Výsledky kola

Tabulka

Příští kolo

ZOPAKOVÁNÍ LOŇSKÉ REMÍZI NA HŘIŠTĚ STŘEDOČECHŮ SE PO PRVNÍM POLOČASE ROZPLYNULA

Prohrávat po poločase 2:0, odehrát druhou půli bez zbytečně vyloučeného Františka Diviše, to zvrat ve výsledku ani změny v sestavě již nepřinesly

V pátém divizní kole čekal na Klatovy v Berouně tým, který v posledních třech kolech měl velmi silné soupeře a s nimi na body nedosáhl. Navíc skóre z těchto duelů 1:15 za prohry venku s překvapením soutěže Lomem, v Katovicích 5:1 doma s TJ Přeštice 0:7 bylo hrozivé. Pro Klatovy i přes domácí remízu s Rokycany přinesly poslední tři zápasy bodové zisky. Možná, že právě proto trenér Michal Hoffmann nezasáhl do poslední sestavy ani v tomto zápase, třeba i s vědomím, že naposledy na podzim minulého roku ve středních Čechách jeho svěřenci hráli 1:1.
To ale platilo pouze v prvním poločase, kdy si tři změny do druhé půle vynutil nejen stav 2:0 pro domácí, ale také vyloučení Františka Diviše v závěru první půle, kdy ve 37.minutě musel tento kanonýr za urážlivý výrok vůči rozhodčímu zamířit pod sprchu. Ani tyto změny, ani další dvě v průběhu druhé půle ale zvrat ve skóre nepřinesly a klatovští si tak na svojí první výhru nad Berounem (pokud nebudeme počítat vítězství na pokutové kopy doma z roku 2018) musí minimálně do jarní odvety doma počkat.
Šest bodů po pěti kolech a třech zápasech doma zrovna není pro Klatovy důvodem k velkému jásotu. Soupeři z první poloviny tabulky unikají, a tak by se náramně hodil tříbodový zisk v následujícím duelu doma. Soupeř z jihu Čech Spartak Soběslav je soupeřem právě k té horní poloviny tabulky. Podaří se přání příznivců klatovské kopané a jediného zástupce Pošumaví v národních soutěžích naplnit a potěšit je za věrnost třeba formou druhé podzimní výhry? ? Při myšlence, že Klatovy nastoupí doma proti týmu, který nejen že na podzim neprohrál, ale naposledy doma převálcoval dosud výborné a silné Katovice , porazil Lom a remizoval v Přešticích to bude hodně těžké, nicméně dostatečně pro domácí motivující!

ČESKÝ LEV-UNION BEROUN - SK KLATOVY 1898 2:0 (2:0)

Branky: 18. Soukup David, 25. Počta David

Rozhodčí: Novotný Miroslav - Matyš Jakub, Průcha Miroslav. Delegát: Váňa Josef, 200 diváků, ŽK 2:2 ,ČK 0:1(37.Diviš František).

Český lev Beroun: P. Šebek – J. Krůta (ŽK), D. Poslední, J. Počta, D. Počta (80. N. Bednárik), M. Pelikán, P. Pipiška (88. R. Pošmurný), T. Lhotka (ŽK), T. Břížďala, D. Soukup (90. A. Rigo), L. Sklenář.

SK Klatovy 1898: T. Novák – A. Aizner, T. Daněk, L. Krásný (72. J. Bošek), M. Janda, M. Mészáros (ŽK) (46. Z. Krejčiřík), F. Diviš (ČK 37), J. Brabec, J. Sojka (46. T. Partyngl), M. Lukeš, A. Prančl (ŽK) (46. A. Vacek).

SK PETŘÍN PLZEŇ - TJ SOKOL LOM 2:3 (1:2) Pen: 2:3

Branky: 5. Provod Michal, 81. Zoubek Lukáš - 19. Vysušil Filip, 38. Vysušil Filip
Rozhodčí: Kastl Jan - Cihlář František, Mudra Zdeněk. Delegát: Vrzal Josef, 150 diváků, ŽK 2:5 ,ČK 0:1( 80. Vysušil Filip 2ŽK) .

VIKTORIA M. LÁZNĚ - DYNAMO Č. BUDĚJOVICE B 2:1 (0:0) PK 2:0

Branky: 66. Nedbalý František - 67. Matoušek Jakub.
Rozhodčí: Štefan Michal - Ježek Ondřej, Nehasil Lukáš. Delegát: Pešek Pavel, 180 diváků, ŽK 4:3, ČK 0:1(78.Červený Martin 2ŽK).

FC ROKYCANY - TJ SLAVOJ MÝTO 3:0 (2:0)

Branky:4. Debellis Martin, 23. Černý Michal, 50. Koranda Daniel
Rozhodčí: Cihlář František - Mudra Zdeněk, Kastl Jan. Delegát: Skála Miroslav, 400 diváků, ŽK 1:1.

SPARTAK SOBĚSLAV - SK OTAVA KATOVICE 4:1 (2:1)

Branky: 26. Vaněk Filip, 28. Vaněk Filip, 77. Kutner Aleš, 91. Svoboda Daniel (pen.) - 41. Kadula Jindřich
Rozhodčí: Šiška Pavel - Langmajer Lukáš, Hrkal Václav. Delegát: Walter Michal, 370 diváků, ŽK 0:4,ČK 0:1 .(90.Tušer Martin)

SK SENCO DOUBRAVKA - TJ TATRAN SEDLČANY 5:2 (2:2)

Branky:28. Světlík Václav, 45. Krejčí Pavel (pen.), 65. Roubal Lukáš, 73. Šural David, 80. Boček Daniel - 25. Krůta David (pen.), 40. Dvořák Michael
Rozhodčí: Coufal Jaroslav - Melničuk Vladimír, Hoch Karel. Delegát: Holý Václav, 100 diváků, ŽK 1:1.

FK HVĚZDA CHEB - FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910 2:3 (0:0)

Branky: 66. Janda Vítězslav, 83. Beneš Jan - 51. Janda Vítězslav (vl.), 63. Darkeh Raymond, 93. Cech Jaroslav
Rozhodčí: Kožár Ondřej - Štrincl Pavel, Jati David. Delegát: Harmady Miloš, 200 diváků, ŽK 2:0.

SK HOŘOVICE - FK ROBSTAV PŘEŠTICE  0:2 (0:1)

Branky: 11. Kraml David, 54. Šmídl Patrik
Rozhodčí: Les Martin - Švorc Jan, Opočenský Vojtěch. Delegát: Kindl Adam, 150 diváků, ŽK 1:0.