Po 4.kole IV.třídy sk.A vedou Běšiny, druhé jsou Neznašovy

Výsledky kola

Tabulka

Příští kolo

ANI REZERVA MĚCHOLUP NA BĚŠINY NESTAČILA
Střelecké tabulce vévodí s osmi góly Miroslavové – Vališ ze S. Běšiny a Vaněk z Neznašov, Michal Frous z Vrhavče se trefil zatím šestkrát

Každý zápas 4.kola skupiny A IV. třídy napovídal, že podle dosavadního průběhu podzimu půjde v každém duelu o rozdílný průběh. Duel se zajímavou konfrontaci vedoucích Běšin s loňským suverénem této soutěže TJ Měcholupy B mohl ukázat, zda i po tomto souboji budou mít domácí plný počet bodů. Po poločase, ve kterém Běšiny na podzim poprvé po 303 odehraných minutách na podzim inkasovali a hosté vedli 2:1 tomu tak nenapovídalo. Po odehrané druhého poločasu, kdy se třikrát střelecky prosadily Běšiny již bylo zase vše jinak a lídr pokračuje podzimním svém vítězném tažení.

V tabulce je stíhají Neznašovy, které v tomto kole měly soupeře na vylepšení skóre, což se potvrdilo. Již v minulém kole se zastřeloval dvěma góly jejich kanonýr Miroslav Vaněk v Dlažově a svojí bilanci na domácím hřišti ještě vylepšil o čtyři góly, nebylo o vítězi zápasu žádných pochyb. Neznašovy po dosavadním podzimním plném bodovém zisku čeká nyní v derby ve Vrhavči boj o udržení druhého místa.
Třetí zápas v Křenicích byl soubojem dvou celků, které zatím neměly v tabulce ani bod. Po vítězství na penalty si více polepšil ziskem dvou bodů Dlažov, nicméně přesto přišel k újmě, když v tomto ročníku již podruhé přišel o vyloučení po 2ŽK stejného nedisciplinovaného hráče jako v úvodním kole v Běšinech.

S. KŘENICE - S. DLAŽOV 2:2 (1:1) PEN: 4:5

Branky: 26. Lösch Jakub (pen.), 53. Lösch Jakub - 11. Šimsa Petr, 67. Šimsa Petr

Rozhodčí: Jedlička Pavel, diváků 25, ŽK 0:3, ČK :1 (45.Németh Boris 2ŽK)

Sokol Křenice: M. Kasal – M. Paleček, J. Heřmánek, F. Rejtlar, A. Wollner, J. Průcha, P. Škoda, M. Šimandl, J. Lösch, V. Rejtlar, L. Řídký (ŽK), F. Játi, M. Lohr, J. Paleček, J. Šobr.

Sokol Dlažov: A. Kůra – B. Németh (2 ŽK) (ČK 45), M. Hlaváček, P. Peleška, P. Ouda, Š. Javůrek, P. Holobradý, M. Barina, M. Bohuněk, M. Kolář, M. Řeřicha, P. Šimsa (ŽK), J. Skala, M. Barina, J. Ouda, E. Duda.

TJ SOKOL BĚŠINY - TJ MĚCHOLUPY B 4:2 (1:2)

Branky: 35. Vališ Jiří, 65. Povolný Petr, 75. Heidenreich Daniel, 79. Vališ Jiří - 33. Blahouš Lukáš, 42. Kaňák Jan

Rozhodčí: Blaheta Josef, 50 diváků.

Sokol Běšiny: S. Ham – J. Pohlreich, R. Madera, T. Volf, F. Voldán, M. Toman, J. Vališ, F. Petrželka, O. Schwarz, D. Heidenreich, M. Vališ – S. Vejskal, P. Povolný, K. Chanasz.

Sokol Měcholupy B: D. Bálek – L. Blahuš, P. Dražka, J. Tyšer, M. Valečka, J. Kaňák, Z. Hybšman, J. Rašek, Z. Bárta, R. Khomenko, M. Kanta – T. Vlasák, M. Jahoda, K. Čabrada, M. Kanta, L. Jakubec.

S. NEZNAŠOVY - TJ SPŮLE 1994 7:0 (5:0)

Branky: 6. Vaněk Miroslav, 18. Vaněk Miroslav, 21. Bilíček Matyáš, 28. Vaněk Miroslav, 30. Vaněk Miroslav, 55. Voráček Pavel, 60. Žák Miroslav

Rozhodčí: Husník Václav, 30 diváků, ŽK 2:0.

Sokol Neznašovy: T. Pikhart – J. Kalivoda, M. Navara, M. Krejčičík, P. Voráček, F. Unzeitig, M. Vaněk (ŽK), M. Bilíček (ŽK), L. Kocum, V. Langmajer, Z. Krejčiřík – J. Leity, L. Uldrich, M. Žák, J. Kolář, K. Kreibich.

TJ Spůle 1994: L. Rampula – J. Raška, V. Gergely, R. Petr, O. Trefanec, T. Kozák, L. Štefan, V. Plánička, L. Finta, J. Zavřel, M. Jahoda – J. Moravec, D. Šulda, T. Trefanec.