FORTUNA DIVIZE MUŽI - SKUPINA A

VÝSLEDKY

STŘELCI

V DIVIZI NA BODY SUŠICE ANI KLATOVY NEDOSÁHLY

Úspěšné odvety na podzimní prohru v Klatovech viděla v provedení domácích pětistovka diváků v Dobříši . O výsledku rozhodla až závěrečná čtvrthodina, kdy na vyrovnávající gól Kotrby odpověděl exligový domácí kanonýr Dort, který nejprve z penalty doslat svůj tým do vedení a pět minut před koncem svým druhým gólem výhru Dobříše pečetil.

Smutné loučení, nicméně již prakticky od podzimu potvrzené s divizí bylo v neděli v Sušici. Domácí borci se neslavně v končícím ročníku zapsali do historie této soutěž. Byl to zápis, který možná dosud skutečně historie fotbalu v Sušici nezná. Jedna remíza zakončená výhrou na pokutové kopy v derby s Klatovy a to vše v šestnácti domácích zápasech je i na takovou soutěž jako divize prach bídná bilance!

MFK DOBŘÍŠ - SK KLATOVY 1898 3:1 (1:0)

Branky: 4. Talůžek Robert, 75. Dort Filip (pen.), 85. Dort Filip - 60. Kotrba Petr

Rozhodčí: Průcha Miroslav - Babka Ondřej, Hocek Petr, ŽK 0:2, 500 diváků.

TJ SUŠICE - TJ MALŠE ROUDNÉ 0:2 (0:2)

Sušice se loučila doma s divizí. Naposledy před domácím publikem vyběhli naši hráči k utkání, ve kterém jsme očekávali bodový zisk. Přeci jen Malše Roudné sbírali body převážně doma, přičemž na podzim jsme zde prohráli těsně 1:0. Dnes však byli v kombinaci jednoznačně lepší a rozhodli během deseti minut v druhé půli.

V Susici byl tak naposledy v tomto roce k vidění kvalitní divizní fotbal, kterému přispěli i domácí.

Sestava Sušice: Gill - Kysilka, Vichr, Kodýdek, Fuchs - Králík, Szedmák, Brabec - Vrhel, Klima, Skála. Střídali: Bachroň, Varga, Čanecký, Hubáček, Hrubec
Branky: 26. Růžička David, 36. Růžička David.  Rozhodčí: Trska Adam - Ulrich Tomáš, Starý Dominik, 150 diváků.