Výsledky kola

Tabulka

Příští kolo

HATTRICK JAKUBA PAVLÍKA NAPOMOHL OKULE K PLNÉMU BODOVÉMU ZISKU

Po dvouzápasovém bodovém půstu zůstaly body na Šumavě - V Nýrsku skórovali pouze domácí

Po dvou zápasech bez bodového zisku se od jediného zástupce Pošumaví v krajském přeboru FK Nýrsko očekával plný bodový zisk. Oproti debaklu v minulém kole ve Vejprnicích, s třemi změnami v sestavě ve které chyběl brankář Martin Toul, kterého nahradil zkušený František Jarolím, bez Bastla a Kužmy s Martinem Trumpešem a Danielem Kotlanem nedalo Nýrsko hostům z Nepomuku šanci pomyslet na jakýkoliv bodový zisk. Již v 9.minutě šlo do vedení a také i v dalším průběhu zápasu to byli domácí, kteří v tomto duelu skórovali. O minutu vlastní brankou vyrovnal Kopřiva, další dvě branky přidal a dovršil svůj hattrick Jakub Pavlík a skóre tohoto duelu uzavřel kapitán týmu Tomáš György.

FK OKULA NÝRSKO – FK NEPOMUK 4:1 (2:1)

Branky: 9. Pavlík Jakub, 41. Pavlík Jakub, 74. Pavlík Jakub, 90. György Tomáš (pen.) - 10. Kopřiva Jiří (vl.)

Rozhodčí: Kastl Jan - Kubec Václav, Mifková Hedvika. Delegát: Sádovský Peter, diváků 110, ŽK 4:3.
FK Okula Nýrsko: F. Jarolím – J. Kopřiva, I. Varga (78. T. Rubáš), T. György, K. Kalivoda (ŽK), I. György (ŽK), M. Trumpeš (ŽK) (87. M. Kužma), J. Lužný (ŽK), M. Brož, J. Pavlík (75. D. Šnour), D. Kotlan.

FK Nepomuk: D. Slivoň – J. Ticháček, M. Kašpar, T. Voráček, J. Nový (ŽK), R. Rous (58. M. Berkovec), J. Kozák, D. Šmíd, J. Vosyka, M. Baran (ŽK), J. Kalabza.

TJ SOKOL LHOTA - FK STAŇKOV 3:1 (2:0)

Branky: 19. Křížek David, 40. Záhrobský Jakub, 89. Štverák Tomáš - 86. Váchal Pavel

Rozhodčí: Kříž Lukáš - Duspiva Václav, Ruda Daniel, diváků 80, ŽK 1:0.

TJ JISKRA DOMAŽLICE B - TJ BANÍK STŘÍBRO 7:0 (5:0)

Branky: 10. Kropáček René, 19. Olaoye David, 29. Kropáček René, 39. Kropáček René, 41. Olaoye David, 51. Lucák Milan, 74. Suchý Adam

Rozhodčí: Jakš Jan - Špindlerová Zuzana, Petrželka František. Delegát: Havlík Václav, diváků 150, ŽK 1:5.

SSC BOLEVEC - TJ ZRUČ 3:2 (2:1)

Branky: 3. Winkelhöfer Petr, 26. Vávra David, 75. Zítek Martin - 23. Šulan Jan, 83. Šulan Jan

Rozhodčí: Pena Miroslav - Hessová Tereza, Říha Zdeněk, diváků 70, ŽK 2:2.

SK RAPID PLZEŇ - TJ HOLÝŠOV 1:1 (1:0) PEN: 4:5

Branky: 24. Roubal Tomáš - 56. Šperl Václav

Rozhodčí: Bogdan Gabriel - Picek Lukáš, Schveinert Radek. Delegát: Hajšman Pavel, diváků 60, ŽK 2:1.