OP - 9.kolo

PŘÍMÝ DUEL O ČERNÉHO PETRA CHUDENICE PROHRÁLY NA PENALTY

LÍDR TABULKY ZDOLAL STRÁŽOV, JANOVICE ROZHODLY RYCHLE SOUBOJ S HRADEŠICEMI, MĚČÍN VEDL PO PĚTI MINUTÁCH 2:0 - MOCHTÍN B JE KRÁLEM PENALTOVÝCH ROZSTŘELŮ

Okresní přebor ve svém 9.kole si na nezajímavost výsledků nemůže stěžovat. Příkladem toho je zápas Měčín – K. Hory ve kterém domácí favorit vedl nad nováčkem po pěti minutách 2:0. nicméně to ale málo kdo předpokládal z přítomných na utkání, že se nakonec bude o bodech rozhodovat až v kopech ze pokutové značky ve kterém domácí již absolvovali čtvrtý podzimní rozstřel a opět z něho vyšli vítězně.

Janovice po vysoké výhře v minulém kole ve Strážově v duelu v tabulce se třetím Sokolem Hradešice na svého soupeře vlítly , po minutě hry to bylo 1:0, v 18.minutě z penalty daly na 2:0 a tak již to zůstalo až do konce.

Mochtín zaskočil střelecky rozdováděný tým Budětic na jeho hřišti v Rabí a odvezl si dva cenné body. Mochtínská rezerva je po devíti kolech králem penaltových rozstřelů, kopala již pět a ve všech byla stoprocentně úspěšná!

Nebýt výpadku Strážova v posledních dvou kolech ve kterých nedal ani branku a ztratil šest bodů, byl by zápas určitě Měcholupech magnetem kola. Pro domácího lídra tabulky to byl duel na kterém se musel hodně nadřít, když očekávané body získal po bezbrankovém prvním poločase až v jeho druhé části.

V Nýrsku se hrál duel dvou rezerv mezi Nýrskem a Luby. Úspěšnější bylo domácí béčko a udrželo si pozici v plní polovině tabulky.

Pikantní byl zápas v Chudenicích ve kterém domácí s Malým Borem hráli o poslední místo v tabulce. Přestože měli výhodu domácího prostředí o důležitý bod , který rozhodl o tom, že do příštího kola zůstanou v roli černého Petra přeboru prohráli.

FK Budětice 2012 - Sokol Mochtín B 1:2 (0:0) Pen: 3:5

Střelci: 64. Sekyra Jan - 77. Dolejš Jiří
70 diváků. Rozhodčí: Javorský Josef

FK Budětice 2012: J. Vinter – J. Sekyra (ŽK), M. Štěch, M. Kriepel (57. M. Kratochvíl (ŽK)), M. Miroš, L. Fiala, V. Korda (69. Z. Frančík), M. Paroubek, J. Josefík, V. Hozman, D. Hlavin.

Sokol Mochtín B: P. Rajtmajer – Z. Novák (ŽK), J. Dolejš, J. Peleška, S. Spasov (ŽK), S. Strejc (ŽK), J. Křivánek, S. Jarabica, J. Podraský, J. Pretzelmayer, M. Prokop (80. K. Rajtmajer).

Sokol Měčín - TJ.Kašper.Hory   3:2 (2:0) Pen: 3:2

Střelci: 2. Januš Daniel, 5. Klíma Jan - 60. Kůs Aleš, 71. Bártík Jan
70 diváků. Rozhodčí: Kačírek František

Sokol Měčín: R. Šlajch – T. Brant (ŽK), D. Januš, J. Krotký, D. Němec, J. Klíma, P. Duchek (ŽK), J. Benda (67. D. Kubík), M. Kubík (56. J. Baumruk), J. Šimek (ŽK), L. Drmola (ŽK).

TJ Kašperské Hory: M. Sivák – M. Schmid, V. Šuba, J. Mirvald (ŽK), V. Šuba, D. Řimnáč (ŽK), J. Bártík (80. K. Nový), A. Kůs, L. Bílý (60. M. Mužík), J. Markovič, T. Kašák.

Okula Nýrsko B - Start Luby B 4:2 (3:1)

Střelci: 10. Bastl Martin, 21. Mašek Zbyněk, 27. Šlehofer Martin,
90. Mašek Zbyněk (pen.) - 18. Pikhart Hynek, 53. Jirotka Jakub
45 diváků . Rozhodčí: Šmrha Miroslav

TJ Měcholupy - SK Kovo Strážov   2:0 (0:0)

Střelci: 52. Bečka Stanislav, 84. Jandečka Tomáš
70 diváků. Rozhodčí: Jakš Jan

TJ Měcholupy A: J. Kovařík – T. Jandečka (ŽK), K. Veselka, J. Kadlec, J. Valečka (88. Z. Zadražil), D. Novák (85. J. Brož), S. Bečka (89. J. Kaňák (2 ŽK)), J. Duchek (72. Z. Hybšman), V. Kaas, T. Javorský, O. Červený.

SK Kovodružstvo Strážov: J. Franc (ŽK) – J. Michel, M. Chaluš, J. Flodr, D. Kološ, P. Presl, M. Štancl, M. Plíhal (ŽK), J. Vališ (88. L. Kalivoda), Z. Toman, A. Presl.

Dukla Janovice - Sokol Hradešice 2:0 (2:0)

Střelci: 1. Hájek Matěj, 18. Urban Miroslav (pen.)
45 diváků. Rozhodčí: Abraham Josef

FK Dukla Janovice: M. Martínek – J. Macura (ŽK), D. Jůzek (83. L. Hořejší), M. Švůgr, J. Šlégl, M. Bohatý, D. Kotlan (46. Z. Vild), P. Petruška (86. V. Keřlík), M. Urban, A. Zhvakin, M. Hájek.

Sokol Hradešice: M. Panuška (ŽK) – V. Panuška, F. Melka, F. Vaněček, M. Buchta, D. Vaněček (70. M. Polena), P. Melka, J. Fiala, L. Zdichynec (86. D. Šašek), P. Říha (72. M. Kodýtek), T. Soukup.

.

Sokol Chudenice - SK Malý Bor 1929 2:3 (1:1) Pen: 2:3

Střelci: 11. Vachtl Pavel (pen.), 50. Soupír Jakub - 28. Chodl František, 88. Chodl František
70 diváků. Rozhodčí: Petličarovský Ivan

Sokol Chudenice: P. Bejm – L. Zoubek, K. Bureš, V. Fremuth (ŽK), M. Karlík, J. Soupír (ŽK) (75. T. Baxa), S. Hodan (85. P. Vachtl), M. Ježek (2 ŽK) (ČK 86), J. Soupír (ŽK), P. Vachtl, J. Stelzer (69. M. Majer).

Sokol Malý Bor: L. Trubač – F. Chodl, M. Sládek (ŽK) (52. V. Dvořák), D. Šipla (67. V. Melka), P. Kocum, J. Němec (ŽK), M. Hlaváč, K. Jára (ŽK), R. Hlaváč (59. M. Polena), M. Šipla, M. Šmrha.

TJ Nezamyslice - Tatran D. Ves 2:5 (1:2)

STŘELCI: 45. Jiřík Jan, 53. Šatra Pavel (pen.) - 37. Švec Pavel, 42. Kulhánek Martin, 48. Kodýdek Zdeněk (pen.), 81. Švec Pavel, 89. Švec Pavel
40 diváků . Rozhodčí: Šmrha Miroslav

TJ Nezamyslice: V. Kaliský (46. J. Krejčí) – M. Šlais, V. Kubovec (6.  . Šatra), O. Musil, L. Kindelmann (ŽK), Z. Prokopec, J. Jiřík (ČK 66), L. Tůma, J. Kubovec (2 ŽK) (ČK 65), M. Věneček, J. Jiřík.

Tatran Dlouhá Ves: R. Hanzl – O. Goby (2 ŽK) (ČK 65), P. Šperl (ČK 66), Z. Kodýdek, F. Blažek, D. Vonášek (4. P. Švajka), J. Hubený, P. Švec, M. Kulhánek, V. Příhoda (46. P. Švec (ŽK)), P. Trčan.