4 tř. B - 1.kolo

DERBY V MYSLÍVĚ ROZHODL AŽ PENALTOVÝ ROZSTŘEL

Již úvodní kolo naznačilo, že při omluvě rozhodčích v době prázdnin a dovolených je již jejich nedostatek zvláště na sobotní termíny utkání velmi kritický. Proto také chyběl delegovaný rozhodčí na takovém prestižním derby jako se hrálo v Myslívě zvláště pak, když se ve vyrovnaném zápase rozhoduje o výsledku až penaltovém rozstřelu. Po bezbrankovém poločase se s branky v duelu Běšiny-Zavlekov roztrhl pytel až po změně stran. Domácí sice prohrávali, ale čtyřmi góly v rozpětí jedenácti minut rozhodli tento duel ve svůj prospěch. Stejným výsledkem 5:1 jako v Běšinech skončil zápas ve prospěch domácích v Kvaseticích.

TJ Sokol Běšiny - Sokol Zavlekov 5:1 (0:0)

STŘELCI: 54. Vališ Jiří, 56. Vališ Jiří, 60. Voldán Filip, 65. Voldán Filip, 89. Vališ Jiří - 52. Honzík Zdeněk

60 diváků | Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav. ŽK 1:0.

Sokol Běšiny: F. Petrželka – F. Voldán, R. Madera, M. Vališ, J. Vališ, O. Schwarz, D. Heidenreich, T. Volf, P. Povolný (ŽK), M. Toman, V. Matějka, P. Kolross, R. Červenka, R. Bulka, S. Vejskal, F. Mayer.

Sokol Zavlekov: M. Pivko – D. Maděra, H. Pacholík, O. Soumar, M. Herz, J. Fous, J. Kirpal, V. Soumar, F. Fous, J. Maxa, P. Křesák, M. Kupka, Z. Honzík.

Sokol Myslív - TJ Milčice 2:2 (2:0) Pen: 2:3

STŘELCI: 2. Beránek Daniel, 43. Záleský Jakub - 62. Drohan Serhii (pen.), 81. Drohan Serhii

Počet diváků neuveden, rozhodčí laik, ŽK 1:4, ČK 0:1

Sokol Myslív: J. Lád – M. Maršík, M. Moravec (ŽK), M. Bláha, V. Strolený, P. Panoš, Z. Marek, L. Kupka, J. Záleský, D. Baránek, D. Vavřička.

Sokol Milčice: K. Zigler – L. Marek, J. Vladař, J. Vivatenko, P. Beran, M. Brejcha, G.

Kozashvili, S. Drohan, M. Skala, J. Kubů (2 ŽK) (ČK 86), L. Kořán, V. Bláha, V. Ivasivka (ŽK), I. Ivasiuk (ŽK).

Sokol Kvasetice - Sokol Neznašovy 5:1 (5:1)

STŘELCI: 10. Ballý Michal, 20. Hanzlík Josef, 25. Hanzlík Lukáš, 30. Ballý Michal, 43. Ballý Pavel - 12. Vaněk Miroslav

20 diváků, rozhodčí laik.

Sokol Kvasetice: F. Suchý – J. Hanzlík, J. Bernad, Z. Maršík, J. Hanzlík, L. Vojta, M. Ballý, R. Vojta, P. Ballý, O. Klíma, P. Bouzek, M. Hanzlík, Z. Hanzlík, M. Majer, L. Hanzlík.

Sokol Neznašovy: T. Pikhart – M. Žák, P. Voráček, F.

Unzeitig, M. Navara, M. Vaněk, M. Bilíček, L. Hromada, J. Kalivoda, L. Kocum, J. Kolář, K. Kreibich, V. Langmajer, M. Mareš, J. Liška, M. Krejčičík.