KP - 5.kolo

NÝRSKO JE NOVÝM LÍDREM KRAJSKÉHO PŘEBORU

Od čtvrtka do neděle pokračuje roztažené 5.kolo krajského přeboru. Ve čtvrteční předehrávce si plzeňský Rapid dojel pro body do nedalekých Vejprnic. V pátek překvapení úvodních kol Nýrsko, které se v Chotíkově nenechalo zaskočil rychlým vedením domácích v 9.minutě a úspěšně zvládnutou poslední dvacetiminutovkou a střelecky disponovaný Varga dvěma góly otočil výsledek a také jeho zásluhou poté, kdy rezerva Domažlic ztratila bod na hřišti v Ledci s Horní Břízou je po první třetině podzimní části krajského přeboru jediný zástupce Pošumaví v KP v roli lídra tabulky.

SK Slavia Vejprnice - SK RAPID PLZEŇ 0:3 (0:2)

70 diváků. Rozhodčí: Říha Zdeněk - Kříž Lukáš, Šimek František. Delegát: Sádovský Peter.

FC Chotíkov 1932 - FK Okula Nýrsko 1:2 (1:0)

STŘELCI: 9. Míka David - 72. Varga Imrich, 82. Varga Imrich

60 diváků. Rozhodčí: Bogdan Gabriel - Ruda Daniel, Havránek Martin. Delegát: Hamouz Robert.

Sestava Nýrsko: ít Dominik - Výtisk Petr(88.Trumpeš Martin), Kopřiva Jiří, Varga Imrich (ŽK),(86.Mašek Zbyněk), György Tomáš [K], Kalivoda Karel (70.Bastl Martin), György Ivo(ŽK)(52.Pavlík Jakub), Čanecký Jan, Lužný Jakub(ŽK),Kadlec Ondřej(ŽK), Lucák Milan(ŽK)

TJ Zruč - TJ ZD Meclov 4:2 (1:1)

250 diváků.Rozhodčí: Volf Michal - Štychová Jana, Havránek Martin. Delegát: Havránek Václav.

FK Nepomuk - TJ START Tlumačov 3:2 (0:1)

120 diváků.Rozhodčí: Fillinger Miloš - Homr Michal, Říha Zdeněk. Delegát: Lešetický Vladimír.

SK Horní Bříza - TJ Jiskra Domažlice B 1:1 (1:1) Pen: 3:1

100 diváků.Rozhodčí: Mazanec Marek - Bína Roman, Mičan Jan. Delegát: Hajšman Pavel.

FK Staňkov - TJ Sokol Plzeň - Černice 2:4 (1:0)

STŘELCI: 33. Hrdina Ondřej, 75. Tlustý Tomáš - 50. Eger Patrik, 51. Krystl Jakub (pen.), 62. Pechek Petr, 73. Pechek Petr

ŽK 4:2, 120 diváků. Rozhodčí: Jakš Jan - Bureš Jiří, Hájek Zdeněk. Delegát: Petržílka Jiří.

TJ Holýšov - TJ Sokol Lhota 1:2 (0:0)

STŘELCI: 51. Šperl Václav - 64. Matas Martin, 75. Křížek Michael

ŽK 5:5, ČK 1:0, 120 diváků. Rozhodčí: Kříž Lukáš - Hamouz Jakub, Duspiva Václav. Delegát: Paták Viktor.

TJ Baník Stříbro - SSC Bolevec 3:0 (2:0)

STŘELCI: 23. Tůma Dominik, 42. Lanfranchi Giuseppe, 78. Skopový Radek

ŽK 0:1,130 diváků . Rozhodčí: Ruda Daniel - Křen Jiří, Kulhánek Milan. Delegát: Rauch Pavel.