4.kolo III.třídy Jak Svéradice přišly o tři vybojované body

Sušická rezerva, byť o bod přišla si udržela vedení v tabulce

Hartmanice kontumace pomohla ke druhému místu

Derby Kolinec-Velhartice se šťastným koncem pro domácí

V duelu dvou rezerv rozstřílel Hrádek Bolešiny

Brankovou přestřelku ve V. Hydčicích ukončil vítěznou trefou s hodnotou tří bodů pro hosty dešenický Milan Flor

Po odehrání 4.kola III.třídy zůstávají v čele tabulky tři týmy, které dosud ještě v normálním čase mimo penaltových rozstřelů ještě neprohrály. Magnetem kola byl zápas Veřechov – Sušice B ve kterém byli na penalty lepší hosté z města na Otavě a udrželi si vedení v tabulce.

Druhé místo spadlo šťastně do klína Sokolu Hartmanice, který byť ve Svéradicích prohrál 3: 0 nakonec ke třem bodům přišel zpět. Bylo to po zjištěném pochybění řídící STK domácím klubem, který do zápisu uvedl sedmnáct, místo povolených šestnáct hráčů. Na základě tohoto zjištění disciplinární komise z utkání Svéradice B – Hartmanice vyhlásila kontumační výsledek 0:3 a tři body přidělila Sokolu Hartmanice.

Na třetím místě se udržel Sokol Kolinec do šťastné výhře doma v derby nad SK Velhartice vítěznou brankou Petra Altmana čtyři minuty před koncem.

Kontakt s čelem tabulky udržel Švihov po zlepšené koncovce v druhé půli v duelu s rezervou janovické Dukly.

V zápasech, ve kterých hrají Dešenice není zpravidla nouze o branky. Ne jinak tomu bylo ve Velkých Hydčicích. Brankovou přestřelku v první části ukončila poločasová přestávka za stavu 3:3. V druhé půli již padla pouze jediná branka, o kterou se postaral v 53.minutě hostující Milan Flor a byla to branka pro Dešenice vítězná.

Svatobor Hrádek B nastoupil v domácím prostředí již potřetí v novém ročníku a konečně se dočkal po prohře s Veřechovem, výhrou na penalty nad Kolincem se dočkal vítězství v hrací době nad SK Bolešiny B a byla to výhra přesvědčivá.

V Plánici se střetla družstva, která příliš širokým kádrem hráčů zatím nedisponují. Domácí ale prokázali v minulém kole v Dešenicích i když měli o dva hráče na hřišti než domácí zvítězit a nyní na svém hřišti si připsali druhou výhru v řadě a s padesátiprocentní bodovou úspěšností se posunuli v tabulce na 8.místo.

SOKOL KOLINEC – SK VELHARTICE 1:0 (0:0)

Branky: 86. Altman Petr

Rozhodčí: Klištinec František, diváků 90, ŽK 1:5.

Sokol Kolinec: I. Suk – V. Kovařík, V. Kratochvíl, M. Reitmaier, D. Rejšek, M. Škarda, V. Princ, F. Petráš, J. Horák, M. Horák, A. Honzík – P. Vích, D. Vácha (ŽK), P. Altman.

Arbo Velhartice: J. Vláčil – S. Vaněk (ŽK), P. Švec, R. Švec (ŽK), V. Jech (ŽK), R. Trš, F. Matějka (ŽK), O. Brůha, T. Faltín, M. Brůha, M. Durdík – L. Trš, J. Šebesta, M. Uhlíř, J. Kalista.

FC ŠVIHOV – DUKLA JANOVICE B 4:1 (1:1)

Branky: 14. Cibulka Lukáš, 51. Cihelka Lukáš, 55. Ryba Tomáš, 81. Kašpárek Václav - 27. Holý Radek

Rozhodčí: Abraham Josef, diváků 70, ŽK 1:4, ČK 0:1 (88.2 ŽK Gardoň Petr).

FC Švihov: R. Sláma – L. Zdráhal, J. Hošek, T. Štengl (ŽK), P. Havlíček, T. Ryba, L. Cibulka, L. Prantl, V. Kašpárek, L. Cihelka, J. Zdráhal – J. Kašpárek, J. Sláma, K. Koliha, J. Šos.

FK Dukla Janovice B: L. Jelínek – J. Dulka, P. Jelínek, P. Gardoň, R. Holý (2 ŽK) (ČK 88), Š. Bílíček, V. Keřlík, D. Kvapil, J. Jansta, R. Mandák, S. Kotlan (ŽK) – T. Suk, J. Kotlan (ŽK).

TATRAN V.HYDČICE – START DEŠENICE 3:4 (3:3)

Branky: 8. Matějovic Jiří, 17. Prokopec Zdeněk, 25. Prokopec Zdeněk - 3. Trefanec Michal, 22. Flor Milan, 44. Mazánek Josef, 53. Flor Milan

Rozhodčí: Blaheta Josef, diváků 40,ŽK 1:2.

Tatran V.Hydčice: R. Šípek – P. Veringer (ŽK), M. Kropáček, J. Melka, R. Potužák, L. Kropáček, P. Svoboda, M. Kapusta, Z. Prokopec, Z. Zelený, L. Homolka – J. Matějovic, O. Barborka, J. Mrzena, L. Valovič, J. Podzimek.

Start Dešenice: O. Penc – M. Flor, L. Kajínek, M. Poupa, R. Tomaka, P. Rosa, J. Poupa (ŽK), R. Toman, A. Polívka (ŽK), L. Míšek, K. Kýček – J. Mazánek, D. Kopecký, D. Bureš, M. Trefanec.

FK SVÉRADICE B - SOKOL HARTMANICE 3:0 (0:0)

Branky: 60. Petřík Lukáš, 79. Jiřinec Michal (pen.), 89. Jiřinec Michal

Rozhodčí: Lojík Václav, diváků 50, ŽK 3:3.

FK Svéradice B: K. Soukup – M. Baudyš, J. Netušil, F. Prokopius, P. Chládek (ŽK), L. Petřík (ŽK), M. Jiřinec, O. Prokopius, V. Turek, J. Makovec, M. Jedlička – M. Větrovec, P. Lukeš (ŽK), R. Pánek, Š. Říha, M. Fišer, J. Vonášek.

Sokol Hartmanice: M. Šimek (ŽK) – D. Vlasák, L. Mačuda, P. Sloupovský, J. Hanzlík (ŽK), P. Sládek, O. Koryťák, R. Matoušek, F. Zetocha, L. Reim, J. Kolář (ŽK) – O. Maslák, L. Soudek.

SOKOL VEŘECHOV - TJ SUŠICE B 3:3 (1:3) PEN: 2:4

Branky: 30. Richter Milan (pen.), 58. Ondrejíčka Martin, 86. Boček Jakub (pen.) - 10. Žežulka Václav, 43. Hubáček Pavel, 44. Žežulka Václav

Rozhodčí: Petličarovský Ivan, 70 diváků, ŽK 3:4.
Sokol Veřechov: M. Hlaváč – M. Hnídek, Š. Mach, L. Želiska, M. Richter (ŽK), V. Bartheldy, M. Ondrejíčka, M. Hladáček, J. Boček, J. Želíska (ŽK), V. Sochor – R. Andrle, J. Hodánek, J. Koloros, M. Hlaváč, M. Klas (ŽK).

TJ Sušice B: F. Jána – T. Míka, J. Haspekl, M. Šlais, M. Bachroň (ŽK), P. Hubáček, P. Hubáček (ŽK), L. Blažek, V. Žežulka, P. Vinický, P. Kratejl – L. Stupka, K. Hrubec, R. Mottl (ŽK), J. Chudý.

S. PLÁNICE - SRK ŽELEZNÁ RUDA 3:2 (2:0)

Branky: 10. Novák Milan, 40. Kovařík Radek, 78. Plánička Lukáš - 64. Greiner David (pen.), 90. Říha Karel

Rozhodčí: Bala Petr, 80 diváků, ŽK 1:1, ČK 1:1 (85. Plánička Lukáš - 85. Greiner David).

Sokol Plánice: V. Opl – R. Kovařík, P. Jílek, J. Votýpka (ŽK), L. Plánička (ČK 85), P. Melichar, V. Průcha, M. Novák, V. Oplt, M. Jílek, M. Netrval – A. Hanousek.

FJ SRK Železná Ruda: M. Kubeš – K. Říha, J. Chalupský, R. Vetrák (ŽK), M. Loos, J. Lehečka, D. Greiner (ČK 85), F. Brož, Z. Houška, A. Krátký, V. Hájek.

SVATOBOR HRÁDEK B - SK BOLEŠINY B 6:1 (3:0) Branky: 9. Holeček Radek, 30. Šoural Luboš, 43. Holeček Radek, 48. Štěpán Antonín, 60. Šoural Luboš, 72. Mareš František - 65. Kolář Miroslav (vl.)

Rozhodčí: Hošek Jaroslav, 90 diváků, ČK 0:1 (90. Nadymáček Petr).

Svatobor Hrádek B: T. Šoural – M. Kolář, T. Adamec, D. Hanula, F. Mareš, R. Lísa, A. Štěpán, F. Jílek, L. Šoural, M. Adamec, R. Holeček – V. Holeček, J. Prexl, K. Hubáček.

SK Bolešiny B: K. Škrdlant – M. Kolář, J. Koželuh, P. Bauer, V. Míšek, V. Trojan, M. Zavřel, P. Bošek, J. Pitel, T. Novák, P. Nadýmáček (ČK 90) – V. Čejka, L. Jindra.