1.A TŘÍDA

PRO TÝMY Z POŠUMAVÍ BYL ÚSPĚŠNÝ VÍKEND
ŠKODA VÝPADKU MOCHTÍNA
V POOTAVSKÉM DERBY SUŠICE ŽICHOVICE ZASKOČILA

Důležitost bodů z utkání Svéradice - Starý Plzenec, souboje o šest bodů dvou sousedů ze spodních pater tabulky , které dělily pouze tři body bylo znát i na hřišti. Od 52 minuty po vyloučení po hráči na každé straně se hrálo o deseti, od 68.minuty hráli hosté přesilovku deseti proti devíti domácím a závěr zápasu oba celky dohrávaly pouze s devíti hráči. Svéradičtí potvrdili svojí úspěšnost na domácím hřišti.

Doma je ještě úspěšnější Svatobor Hrádek ale u bilance zisku bodů z venku dosud měl nulu. To už ale po tomto kole není pravda. Zisk třech bodů na hřišti posledního Slavoje Žihle se nabízela a Svatobor svojí šanci dokázal využít.

Po předcházející poslední porážce doma v derby s TJ Žichovice nečekala ani tentokráte hráče Startu Luby lehká úloha. V cestě domácích borců stála tým plzeňské Košutky, který dosud ještě venku neprohrál. Dvakrát hosté hráli na podzim v Pošumaví a z Mochtína i ze Svéradic se nevraceli s prázdnou. Tomu, aby se situace znovu neopakovala udělali Lubští rázný konec. Svého soupeře nejen porazili a tabulce s ním stejným ziskem bodů srovnali krok. Očekávané pootavské derby se hrálo v neděli v Sušici. Tento duel ve kterém domácí hostili Žichovice skončil z pohledu dosavadních podzimních výsledků a umístění v tabulce obou aktérů překvapivým ziskem bodů  po vítězství na pokutové kopy.  Mochtín doma nezvládl duel se Sokolem Kralovice , který rozhodně v tomto klání ze 14.místa tabulky nebyl v roli favorita.

TJ START LUBY - TJ KOŠUTKA PLZEŇ 3:1 (1:1)

STŘELCI: 16. Holý Jan, 67. Koželuh Vojtěch, 81. Cole Jerome - 35. Liška Karel

110 diváků . Rozhodčí: Šimek Jakub, Valenta Martin, Štěpán Zdeněk, DS - Churý Petr

Domácí realizační tým dává v tomto ročníku příležitost mládí např. Votava Tomáš (17 let), Holý Jakub (17 let), Pikhart Hynek(17 let), Skýpala Jakub(19 let), Havlíček Jan(19 let) a to se jim dříve nebo později začne vracet. Jeden z nich, talentovaný sedmnáctiletý odchovanec klubu Jakub Holý také v 16.minuět dal vedoucí branku na kterou ještě do poločasu hosté odpověděli srovnáním na 1:1, ale po poločase již skórovali pouze domácí O výsledku se rozhodovalo po poločase, kdy již skórovali ty zkušenější, Vojtěch Koželuh a Jerome Cole.

TJ Start Luby: D. Schweigl – J. Havlíček (ŽK), M. Vejskal, P. Čipera, T. Votava (ŽK), V. Koželuh, J. Skýpala, J. Holý (88. H. Pikhart), M. Šůs, P. Kvítek (84. D. Sládek), J. Cole.

TJ Košutka Plzeň: F. Šatra – J.

Hemzáček, J. Pekník (87. J. Lhoták), L. Kovařík, T. Peknik, Z. Rolko, D. Triner (21. D. Vojta), F. Řežábek (81. J. Blažejovský), K. Liška, M. Kadlec (21. M. Pitule), P. Macht.

FK SVÉRADICE - SK STARÝ PLZENEC 2:1 (1:1)

STŘELCI: 16. Makovec Stanislav, 82. Hájek Marek - 41. Brejcha Pavel

80 diváků . Rozhodčí: Schveinert Radek, Schneider Josef, Sladký Stanislav, DS -Havlík Václav

FK Svéradice: M. Soukup – D. Klas, V. Brůha, M. Petrásek (ŽK), M. Chaloupka (80. P. Chládek), M. Heimlich (2 ŽK) (ČK 68), M. Hájek, E. Bouše, S. Makovec, V. Beránek, R. Kába (ŽK).

SK Starý Plzenec: M. Vykoupil – P. Brejcha (ŽK), J. Bauer (84. J. Sedlák), O. Havlíček, J.

Kuncendörfer (ŽK), T. Mašek, R. Vávro (ŽK) (60. P. Batěk), T. Pata, V. Brejcha (ČK 84), P. Menšík (71. L. Zelinka), M. Pícka (2 ŽK) (ČK 52).

TJ SLAVOJ ŽIHLE - TJ SVATOBOR HRÁDEK 2:4 (0:0)

STŘELCI: 65. Sefzig Jan, 72. Šafář Jaroslav - 48. Matějka Tomáš, 75. Štěpán Antonín, 85. Kočí Radek, 90. Skála Jan

70 diváků . Rozhodčí: Hamouz Jakub, Fillinger Miloš, Šimek František, DS - Harmady Miloš

Vítězství Svatoboru se nerodilo snadno. Po bezbrankové první půli na vedoucí branku Matějky domácí odpověděli otočením výsledku, pak přišlo vyrování , které zařídil Štěpán, v 85. minutě Radek Kočí poslal hosty opět do vedení a vítězství jistil v 90,.minutě střídající Jan Skála.

Slavoj Žihle: J. Šindelář – M. Morgenstern, J. Sefzig, J. Čapek (ŽK), V. Churavý, J. Brož, L. Brož (ŽK) (63. L. Milan), T. Přibyl, O. Čapek (ŽK), J. Šafář, P. Pfeifer.

Svatobor Hrádek: V. Ryba – J. Skuhra, L. Kutil (ŽK) (73. J. Skála), J. Brabec (ŽK), R. Kočí, J. Pojar (ŽK), A. Štěpán, T. Matějka (ŽK), J. Kutil (73. Š. Gajdečka), J. Brabec, P. Nový.

TJ SUŠICE - TJ ŽICHOVICE 2:1 (0:1) PEN: 3:2

STŘELCI: 82. Budil Marek - 40. Butnaru Ion (pen.)

200 diváků | Rozhodčí: Mičan Jan, Havránek Martin, Homr Michal, DS : Hajšman Pavel

TJ Sušice: F. Míček – O. Skrbek (ŽK), L. Kodýdek, M. Brož, F. Vítovec, M. Kramár, M. Budil, T. Klíma, Š. Tuček (ŽK) (89. P. Hubáček), O. Míčka, D. Vašák.

TJ Žichovice: J. Kozlík – V. Jech (88. P. Rojík), D. Žáček, L. Černý, I. Butnaru, K. Krejčí, M. Špírek (84. J. Landa), Š. Říha, J. Krýsl, J. Motl, D. Staněk.

TJ SOKOL MOCHTÍN - TJ SOKOL KRALOVICE 1:4 (0:2)

STŘELCI: 89. Dolejš Jiří - 13. Pánek Martin, 22. Bulín Petr, 54. Lavička Jan, 65. Dušička Ondřej

60 diváků . Rozhodčí: Fanfule Adam, Fanfule Ladislav, Štěpán Zdeněk, DS: Churý Petr

Sokol Mochtín: M. Blahník (ŽK) – J. Bejvl, J. Žiak, S. Strejc (60. J. Osvald), T. Velek, D. Gajdušek (82. P. Švátora), T. Vichr, Z. Smolík, V. Pretzelmayer (61. J. Šafránek), J. Čeleda, J. Dolejš.

Sokol Kralovice: J. Bodurka – M. Bulín, D. Hyneš, M. Kůsa, M. Kulhánek, P. Bulín (64. P. Koča), J. Vlk, M. Pánek (55. O. Dušiička), J. Lavička, M. Horyna (65. P. Gažák), M. Chvosta.

TJ START BĚLÁ NAD RADBUZOU - FK ŽÁKAVA 4:2 (1:1)

STŘELCI: 11. Tomášek Miroslav, 49. Sobolík Lukáš, 79. Iščenko Vladimír, 83. Drugda Lukáš (vl.) - 22. Aubrecht Jan, 65. Mencl Václav

100 diváků . Rozhodčí: Pressl Václav, Duda Václav, Strolený Petr, DS: Havlík Václav

TJ Start Bělá nad R.: T. Jarina – M. Blacký, P. Jarina (90. J. Bočan), M. Černý (ŽK), R. Ebenhöh (70. L. Černý), M. Šinál (ŽK), D. Frank, L. Sobotník, V. Iščenko, M. Tomášek, J. Malý (83. P. Horák).

FK Žákava: T. Košnar – J. Aubrecht, J. Tišl (ŽK), S. Nekola (ŽK), M. Boukal, O. Soukup, M. Skala, L. Drugda, R. Škala, J. Smazal (ŽK), V. Mencl.

SK PETŘÍN PLZEŇ B - FC ROKYCANY B 1:0 (0:0) PEN: 4:2

50 diváků . Rozhodčí: Křen Jiří, Jirsa Lukáš, Šimek Adam, DS - Bartošek Zdeněk

SK PETŘÍN Plzeň B: V. Suchý – P. Škarda, L. Gavrylovskyy (81. M. Brácha), D. Voves, M. Kordík, J. Šulc, T. Koudele, M. Štefl, M. Trojovský, D. Heller, M. Lavička (74. M. Provod).

FC Rokycany B: M. Wohlmuth – J. Klír (9. O. Varga), M. Chmelíř, J. Ječmen (ŽK), J. Kořínek (63. D. Hájek), T. Pliml (ŽK), J. Lev (69. M. Kužma), J. Laubr, M. Ineman

(73. O. Lang), M. Černý, J. Vaščák (46. J. Řapek).

FK BOHEMIA KAZNĚJOV - TJ SOKOL RADNICE 2:1 (0:0) PEN: 3:2

STŘELCI: 47. Poláček František (vl.) - 63. Habr Martin

60 diváků . Rozhodčí: Marek Pavel, Vocelka Milan, Liškutín Antonín, DS - Petržílka Jiří

Bohemia Kaznějov: J. Švamberg – T. Vaneš, R. Švátora (ČK 51), O. Běhounek (ŽK), J. Vondráček, J. Kopač, V. Vašíček (68. M. Fedorco), T. Jung (35. F. Vaňourek), J. Hyneš (79. D. Vinkler), M. Mareš, M. Tichý.

TJ Sokol Radnice: J. Volák – D. Rýdl (ŽK), M. Svoboda, J. Esterka (ŽK), M. Spěváček, J. Vitouš, F. Poláček, M. Habr, P. Valenta, P. Aubrecht, L. Aubrecht (74. J. Draský).