta (ŽK) (90. L. Paleček), P. Aubrecht, D. Fencl (ŽK).

SK PETŘÍN PLZEŇ B - FK ŽÁKAVA 1:3 (0:0)

Branky:60. Vodrážka Jan - 78. Boukal Matěj, 87. Soukup Ondřej, 90. Krystl Jakub (vl.)
Rozhodčí: Jakš Jan - Pálek Ondřej, Marek Pavel. Delegát: Lešetický Vladimír, ŽK 1:1.
SK PETŘÍN Plzeň B: V. Suchý – P. Škarda (83. L. Zoubek), M. Kordík (46. D. Heller), J. Vondrážka, P. Bendl, M. Štefl (76. J. Krýsl), P. Bednář, D. Voves (15. L. Kotěšovec), A. Kohout, M. Fikrle, J. Šulc (ŽK).
FK Žákava: T. Košnar – M. Štětina, V. Bouda, J. Tišl, S. Nekola, M. Boukal, O. Soukup, T. Nekola (ŽK), M. Skala, J. Smazal, V. Mencl (68. J. Aubrecht) (68. J. Mencl) (65. L. Drugda).