KP - 4.kolo

PĚTIGOLOVÉ PŘEDSTAVENÍ ODSTARTOVALA OKULA JIŽ VE DRUHÉ MINUTĚ

Cestu za prodloužením neporazitelnosti Okuly v novém ročníku KP odstartovali domácí již ve druhé minutě, kdy skóroval Tomáš György. Postupně skóre narůstalo , hosté korigovali na 4:1, ale poslední slovo měl domácí Výtisk , který upravil přispěl k tomu, že si hosté odvezli domů nepopulárního bůra.

Okula Nýrsko - FK Nepomuk 5:1 (3:0)

STŘELCI: 2. György Tomáš, 33. György Tomáš, 41. Výtisk Petr, 61. Lužný Jakub, 78. Výtisk Petr - 77. Baran Michal

140 diváků. Rozhodčí: Kastl Jan - Bureš Jiří, Strolený Petr. Delegát: Cihlář František.

ZD Meclov - FC Chotíkov 1932 1:2 (1:1)

STŘELCI: 10. Němec Filip - 20. Míka David, 76. Míka David

80 diváků . Rozhodčí: Šiška Pavel - Kříž Lukáš, Šimek František. Delegát: Svoboda Alois.

TJ START Tlumačov - SK Slavia Vejprnice 3:0 (2:0)

STŘELCI: 23. Leitl Luděk, 29. Leitl Luděk, 88. Wolf Martin

149 diváků. Rozhodčí: Lego Jan - Křen Jiří, Ruda Daniel. Delegát: Komanec Petr.

SK RAPID PLZEŇ - TJ Holýšov 0:0 (0:0) Pen: 4:2

70 diváků. Rozhodčí: Havránek Martin - Bogdan Gabriel, Picek Lukáš. Delegát: Vyhnálek Josef.

Sokol Lhota - FK Staňkov 3:0 (1:0)

STŘELCI: 24. Horník Jakub, 54. Křížek Michael, 56. Matas Martin

80 diváků. Rozhodčí: Petrželka František - Duspiva Václav, Schneider Josef. Delegát: Bartošek Zdeněk.

Jiskra Domažlice B - TJ Baník Stříbro 2:1 (1:1)

STŘELCI: 10. Šmejkal Karel, 54. Hřebík Radek (vl.) - 40. Bůžek Tomáš

120 diváků. Rozhodčí: Pena Miroslav - Kubec Václav, Mazanec Marek. Delegát: Lhoták Luděk.

SSC Bolevec - TJ Zruč 3:1 (1:0)

STŘELCI: 38. Vraštil Filip, 52. Zítek Martin, 75. Kašpar Jan - 60. Král Adam

100 diváků .Rozhodčí: Homr Michal - Štychová Jana, Říha Zdeněk. Delegát: Petržílka Jiří.

Sokol Plzeň - Černice - SK Horní Bříza 2:3 (1:2)

STŘELCI: 7. Hrach Tomáš, 77. Peterka Jan - 21. Trojanec Matěj, 41. Trojanec Matěj, 81. Šimice Radek

150 diváků. Rozhodčí: Křen Jiří - Šimek František, Fillinger Miloš. Delegát: Lecjaks Ladislav.