Fotbal
Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko


Úvodní stránka
Pozvánky na fotbalová utkání
Výsledky
Přečtěte si - zpravodajství
Statistiky soutěží
Fotogalerie
Video
Sponzoři - ti co podporují tuto stránku
Sport v regionu


Od 1.5.2001
KP - 15.kolo

KRAJSKÝ PŘEBOR MUŽI

POSLEDNÍ TŘETINA PODZIMU NÝRSKU MOC BODŮ NEPŘINESLA


JE TO PECH, NEŠIKOVNOST, SMŮLA, NEBO VŠECHNO DOHROMADY? JE TO HLAVNĚ FOTBAL! I TAK LZE HLEDAT ODPOVĚĎ NA OTÁZKU, PROČ NÝRSKO PŘIŠLO O DOMÁCÍ NEPORAZITELNOST V NASTAVENÉM ČASE!

Po výjimečně úspěšném vstupu v prvních šesti kolech, ve kterých ztratil jediný reprezentant Pošumaví pouze jeden bod postupně ochutnalo Nýrsko roli lídra tabulky, umístění na druhém i třetím místě. Ve stínu těchto úspěchů byla poslední třetina podzimu. Zisk sedm bodů v pěti zápasech, pokles v tabulce z druhého místa na konečné podzimní 6.místo. K tomuto poklesu přispělo nepřímo také nevýhodné vylosování, kdy zápasy s týmy z horních pater tabulky vesměs až na duely s H.Břízou a Zručí byly hrány na hřištích soupeřů. To vše bylo tak nějak v normě, kdyby nepřišel debakl na hřišti nováčka ZD Meclov a zbytečná ztráta bodů doma v posledním kole s dalším nováčkem z Tlumačova. To jsou výpadky, které by kvalitní tým, jakým Okula disponuje (mimo jiné mezi sedmi nejlepšími střelci přeboru má Nýrsko s devíti góly dva hráče, Tomáše Györgyho a Imricha Vargu), tým, který v prvních polovině podzimu v přeboru porážel jednoho soupeře za druhým by se měl pro jarní část vyvarovat.

OKULA NÝRSKO - TJ START TLUMAČOV 0:1 (0:0)

Branka: 92. Šindelář Radek. Diváků: 120. Rozhodčí: Picek Lukáš - Jakš Jan, Marek Pavel. Delegát: Bartošek Zdeněk.

FK Okula Nýrsko: M. Toul – T. György (30. I. György), M. Bastl (2 ŽK) (ČK 91), P. Výtisk, J. Kopřiva, I. Varga (ŽK), M. Lucák (ŽK), M. Trumpeš, J. Lužný, M. Brož (32. J. Pavlík), O. Kadlec (ŽK) (52. D. Šnour).

Start Tlumačov: J. Touš – L. Leitl, M. Džugan, J. Kolerus (91. T. Čadek), M. Tesař, M. Wolf, T. Šindelář (ŽK), K. Hamor (2 ŽK) (ČK 86), R. Šindelář, J. Malík, L. Hruška (ŽK) (72. J. Pfeifer).

TJ BANÍK STŘÍBRO - TJ SOKOL LHOTA 1:2 (1:0)

Branky: 18. Tůma Dominik - 52. Křížek David, 64. Kotrnoch Ondřej .

Rozhodčí: Bureš Jiří - Petrželka František, Pena Miroslav. Delegát: Mareška Ladislav.

SK HORNÍ BŘÍZA - TJ ZRUČ (0:1)

Branka: 37. Mošna Dominik. 200 diváků. Rozhodčí: Šálková Helena - Kříž Lukáš, Ruda Daniel. Delegát: Churý Petr.

FK STAŇKOV - FC CHOTÍKOV 1932 1:4 (0:0)

Branky: 85. Dolejš František (pen.) - 53. Černý Patrik, 61. Šlajs Martin, 64. Týml Václav, 73. Míka David .60 diváků. Rozhodčí: Havránek Martin - Kulhánek Milan, Fanfule Ladislav. Delegát: Rauch Pavel.

SOKOL PLZEŇ - ČERNICE - FK NEPOMUK 3:1 (1:1)

Branky: 44. Mlnařík Petr, 53. Eger Patrik, 88. Eger Patrik - 9. Knapp Tomáš. 180 diváků.

Rozhodčí: Bína Roman - Mifková Hedvika, Mazanec Marek. Delegát: Krejčí Zdeněk.

JISKRA DOMAŽLICE B - SK SLAVIA VEJPRNICE 2:1 (0:0)

Branky: 52. Kraml David (pen.), 75. Kubr Jan - 63. Kramer Lukáš. 100 diváků. Rozhodčí: Fillinger Miloš - Schneider Josef, Šimek Adam. Delegát: Vyhnálek Josef.

SSC BOLEVEC - TJ HOLÝŠOV 1:2 (0:0)

Branky: 90. Bublík Michal - 59. Remiáš Radim, 71. Šobr Daniel. 60 diváků. Rozhodčí: Šimek František - Křen Jiří, Schveinert Radek. Delegát: Hamouz Jaroslav.

TJ ZD MECLOV - RAPID PLZEŇ   2:1 (1:1) Pen: 5:4

Branky: 30. Němec Filip - 29. Žemlička Martin. 70 diváků. Rozhodčí: Říha Zdeněk - Homr Michal, Hamouz Jakub. Delegát: Havlík Václav.


 

 

 
 

 

Reklama - tyto stránky sponzorují :

Oslovte zákazníky na perspektivním médiu současnosti.
Oslovte zákazníky na perspektivním médiu současnosti.

Zpět - návrat na předchozí stránku