Přípravné utkání

Hory Matky Boží - Sušice B - 8 : 5 (4:2).

Vydařené sobotní fotbalové odpoledne na horském pažitu bylo umocněné líbivou hrou, krásným počasím, příjemným fotbalovým zážitkem, a nakonec i zaslouženou výhrou domácích 8:5️.

Domácí začali zostra a v prvních 15 minutách si vytvořili několik gólových šancí, které bohužel nevyužili. V této fázi hry se hrálo především na půlce hostů, ale první branka přišla až po pěkné akci domácích v 18. minutě, když zakončoval horský útočník Pepa Chudý - 1:0. Zanedlouho hosté z ojedinělé situace vyrovnali po rohovém kopu - 1:1.

Pak se hra opticky vyrovnala, i když domácí si svou kombinační hrou stále vytvářeli další zajímavé příležitosti, které nakonec přetavili v poločasové vedení 4:2.

Ve druhém poločase se i nadále hrál pěkný fotbal s brankami na obou stranách. Za hosty mimo jiné snižoval i zkušený Pavel Hubáček. Domácí i tak dovedli tento přátelsky zapas, v idylické atmosféře a za podpory zhruba 45 diváků, do vítězného konce.

Poděkování zaslouží i soupeř, jenž přistoupil k zápasu zodpovědně a přijel se spoustou hráčů.

Zápas v duchu fair play rozhodoval domácí předseda R. Bernard.

O branky domácích se podělili: P. Halas (4), Josef Chudý (3), a brankář domácích Michal Prokop z PK.

Branky Sušice: Jan Chudý, Jiří Chudý, K. Hrubec, P. Hubáček, P. Vinický.