Divize - 5.kolo

PO TŘÍKOLOVÉM PŮSTU VEZOU KLATOVY Z BEROUNA BOD

Po čtyřech odehraných kolech divize odjížděli klatovští muži k zápasu do Berouna s nelichotivém tříbodovým ziskem a konto bodů navýšit. Po bezbrankovém prvním poločase viděli diváci v prvních deseti minutách druhé části utkání jen dvě branky. Na vedoucí branku domácích ze 47.minuty zareagovaly Klatovy srovnáním skóre o osm minut později Lukášem Krásným. V dalším průběhu již měli diváci gólový půst, nicméně o drama nepřišli ani v penaltovém rozstřelu, který s dlouhé sérii ukončili domácí skórem 11:10.

Český lev - Union Beroun - SK Klatovy 1898 1:1 (0:0) PK 11:10

STŘELCI: 47. Soukup David - 55. Krásný Lukáš.  100 diváků. Rozhodčí: Gunitš Patrik - Nejedlý Tomáš, Švorc Jan. Delegát: Vrzal Josef.

Český lev Beroun: P. Šebek – M. Horel, D. Počta, P. Pipiška, T. Břížďala, D. Soukup (79. T. Lhotka), M. Kreča, M. Štrougal (ŽK), L. Sklenář (55. J. Krůta), D. Poslední, P. Vopěnka (24. M. Pelikán).
SK Klatovy 1898: J. Rojík – G. Dvali, J. Tříska (ŽK), L. Krásný, M. Janda, M. Mészáros, F. Diviš, D. Dolanský (57. Z. Krejčiřík (ŽK)) (82. J. Sojka), P. Kotrba, J. Kotáb (ŽK) (53. T. Nekola), M. Lukeš.

SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. - TJ Sokol Čížová, z.s. 1:1 (0:1) PK 2:4

STŘELCI: 51. Šimáně Zdeněk - 33. Jirouš Martin

115 diváků .Rozhodčí: Švorc Jan - Gunitš Patrik, Nejedlý Tomáš. Delegát: Hanzal Jan.

FK Hořovicko, z.s. - FK ROBSTAV Přeštice a.s. 1:2 (0:2)

STŘELCI: 75. Bělohlávek Ondřej - 28. Strejček Matěj, 16. Růžička Michal (pen.)

110 diváků.Rozhodčí: Makovička Milan - Vrchota Jaroslav, Doubrava Jakub. Delegát: Krejčí Zdeněk.

VIKTORIA Mariánské Lázně - SK Dynamo Č. Budějovice B 1:4 (1:2)

STŘELCI: 20. Nedbalý František (pen.) - 4. Rabušic Michael, 45. Mršič Matěj, 72. Rabušic Michael, 90. Mršič Matěj

102 diváků.Rozhodčí: Šlajs Jakub - Mudra Zdeněk, Fencl Jakub. Delegát: Prislupský Martin.

FC Rokycany - TJ Slavoj Mýto 3:0 (2:0)

STŘELCI: 16. Procházka Jan, 27. Kroc David, 80. Vaščák Jan

400 diváků .Rozhodčí: Janíček Marek - Matyš Jakub, Novotný Miroslav. Delegát: Ploch Robert.

Spartak Soběslav - Sportovní klub OTAVA Katovice 6:1 (2:1)

STŘELCI: 16. Bouchal Petr, 19. Žalda Vojtěch, 62. Varačka Matouš, 77. Vaněk Filip, 82. Vaněk Filip, 88. Brabec Matyáš - 2. Kadula Jindřich

282 diváků.Rozhodčí: Němec Václav - Průcha Miroslav, Eibl Lukáš. Delegát: Slavíček Leoš.

HVĚZDA CHEB - FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910 4:2 (2:1)

STŘELCI: 36. Kubinec Dominik, 42. Komberec Lukáš, 52. Hucl Jiří, 67. Anděl Jakub - 8. Jindra Tadeáš, 63. Scoarnec Mika Petteri

105 diváků.Rozhodčí: Štrincl Pavel - Kožár Ondřej, Šmat David. Delegát: Harmady Miloš.

SSK SENCO Doubravka - TJ TATRAN SEDLČANY 3:2 (1:1)

STŘELCI: 17. Künstner Dušan, 70. Štěrba Jiří, 86. Štěrba Jiří - 11. Kvěch Kryštof, 49. Čipera David

100 diváků.Rozhodčí: Talpáš Petr - Coufal Jaroslav, Nehasil Lukáš. Delegát: Šnajder Vlastimil.