FORTUNA DIVIZE MUŽI - skupina A

VÝSLEDKY

STŘELCI

V POSLEDNÍM KOLE SE DIVÁCI BRANEK OD TÝMŮ Z POŠUMAVÍ NEDOČKALY

Fotbalový  ročník 2016/2017 v divizi  po odehraných posledních sobotních zápasech skončil. Závěrečné kolo z pohledu týmů z Pošumaví nepřineslo ani branky ani body. Rozhodně blíže k bodům i gólům byly doma Klatovy. Jak ukázal vlastní průběh zápasu, měly  hratelnějšího soupeře v podobě osmého celku tabulky z pražských Vojkovic. Nicméně tentokráte na rozdíl od podzimního duelu v Praze stálo štěstí více na straně hostů. Klatovy si prohrát rozhodně nezasloužily, což také potvrdil pozápase trenér SK Aritma Praha Tomáš Kobr: „Musím ale sportovně uznat, že soupeř byl především v prvním poločase lepší.“

Když domácí své šance neproměnili, kdy hosty podržel gólman Stareček rozhodla o zisku bodů gól pro hosty z ojedinělé akce Bogára z úvodu druhé půle.

Pro Sušici, která svůj duel v Sedlčanech sehrála již v pátek večer to byl zápas ve znamení loužení s touto soutěží, ze které po velice smutné bodové mizérii s pouhými dvěma body za celý ročník opouštějí. Pro Plzeňský region to je sice již dlouho stará zpráva, ale to, že do krajského přeboru mimo Sušice ještě sestoupí Rokycany, tak to je pro sestupový klíč v krajských soutěžích ta nejhorší zpráva průběhu všech soutěží v našem kraji!

Co k tomu dodat? Pokud si snad myslely v Rokycanech, že jejich cesta za záchranou skončí úspěšně po hodně nečekané výhře nad na jaře suverénní první Čížovou, tak to byla příliš naivní představa. Vše rozhodující se odehrávalo mezi dvěma Jihočechy v pátek v Českém Krumlově a v duelu domácích s Jankovem, měli oba kluby dobře spočítané, co potřebují k tomu, aby z divize vypadly Rokycany a ne jeden k z nich. Prostě los soutěže tomu přímo nahrál….

TJ TATRAN SEDLČANY - TJ SUŠICE 2:0 (1:0)

Branky: 3. Dvořák Michael, 58. Senft Tomáš

Rozhodčí: Svoboda Radek - Erlebach Jiří, Lafek David, 320 diváků, ŽK 1:3.

SK KLATOVY 1898 - SK ARITMA PRAHA 0:1 (0:0)

Branka: 52. Bogár Igor. Rozhodčí: Jati David - Tvrdík Ivan, Melničuk Vladimír., 172 diváků, ŽK 1:2.

Foto z utkání Klatovy - Aritma : Klatovský deník - Tomáš Kanta