Příští kolo

DLAŽOV V DERBY PŘEHRÁL SPŮLI

Měcholupská rezerva zahájila útok na čelo tabulky
Béčko Vrhavče otočilo výsledek v Křenicích

Před zahájením nového ročníku byl B tým TJ Měcholupy pasován do role favorita na vítězství v této skupině IV.třídy. Nevydařený vstup do soutěže měcholupské rezervy prohrou ve Vrhavči i v Běšinech a také rozlosování, časté vynucené volno i malý počet odehraných utkání poněkud zkreslily pohled na tabulku dosud odehraných zápasů . Nyní pro béčko Měcholup začíná období série pěti zápasů ve kterých by mělo dojít k snižování bodového náskoku na týmy z čela tabulky. Vítězný duel v Neznašovech napověděl, že by tomu tak skutečně mělo do konce podzimu být.
          Derby mezi sousedícími kluby z Janovicka se hrálo v Dlažově. Domácím se podařil se Spůlí začátek utkání, ve kterém se herně i střelecky prosadili a do konce první půle získali šestibrankový náskok. V druhém poločasu hosté hru více vyrovnali, nicméně domácí si výrazné vítězství s přehledem pohlídali.
          Těsným výsledkem skončil duel třetího zápasu tohoto kola v Křenicích. V sestavě hostů zůstali oproti minulému zápasu pouze čtyři hráči. Hosté doplnili sestavu na počet jedenácti hráčů a bez možnosti střídání otočili z poločasového stavu 2:1 po změně stran výsledek dvěma góly na konečných 2:3.

S. DLAŽOV - TJ SPŮLE 1994 8:1 (6:0)

Branky: 13. Raška Josef (vl.), 18. Skala Jiří, 25. Jarko Josef, 35. Javůrek Štěpán, 37. Javůrek Štěpán, 40. Šimsa Petr, 48. Jarko Josef, 76. Černý Miroslav - 72. Trefanec Martin
Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav, 30 diváků, bez karet.
Sokol Dlažov: A. Kůra – J. Ouda, P. Peleška, J. Skala, P. Ouda, Š. Javůrek, M. Barina, J. Kovács, M. Hlaváček, M. Bohuněk, P. Šimsa – M. Kolář, M. Barina, M. Černý, Jarko   Josef, E. Duda.
TJ Spůle 1994: O. Trefanec – J. Raška, J. Moravec, T. Kozák, V. Plánička(97), L. Finta, J. Kieweg, T. Trefanec, L. Rampula, T. Flax, M. Trefanec – V. Plánička(75).

S. KŘENICE - S. VRHAVEČ B 2:3 (2:1)

Branky: 9. Lösch Jakub, 29. Lösch Jakub - 12. Hromada Tomáš (pen.), 67. Pacner Jindřich, 69. Hromada Tomáš
Rozhodčí: Husník Václav, 30 diváků.
Sokol Křenice: M. Kasal, M. Paleček, M. Angyal, A. Wollner, J. Průcha, P. Škoda, M. Šimandl, J. Lösch, F. Játi, V. Rejtlar, F. Rejtlar – M. Frýba, M. Lohr, P. Köck.
Sokol Vrhaveč B: P. Vítovec – T. Hromada, M. Razesberger, J. Dryje, F. Franěk, M. Minařík, J. Pacner, O. Pressl, J. Votípka, O. Toman, J. Kocum.

S. NEZNAŠOVY - TJ MĚCHOLUPY B 2:5 (2:2)

Branky: 26. Bilíček Matyáš, 40. Vaněk Miroslav - 10. Tyšer Jiří, 25. Blahouš Lukáš, 55. Rašek Josef, 67. Kaňák Jan, 82. Vlasák Tomáš
Rozhodčí: Blaheta Josef, 30 diváků; ŽK 0:2.
Sokol Neznašovy: T. Pikhart – J. Kalivoda, M. Navara, M. Krejčičík, P. Voráček, M. Vaněk, M. Bilíček, L. Kocum, V. Langmajer, M. Žák, J. Kolář – M. Mareš, V. Schwarz, Z. Krejčiřík, P. Ponocný, L. Uldrich.
Sokol Měcholupy B: D. Bálek – L. Jakubec, M. Jahoda, J. Votava, L. Blahuš, R. Khomenko, J. Tyšer, J. Kaňák, M. Valečka, T. Vlasák, Z. Hybšman (ŽK) – J. Rašek (ŽK), M. Kanta, M. Kanta, T. Javorský.