1.B tř. - 3.kolo

NOVÁČEK Z BOLEŠIN MÁ ZA SEBOU PRVNÍ DERBY

Třetí kolo 1.B třídy sk.B ve které má Pošumaví šestinásobné zastoupení bylo zahájeno páteční předehrávkou v Chotěšově, kde domácí divizní záloha Přeštic nastřílela hostujícímu Pačejovu kanára a ve třech kolech má tento tým plný tucet inkasovaných branek.
Vrhaveč zůstává i nadále z týmů z Pošumaví v tabulce nejvýše. Přestože doma prohrávala od 4.minuty zvrátila výsledek ve svůj prospěch a konečný zisk třech bodů. Po půlhodině hry vyrovnal Petr Reitmayer a tentýž hráč byl deset minut před koncem autorem vítězné branky.

V Chanovicích se hrálo očekávané derby. Domácí se nenechali zaskočit vedením hostů, do poločasu výsledek zvládli vyrovnat i jít do vedení gólem z penalty. Hosté závěr zápasu zdramatizovali kontaktní brankou, ale poslední slovo měli opět domácí, kteří v 90.minutě přidali definitivní pojistku zvýšením na konečných 4:2.

Účinkování týmů z Pošumaví v tomto kole uzavřelo v Klatovech v neděli dopoledne místní derby. Domácí divizní rezerva hostila nováčka z Běšin, který v prvním derby příliš šancí na úspěch od domácích nedostal. V Poločase to bylo 3:0 a nakonec si hosté odvezli krutou prohru v podobě půl tuctu branek.

FK ROBSTAV Přeštice B - TJ Sokol Pačejov 6:0 (3:0)

Střelci: 18. Kováč Martin, 24. Pavlík Jan, 30. Milota Jan, 58. Zoubek Michal, 64. Kokoška Radek, 81. Zoubek Michal

ŽK 0:1,55 diváků. Rozhodčí: Strolený Petr - Duda Václav, Velíšek Jiří. Delegát: Lecjaks Ladislav.

TJ Přeštice B: A. Toman – J. Milota, J. Viktora (60. V. Čížek), T. Benedikt, M. Zoubek (46. P. Fabián), M. Šteffl, M. Švarc, O. Urban (46. L. Kuhajda), M. Šesták, J. Pavlík (46. R. Kokoška), M. Kováč (65. F. Mrázek).

Sokol Pačejov: F. Sedláček – V. Suda (12. M. Mareš), M. Kubáň, M. Klásek, L. Šmrha, J. Hosnedl, J. Ticháček, P. Žák (63. M. Klásek), J. Hlůžek, V. Klásek, P. Bokr (ŽK), A. Kolařík.

Sokol Vrhaveč - TJ Sokol Blovice 2:1 (1:1)

Střelci: 31. Reitmajer Petr, 80. Reitmayer Petr - 4. Rous Jan

ŽK 7:4, 53 diváků. Rozhodčí: Hamouz Jakub - Schneider Josef, Pressl Václav.

Sokol Vrhaveč: O. Pressl – O. Macháček (ŽK), K. Mundl, T. Hromada (ŽK), L. Malenka, F. Lorenc (ŽK), L. König, J. Kozák (89. D. Janoušek (ŽK)), P. Reitmayer (90. M. Fišr), V. Hrach (ŽK), Z. Fait – V. Vacovský (ŽK).

Sokol Blovice: J. Šabata – M. Houdek, J. Přibáň, M. Heřman, M. Štětina, R. Šabata, J. Parouz, O. Laibl (ŽK) (60. V. Houdek (ŽK)), L. Vlček (ŽK), J. Rous (ŽK), J. Sýkora (74. T. Matoušek).

TJ Pfeifer Chanovice - FK Horažďovice 4:2 (2:1)

ŽK 5:3,120 diváků. Rozhodčí: Špindlerová Zuzana - Marek Pavel, Hanzlíková Aneta.

Střelci: 31. Polena Michal, 45. Šlehubr Milan (PK), 49. Polena Michal, 90. Rada Lukáš - 12. Štěch Jakub, 85. Pavlík Jiří

FK Horažďovice: J. Forman – D. Michelini (ŽK), T. Greger, M. Forman (ŽK), M. Šašek, L. Král, D. Macoun, A. Vachuška, D. Pasker, J. Pavlík (ŽK), J. Štěch.

Sokol Vrhaveč: O. Pressl – J. Skřivánek, O. Macháček, T. Hromada (56. K. Mundl), F. Lorenc, L.

König, J. Kozák (ŽK) (69. V. Jandoš), M. Skřivánek (ŽK) (90. L. Malenka), P. Reitmayer (ŽK) (85. J. Votípka), V. Hrach, Z. Fait.

SK Klatovy 1898 B - SK Bolešiny 6:1 (3:0)

STŘELCI: 22.Marek Michal, 27.a 31.Aizner Adam ,63.Vlček Michal,83. Karásek Ondřej,89. Mareš Ondřej

ŽK 0:1, 210 diváků. Rozhodčí: Kulhánek Milan - Velíšek Jiří, Šimek Luboš.

SK Klatovy 1898 B: J. Herman – L. Homolka, T. Daněk, J. Lysek (57. B. Valeš), J. Bušta, T. Partyngl, M. Vlček (64. O. Karásek), J. Sojka (46. L. Urs), M. Marek, A. Aizner, A. Vacek (68. O. Mareš).

SK Bolešiny: A. Martínek – J. Šmolc, R. Farný ml., T. Stupka, J. Pitel, Š. Bauer, Z.

Rückl, R. Šindelář (78. K. Šilhavý), M. Kolář (46. M. Ceplecha), P. Zahálka (ŽK), J. Pitel.

TJ Chotěšov - TJ Keramika Chlumčany 0:0 (0:0) PK 4:5

ŽK 5:5,ČK 0:1, 50 diváků. Rozhodčí: Smitka Josef - Bogdan Gabriel, Picek Lukáš.

TJ Chotěšov: C. Szücs – L. Terber, J. Brabec (88. A. Kavka (ŽK)), J. Záhoř, T. Vacek, M. Vítek (ŽK), M. Korčík, J. Schamberger, M. Bednář (ŽK) (85. J. Janouškovec), P. Milička, D.Grössl (46. A. Štökl (ŽK)).

Keramika Chlumčany: V. Regner – M. Vojáček (2 ŽK) (ČK 88), L. Milota, M. Krůs, T. Helus, J. Potužník, T. Benedikt, L. Tomášek (ŽK), O. Lang (46. B. Gashi), J. Vajai (ŽK), L. Nohava (85. P. Jílek).

TJ Dobřany - TJ Sokol Kasejovice 3:1 (2:1)

STŘELCI: 18. Tušek Martin, 42. Skřivan Milan, 58. Skřivan Milan - 45. Opatrný Michal (vl.)

ŽK 2:2, 150 diváků. Rozhodčí: Červený Václav - Štěpán Zdeněk, Fanfule Adam.

Dobřany: O. Bouček – J. Čimera, M. Bruha, J. Rajt (ŽK), M. Opatrný (70. P. Holeček), V. Bouček (ŽK), P. Smetana, M. Gleissner, M. Skřivan, P. Trdlička, M. Tušek.

Sokol Kasejovice: M. Svoboda – J. Hokr (ŽK), M. Chára (ŽK), J. Mašek, M. Fiala, J. Vonášek, L. Kopřiva, V. Drnek, T. Klíma, D. Kubík, K. Horal.

Sokol Křimice - TJ Sokol Štěnovice 6:0 (2:0)

STŘELCI: 1. Bouzek Matěj, 19. Hauer Jaroslav, 51. Adam Augustin, 79. Křen Tomáš, 75. Hauer Jaroslav, 82. Zapoměl Jan

ŽK 3:2, ČK 0:1, 90 diváků . Rozhodčí: Rubáš Jakub - Brůha Radek, Strolený Petr.

Sokol Křimice: J. Moravec – J. Dytrt (48. V. Kuneš), J. Hauer (76. E. Kuczman), J. Volena (ŽK) (76. J. Zapoměl), T. Křen, J. Vonášek (ŽK), M. Bouzek (ŽK), L. Koutek (46. A. Adam), J. Dolák, J. Sluka, T. Čechura.

Sokol Štěňovice: S. Protivínský – Z. Švec, L. Sedláček, J. Uxa, M. Kokoška, M. Barnabáš, M. Zuna (2 ŽK) (ČK 60), P. Lodl, T. Fink (46. J. Štolle), P. Štěrba (46. T. Belan), L. France (46. P. Kopecký).