Od května 2001 kdy jsem za výrazné spolupráce poprvé začal vydávat fotbalové stránky Klatovsko-Sušicko - Horažďovicko  www.sumavanet.cz/fotbal   za pomoci správcem serveru www.sumavanet.cz pana ing. Pavla Hladkého uteklo pro mne úmorných , pracovních, ale když se tak poohlédnu užitečných vice než 18 let. Začátky v ukládání materiálů byly vzhledem k redakčnímu systému hodně krušné a pro mne skutečného laika v oblasti internetu obzvlášť. Jen na ukázku tehdy zveřejněných materiálů  jeden z příkladů z roku 2005 resp. ze téměř na den z 17.9.2005 .

D I V I Z E - SKUPINA A

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Sezimovo Ústí – Klatovy 0 : 3 (0 : 0)

V 7.kole podzimní části divize sk. A jeli klatovští hráči po nevydařeném 6.kole na horkou půdu mužstva, které dosud nepoznalo hořkou chuť porážky. Na utkání se poctivě připravovali celý týden a chtěli odčinit velmi špatný výkon, který předvedli před domácím publikem.

Do Sezimova Ústí přijelo mužstvo bez dvou hráčů základní sestavy. Kotáb a Kopp stáli pro červené karty a tak trenér Kovacs musel řešit, kdo je zastoupí. Otázku vyřešil velmi bravůrně. Do útoku se vrátil Zedník, do obrany Milota a do zálohy naskočil Brejcha, na pravou stranu nastoupil Janek a do útoku se posunul Rybka. I přes velké nesnáze s dopravou, když na utkání přijeli pouze se 40.min rezervou , podalo mužstvo výkon na který se těší každé oko diváka a po bezbrankovém poločase pokořili vedoucí mužstvo divize 3:0.

První poločas byl opatrný z obou stran a ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. A byly to Klatovy, kteří hned v úvodu měly příležitost, kterou před Jankem řešil domácí brankář. V 11.min se na vápně uvolnil Rešetár a střelu k tyči kryl opět domácí brankář. Domácí se předvedli ve 21.min, když střelu z vápna poslal Vesecký vedle. Největší příležitost prvního poločasu měl ve 41.min Rybka, který pár metrů za půlkou převzal přihrávku, šel sám na brankáře, ale v koncovce selhal a míč posla těsně vedle branky Chylíka. V závěru poločasu se z vápna do míče opřel domácí Kochlöfl, ale mířilo vysoko nad.

V poločasové přestávce nabádal trenér k trpělivosti a odpovědnému výkonu každého hráče mužstva a byl vyslyšen.

Do druhého poločasu nastoupili lépe domácí a ve 48.min mířil Kochöfl vysoko nad a v 51.min orazítkoval hlavou horní břevno Vesecký. Z následného protiútoku mohl skórovat Rešetár, který si na naběhnul na zpětnou přihrávku od Rybky, ale z hranice malého vápna přestřelil. V 62.min domácí rozehráli rychle standardní situaci a Veseckého střelu z dálky vyrazil Míčka na roh. Po jeho zahrání reflexivně vyrazil z metru hlavičku Horky. Za minutu si na půlce postavil míč Milota, poslal ho do vápna domácích, kde ho Vítovec hlavou sklepnul Vonáškovi, který neměl problém otevřít skóre utkání. Poté bylo na hřišti už pouze jedno mužstvo. Domácí nevěděli kam dřív a na jejich branku se valil útok za útokem. V 72.min šli čtyři Klatovští na dva obránce domácích, ale akci zakončil Zedník střelou do náručí Chylíka. Z další střelou Vonáška měl domácí brankář opět velké potíže. V 81.min dostal do běhu dlouhou přihrávku Rybka, míč zatáhnul do vápna, kde byl faulován vybíhajícím Chylíkem a následný pokutový kop Vonášek mazácky proměnil. V 87.min si připsal první divizní start Cihlář, když vystřídal Rybku a v 92.min si připsal svůj první divizní gól, když proměnil prudkou přihrávku na první tyč od Zedníka a uzavřel účet na 3:0.

Branky: 64.Vonášek, 81.min Vonášek PK, 90(+2) Cihlář

Rozhodčí: Mrázek , žluté karty 4:1, diváků: 150

Sestava Klatov:Míčka-Vítovec,Viktora,Král,Milota-Janek(90.Toman),Vonášek,Brejcha, Rešetár-Rybak(87. Cihlář) ,Zedník.

Z výsledku a předvedené hry měl velkou radost jak trenér tak celý realizační tým a u lavičky Klatov i stojící předseda Dušan Popelka, který své mužstvo přijel podpořit a vzkazuje mu : Děkuji Vám všem za předvedený výkon a velkou bojovnost,kterou jste do zápasu dali. Díky Vám jsem strávil velmi příjemné sobotní odpoledne.“