4. tř.C - 6.kolo

ŽIHOBCE DOMA BĚHEM TŘECH MINUT  TŘIKRÁT SKÓROVALY

Oba zápasy 6.kola této skupiny byly z pohledu dalšího umístění v tabulce a postupových nadějích důležité .
Ten kdo očekával, že zápas mezi prvním a druhým týmem tabulky v Žihobcích se bude z pohledu skóre vyvíjet stejně jako ten první vzájemný ve kterém Hory M. Boží doma prohrály 0: 3 byl vývojem zápasu překvapen. Hosté od 18.minuty, kdy se ujali vedení čelili úsilí domácích favorita o zvrat a otočení skóre ve svůj prospěch . To se jim podařilo až v poslední čtvrtině zápasu, kdy třemi slepenými góly mezi 74. a 77.minutou třikrát skórovali. Hradešická rezerva stejně jako doma i v Žichovicích byla stoprocentně bodově úspěšná.

Žichovice B - Sokol Hradešice B     2:3 (0:2)
STŘELCI: 59. Kubík Zdeněk, 88. Kubík Zdeněk - 18. Buchta Milan, 44. Fiala Jan, 77. Fiala Jan
45 diváků . Rozhodčí: Abraham Josef

TJ Žichovice B: R. Ptáček – D. Šperl, D. Šuba, M. Mareš, F. Pavlík (ŽK), J. Smetana, J. Pavlík, D. Pichler, M. Tábor, M. Vítek, M. Vrba, R. Herman – P. Bláha, J. Balák, Z. Kubík, P. Hlobík.

Sokol Hradešice B: P. Písečný – L. Smolík, V. Metlička, M. Kodýtek, M. Gabriel, P. Lavička, J. Fiala, O. Starec, F. Poskočil, M. Buchta, K. Janus – F. Šašek, H. Bejvl, L. Buchta.

TJ Žihobce - TJ Hory Matky Boží       3:1 (0:1)
STŘELCI: 74. Gazdík Denis (pen.), 75. Šikl René, 77. Lemberger Martin - 18. Chudý Josef
Rozhodčí: laik.

TJ Žihobce: M. Ritter – M. Válek, P. Moureček, M. Nemrava, M. Lemberger, R. Bigasz, L. Šumpík, D. Gazdík, O. Nemrava, R. Šikl, M. Holman (ŽK) – V. Matějovic, L. Pokorný, V. Sopóci, S. Novosad, P. Kolařík.

Start H. M. Boží: M. Prokop – M. Podlipský (ŽK), m. Fedor, F. Samko, L. Bernard, T. Probst, Z. Hoffmann, J. Chudý (ŽK), M. Vondráček, T. Chudý, J. Nohejl – P. Bernard, P. Mareš.