Krajský přebor - 7.kolo 3.- 4.10.20

PO DELŠÍ PAUZE VE STŘÍBŘE NÝRSKO OPĚT BODOVALO

Velmi blízko byli hráči Okuly Nýrsko od nápravy domácí ztráty bodů prohrou s TJ Zruč. Od desáté minuty, kdy ve Stříbře dal vedoucí branku Imrich Varga drželi naději na plný bodový zisk až do 85.minuty, kdy domácí srovnali na 1:1 a nakonec v dlouhé sérii i vyhráli 9:8 na pokutové kopy. Po prohrách Okuly v předcházejících dvou ročnících ve Stříbře je jeden bod za remízu v hrací době příslibem, že v dalším domácím klání v 8.kole s Horní Břízou by to mělo vyjít a tři body by měly zůstat v Nýrsku.

SESTŘIH BRANEK 7.KOLO KP: ZDE

TJ BANÍK STŘÍBRO - FK OKULA NÝRSKO 2:1 (0:1) PK 9:8

Branky:85. Hřebík Radek - 10. Varga Imrich
Rozhodčí: Kříž Lukáš - Havránek Martin, Picek Lukáš. Delegát: Aubrecht Josef, ŽK 1:1.

SK SLAVIA VEJPRNICE - TJ SOKOL LHOTA 2:0 (1:0)

Branky:35. Bayer Jan, 81. Heller Adam
Rozhodčí: Picek Lukáš - Mifková Hedvika, Petrželková Kateřina. Delegát: Lhoták Luděk,ŽK 1:4, ČK 0:1(48.Kohout Jakub )

FK NEPOMUK - TJ HOLÝŠOV 3:4 (2:0)

Branky:20. Vosyka Jakub, 26. Kalabza Josef (pen.), 48. Vosyka Jakub - 57. Šperl Václav, 65. Šperl Václav, 68. Šperl Václav (pen.), 80. Remiáš Radim
Rozhodčí: Fillinger Miloš - Duspiva Václav, Schveinert Radek. Delegát: Lecjaks Ladislav, ŽK 1:1.

FC CHOTÍKOV 1932 - SK RAPID PLZEŇ 1:0 (1:0)

Branky:14. Míka David
Rozhodčí: Hodek Jakub, Mičan Jan, Smitka Josef, Rauch Pavel,ŽK 0:5, ČK 0:1 (88.Kořenek Daniel 2ŽK)

SK HORNÍ BŘÍZA - TJ ZD MECLOV 1:3 (0:2)

Branky:58. Kraček Jakub - 40. Havlíček Jan, 27. Suchý Jan, 81. Čižikov Jevgenij
Rozhodčí: Petrželka František - Bureš Jiří, Hájek Zdeněk. Delegát: Svoboda Alois, ZK 5:4, ČK 1:0(30.Zavadil Václav 2ŽK).

TJ SOKOL PLZEŇ - ČERNICE - TJ JISKRA DOMAŽLICE B 1:4 (1:1)

Branky:30. Eger Patrik - 18. Teršl Jakub, 57. Teršl Jakub, 69. Lucák Milan, 75. Javorský Pavel
Rozhodčí: Bogdan Gabriel - Kříž Lukáš, Říha Zdeněk. Delegát: Svoboda Miroslav, ŽK 1:1.

FK STAŇKOV - SSC BOLEVEC 3:2 (2:0)

Branky:6. Pitipáč Tomáš, 28. Gust Pavel, 75. Rusnak Oleh - 83. Zítek Martin, 89. Pelnář Michal
Rozhodčí: Šimek František - Hamouz Jakub, Fillinger Miloš. Delegát: Harmady Miloš, ŽK 0:5, ČK 0:1 (63.Winkelhöfer Petr 2 ŽK)

TJ ZRUČ - TJ START TLUMAČOV 5:3 (2:0)

Branky:15. Knakal Martin, 28. Kubeš Radek, 57. Knakal Martin, 58. Mašek Ondřej, 62. Frýbert Kenneth - 55. Wolf Martin, 70. Kobes David, 75. Wolf Martin
Rozhodčí: Schveinert Radek - Kříž Lukáš, Sirový Václav. Delegát: Lešetický Vladimír, ŽK 3:4.